Najbliższe odjazdy
Przystanek: WIOSNY LUDÓW STAROSTWO - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16:59 godz : min o 07:39
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 07:44
| RYNEK | 3 | 07:45
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 4 | 07:46
| DWORCOWA DWORZEC | 5 | 07:47
| DWORCOWA PRZEJAZD | 6 | 07:48
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 7 | 07:49
| |
|
|
|
za: 17:32 godz : min o 08:12
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:12
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 08:13
| KRASIŃSKIEGO | 3 | 08:14
| RYNEK | 4 | 08:15
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 17:34 godz : min o 08:14 lq
SIEJAKA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:14lq
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 08:15lq
| ZWYCIĘSTWA | 3 | 08:16lq
| REYMONTA | 4 | 08:18lq
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 5 | 08:19lq
| RYNEK | 6 | 08:20lq
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 7 | 08:21lq
| DWORCOWA DWORZEC | 8 | 08:22lq
| DWORCOWA PRZEJAZD | 9 | 08:23lq
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 10 | 08:24lw
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 11 | 08:25lw
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 12 | 08:27w
| LEŚNA I | 13 | 08:28w
| LEŚNA OSIEDLE | 14 | 08:30w
| LEŚNA II | 15 | 08:31w
| KOCHANOWSKIEGO SKŁAD DREWNA | 16 | 08:33w
| KOCHANOWSKIEGO JEZIORO | 17 | 08:34w
| SIEJAKA SZKOŁA | 18 | 08:35w
| SIEJAKA PĘTLA |
|
|
|
za: 18:22 godz : min o 09:02
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:02
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 09:03
| KRASIŃSKIEGO | 3 | 09:04
| RYNEK | 4 | 09:05
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 18:29 godz : min o 09:09
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:09
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 09:10
| ZWYCIĘSTWA | 3 | 09:11
| REYMONTA | 4 | 09:13
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 5 | 09:14
| RYNEK | 6 | 09:15
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 7 | 09:16
| DWORCOWA DWORZEC | 8 | 09:17
| DWORCOWA PRZEJAZD | 9 | 09:18
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 10 | 09:19
| |
|
|
|
za: 18:59 godz : min o 09:39 g
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:39g
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 2 | 09:40g
| ZWYCIĘSTWA | 3 | 09:41g
| REYMONTA | 4 | 09:43g
| WOJSKA POLSKIEGO SP-1 | 5 | 09:44g
| RYNEK | 6 | 09:45g
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 7 | 09:46g
| DWORCOWA DWORZEC | 8 | 09:47g
| DWORCOWA PRZEJAZD | 9 | 09:48g
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 10 | 09:49g
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 11 | 09:50g
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 12 | 09:53
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |