Aktualny komunikat

Rozkład z dnia: 10-11-2020 09:53:57
Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. informuję, że linia 64 zmienia trasę przejazdu i od 12 listopada będzie przebiegała przez nowy wiadukt kolejowy, który połączy ulice Paderewskiego i Wyzwolenia. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z trasą przejazdu.

Uwaga! Na tej stronie znajdziecie Państwo zawsze aktualny rozkład jazdy, ponieważ jest ona aktualizowana przez przewoźnika.

Wyszukaj rozkład

Wybierz mapę lub linie

Linia: 53
Kierunek: Kozarzewek

Trasa A
Trasa: Piłsudskiego-Szpitalna-Kolska-Wał Tarejwy-Warszawska-Dworcowa-Dworzec PKP-Aleje 1 Maja- Przemysłowa-Paderewskiego- Galeria nad Jeziorem -Pderewskiego-Moniuszki-Kleczewska-Posada-Wola Łaszczowa-Sokółki-Wieruszew-Wieruszewska-Muzealna-Gosławicka Przemysłowa-Kazimierska-Wieruszew- Władzimirów-Bieniszew K.Biskupi-Kamienica-Kzimierska-El.- K.Biskupi-Bielawy- K.B.ul. Dębowa-Nieświastów- Warznia-Kozarzew-Kozarzewek

Linia: 53
Kierunek: Piłsudskiego-końcowy.

Trasa B
Trasa: Kozarzewek-Kozarzew-K.Biskupi-Warznia-Nieświastów-K.Biskupi ul. Dębowa-Bielawy-K.Biskupi-Kzimierska-Elektrownia-Kazimierska-Przemysłowa-Kamienica-K.Biskupi-Bieniszew-Władzimirów-Weruszew- Gosławicka-Muzealna-Wieruszewska-Wieruszew I-Sokółki-Wola Łaszczowa-Posada-Kleczewska- Paderewskiego- Galeria nad Jeziorem -Paderewskiego-Przemysłowa-Aleje 1 Maja-Dorzec PKP-Dworcowa- Warszawska-Grunwaldzka-Wał Tarejwy-Kolska-Szpitalna-Piłsudskiego-końcowy.

(4273540) : 3.238.190.82 ; l: - © Rozkład7xp 2020