Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rynek Grocholski - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14 min o 14:10
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:10
| Rynek Grocholski | 2 | 14:12
| Piotrkowska | 3 | 14:14
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 4 | 14:16
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 5 | 14:18
| Budryka / Mioceńska | 6 | 14:20
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 7 | 14:22
| 1 Maja / stadion | 8 | 14:24
| Dąbrowskiego | 9 | 14:26
| Kwiatowa | 10 | 14:27
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 14:28
| Sienkiewicza | 12 | 14:30
| Pabianicka / rondo | 13 | 14:31
| Pabianicka / Cegielniana | 14 | 14:32
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 15 | 14:33
| Cegielniana / działki | 16 | 14:34
| Cegielniana/Czapliniecka | 17 | 14:35
| Czapliniecka / Grabowa | 18 | 14:37
| Szpital / krańcówka | 19 | 14:38
| Czapliniecka / ZSP | 20 | 14:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 21 | 14:41
| Czapliniecka / rondo | 22 | 14:43
| Lipowa / rondo | 23 | 14:45
| Lipowa / park | 24 | 14:46
| Lipowa / Grażyny | 25 | 14:47
| Lipowa / Ludwikowska | 26 | 14:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 29 min o 14:25
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25
| Rynek Grocholski | 2 | 14:27
| Wojska Polskiego / Zamoście | 3 | 14:28
| Wojska Polskiego / stacja paliw | 4 | 14:29
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 14:31
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 6 | 14:32
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 7 | 14:33
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 14:34
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 14:36
| Lipowa / rondo | 10 | 14:38
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 11 | 14:40
| 1 Maja / Komenda Policji | 12 | 14:42
| 1 Maja / hala sportowa | 13 | 14:43
| Staszica / 1 Maja | 14 | 14:44
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 15 | 14:45
| Plac Wolności | 16 | 14:46
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 17 | 14:47
| Sienkiewicza | 18 | 14:48
| Pabianicka / Starostwo | 19 | 14:49
| Mielczarskiego | 20 | 14:50
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 21 | 14:51
| Czapliniecka / LO | 22 | 14:53
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 49 min o 14:45
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Rynek Grocholski | 2 | 14:47
| Zamoście | 3 | 14:49
| Aleja Jana Pawła II | 4 | 14:51
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 5 | 14:52
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 6 | 14:54
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 7 | 14:55
| Wojska Polskiego / rynek | 8 | 14:57
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 9 | 14:58
| 1 Maja / Komenda Policji | 10 | 14:59
| Kwiatowa | 11 | 15:00
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 12 | 15:01
| Sienkiewicza | 13 | 15:03
| Aleja Włókniarzy | 14 | 15:06
| Czapliniecka / LO | 15 | 15:08
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 15:05
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:05
| Rynek Grocholski | 2 | 15:07
| Wojska Polskiego / Zamoście | 3 | 15:08
| Wojska Polskiego / stacja paliw | 4 | 15:09
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 15:11
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 6 | 15:12
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 7 | 15:13
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 15:14
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 15:16
| Lipowa / rondo | 10 | 15:18
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 11 | 15:20
| 1 Maja / Komenda Policji | 12 | 15:22
| 1 Maja / hala sportowa | 13 | 15:23
| Staszica / 1 Maja | 14 | 15:24
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 15 | 15:25
| Plac Wolności | 16 | 15:26
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 17 | 15:27
| Sienkiewicza | 18 | 15:28
| Pabianicka / Starostwo | 19 | 15:29
| Mielczarskiego | 20 | 15:30
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 21 | 15:31
| Czapliniecka / LO | 22 | 15:33
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 15:50
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50
| Rynek Grocholski | 2 | 15:52
| Wojska Polskiego / Zamoście | 3 | 15:53
| Wojska Polskiego / stacja paliw | 4 | 15:54
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 15:56
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 6 | 15:57
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 7 | 15:58
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 15:59
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 16:00
| Lipowa / rondo | 10 | 16:03
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 11 | 16:04
| 1 Maja / Komenda Policji | 12 | 16:07
| 1 Maja / hala sportowa | 13 | 16:08
| Staszica / 1 Maja | 14 | 16:08
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 15 | 16:10
| Plac Wolności | 16 | 16:11
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 17 | 16:12
| Sienkiewicza | 18 | 16:13
| Pabianicka / Starostwo | 19 | 16:14
| Mielczarskiego | 20 | 16:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 21 | 16:16
| Czapliniecka / LO | 22 | 16:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 02:14 godz : min o 16:10
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10
| Rynek Grocholski | 2 | 16:12
| Piotrkowska | 3 | 16:14
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 4 | 16:16
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 5 | 16:18
| Budryka / Mioceńska | 6 | 16:20
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 7 | 16:22
| 1 Maja / stadion | 8 | 16:24
| Dąbrowskiego | 9 | 16:26
| Kwiatowa | 10 | 16:27
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 16:28
| Sienkiewicza | 12 | 16:30
| Pabianicka / rondo | 13 | 16:31
| Pabianicka / Cegielniana | 14 | 16:32
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 15 | 16:33
| Cegielniana / działki | 16 | 16:34
| Cegielniana/Czapliniecka | 17 | 16:35
| Czapliniecka / Grabowa | 18 | 16:37
| Szpital / krańcówka | 19 | 16:38
| Czapliniecka / ZSP | 20 | 16:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 21 | 16:41
| Czapliniecka / rondo | 22 | 16:43
| Lipowa / rondo | 23 | 16:45
| Lipowa / park | 24 | 16:46
| Lipowa / Grażyny | 25 | 16:47
| Lipowa / Ludwikowska | 26 | 16:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
Powrót | | Następne dojazdy |