Najbliższe odjazdy
Przystanek: Budryka / Mioceńska, QR kod:
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:50 godz : min o 06:06
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:06
| Budryka / Mioceńska | 2 | 06:08
| Staszica / rondo | 3 | 06:09
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 06:11
| Plac Dolnośląski | 5 | 06:13
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 06:14
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 06:16
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 06:17
| Kościuszki | 9 | 06:18
| Mielczarskiego | 10 | 06:20
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 11 | 06:21
| Czapliniecka / LO | 12 | 06:23
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 05:07 godz : min o 06:23
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| Budryka / Mioceńska | 2 | 06:25
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 06:27
| 1 Maja / stadion | 4 | 06:29
| Dąbrowskiego | 5 | 06:31
| Kwiatowa | 6 | 06:32
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 7 | 06:33
| Sienkiewicza | 8 | 06:35
| Pabianicka / rondo | 9 | 06:36
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 06:37
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 11 | 06:38
| Cegielniana / działki | 12 | 06:39
| Cegielniana/Czapliniecka | 13 | 06:40
| Czapliniecka / Grabowa | 14 | 06:42
| Szpital / krańcówka | 15 | 06:43
| Czapliniecka / ZSP | 16 | 06:45
| Czapliniecka / Włókniarzy | 17 | 06:46
| Czapliniecka / rondo | 18 | 06:48
| Lipowa / rondo | 19 | 06:50
| Lipowa / park | 20 | 06:51
| Lipowa / Grażyny | 21 | 06:52
| Lipowa / Ludwikowska | 22 | 06:53
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 05:15 godz : min o 06:31
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31
| Budryka / Mioceńska | 2 | 06:33
| Staszica / rondo | 3 | 06:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 06:36
| Plac Dolnośląski | 5 | 06:38
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 06:39
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 06:41
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 06:42
| Kościuszki | 9 | 06:43
| Mielczarskiego | 10 | 06:45
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 11 | 06:46
| Czapliniecka / LO | 12 | 06:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 05:16 godz : min o 06:32
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:32
| Budryka / Mioceńska | 2 | 06:33
| Staszica / rondo | 3 | 06:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 06:37
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 5 | 06:38
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 6 | 06:39
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 06:40
| Wyszyńskiego / kościół | 8 | 06:42
| Lipowa / rondo | 9 | 06:44
| Czapliniecka / rondo | 10 | 06:45
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 11 | 06:46
| Czapliniecka / LO | 12 | 06:48
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 05:50 godz : min o 07:06
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:06
| Budryka / Mioceńska | 2 | 07:08
| Staszica / rondo | 3 | 07:09
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 07:11
| Plac Dolnośląski | 5 | 07:13
| Wojska Polskiego / Kolejowa | 6 | 07:14
| Wojska Polskiego / rynek | 7 | 07:16
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 07:17
| Kościuszki | 9 | 07:18
| Mielczarskiego | 10 | 07:20
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 11 | 07:21
| Czapliniecka / LO | 12 | 07:23
| Szpital / krańcówka | 13 | 07:26
| | 14 | 07:28
| |
|
|
|
za: 06:01 godz : min o 07:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17
| Budryka / Mioceńska | 2 | 07:19
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 07:20
| 1 Maja / stadion | 4 | 07:22
| Dąbrowskiego | 5 | 07:24
| Kwiatowa | 6 | 07:25
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 7 | 07:27
| Sienkiewicza | 8 | 07:28
| Pabianicka / rondo | 9 | 07:29
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 07:30
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 11 | 07:31
| Cegielniana / działki | 12 | 07:32
| Cegielniana/Czapliniecka | 13 | 07:33
| Czapliniecka / Grabowa | 14 | 07:34
| Szpital / krańcówka | 15 | 07:35
| Czapliniecka / ZSP | 16 | 07:37
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 17 | 07:39
| Wyszyńskiego / kościół | 18 | 07:40
| Wyszyńskiego / Sercańska | 19 | 07:41
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 20 | 07:42
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 21 | 07:45
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |