Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Wolności - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:23 godz : min o 14:25
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25
| Plac Wolności | 2 | 14:26
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 14:27
| Staszica / 1 Maja | 4 | 14:28
| 1 Maja / stadion | 5 | 14:30
| 1 Maja / przychodnia | 6 | 14:32
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 14:34
| Lipowa / rondo | 8 | 14:35
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 14:36
| Wyszyńskiego / Sercańska | 10 | 14:37
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 11 | 14:38
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 14:39
| Wojska Polskiego / wiadukt | 13 | 14:41
| Wojska Polskiego / Zamoście | 14 | 14:42
| | 15 | 14:43
| | 16 | 14:44
| | 17 | 14:45
| | 18 | 14:46
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 15:53 godz : min o 14:55
Nowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:55
| Plac Wolności | 2 | 14:56
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 14:58
| Staszica / Czyżewskiego | 4 | 15:00
| Sienkiewicza / os. Żołnierzy POW | 5 | 15:03
| Piłsudskiego / Polna | 6 | 15:06
| Piłsudskiego / Nowa | 7 | 15:08
| Dolna I | 8 | 15:09
| Dolna II | 9 | 15:10
| Nowa |
|
|
|
za: 16:13 godz : min o 15:15
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Plac Wolności | 2 | 15:16
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 15:17
| Staszica / 1 Maja | 4 | 15:18
| 1 Maja / stadion | 5 | 15:20
| 1 Maja / przychodnia | 6 | 15:22
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 15:24
| Lipowa / rondo | 8 | 15:25
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 15:26
| Wyszyńskiego / Sercańska | 10 | 15:27
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 11 | 15:28
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 15:29
| Wojska Polskiego / wiadukt | 13 | 15:31
| Wojska Polskiego / Zamoście | 14 | 15:32
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 16:53 godz : min o 15:55
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Plac Wolności | 2 | 15:56
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 15:57
| Staszica / 1 Maja | 4 | 15:58
| 1 Maja / stadion | 5 | 16:00
| 1 Maja / przychodnia | 6 | 16:02
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 16:04
| Lipowa / rondo | 8 | 16:04
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 16:06
| Wyszyńskiego / Sercańska | 10 | 16:07
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 11 | 16:08
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 16:08
| Wojska Polskiego / wiadukt | 13 | 16:11
| Wojska Polskiego / Zamoście | 14 | 16:12
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 17:43 godz : min o 16:45
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:45
| Plac Wolności | 2 | 16:46
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 16:47
| Staszica / 1 Maja | 4 | 16:48
| 1 Maja / stadion | 5 | 16:50
| 1 Maja / przychodnia | 6 | 16:52
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 16:54
| Lipowa / rondo | 8 | 16:55
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 16:56
| Wyszyńskiego / Sercańska | 10 | 16:57
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 11 | 16:58
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 16:59
| Wojska Polskiego / wiadukt | 13 | 17:00
| Wojska Polskiego / Zamoście | 14 | 17:02
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 18:58 godz : min o 18:00
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:00
| Plac Wolności | 2 | 18:00
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 3 | 18:02
| Staszica / 1 Maja | 4 | 18:03
| 1 Maja / stadion | 5 | 18:04
| 1 Maja / przychodnia | 6 | 18:07
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 7 | 18:08
| Lipowa / rondo | 8 | 18:10
| Wyszyńskiego / kościół | 9 | 18:11
| Wyszyńskiego / Sercańska | 10 | 18:12
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 11 | 18:13
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 18:14
| Wojska Polskiego / wiadukt | 13 | 18:16
| Wojska Polskiego / Zamoście | 14 | 18:17
| Rynek Grocholski |
|
Powrót | | Następne dojazdy |