Najbliższe odjazdy
Przystanek: Królowej Jadwigi - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:46 godz : min o 09:26
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:26
| Królowej Jadwigi | 2 | 09:27
| Sobieskiego | 3 | 09:29
| 1 Maja | 4 | 09:30
| ul. Skłodowskiej- Curie | 5 | 09:32
| Smolki | 6 | 09:33
| ul. Andersa | 7 | 09:35
| Dworcowa |
|
|
|
za: 22:05 godz : min o 09:45 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:45d
| Królowej Jadwigi | 2 | 09:46d
| Sobieskiego | 3 | 09:48d
| 1 Maja | 4 | 09:49d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 5 | 09:51d
| Smolki | 6 | 09:52d
| ul. Andersa | 7 | 09:54d
| Dworcowa | 8 | 09:56
| Iława ul. Lubawska | 9 | 09:57
| | 10 | 09:58
| Długa |
|
|
|
za: 22:15 godz : min o 09:55
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:55
| Królowej Jadwigi | 2 | 09:56
| Sobieskiego | 3 | 09:58
| 1 Maja | 4 | 09:59
| ul. Skłodowskiej- Curie | 5 | 10:01
| Smolki | 6 | 10:02
| ul. Andersa | 7 | 10:04
| Dworcowa |
|
|
|
za: 22:15 godz : min o 09:55
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:55
| Królowej Jadwigi | 2 | 09:58
| Niepodległości | 3 | 10:00
| Konstytucji 3 Maja | 4 | 10:02
| Iława ul. Biskupska | 5 | 10:04
| ul. Wiejska | 6 | 10:05
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 7 | 10:06
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 10:08
| Smolki | 9 | 10:11
| Kopernika | 10 | 10:14
| Iława ul. Wyszyńskiego | 11 | 10:17
| Dworcowa |
|
|
|
za: 22:44 godz : min o 10:24 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:24d
| Królowej Jadwigi | 2 | 10:25d
| Sobieskiego | 3 | 10:27d
| 1 Maja | 4 | 10:28d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 5 | 10:30d
| Smolki | 6 | 10:31d
| ul. Andersa | 7 | 10:33d
| Dworcowa | 8 | 10:35
| Iława ul. Lubawska | 9 | 10:37
| | 10 | 10:38
| Długa |
|
|
|
za: 22:45 godz : min o 10:25
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:25
| Królowej Jadwigi | 2 | 10:28
| Niepodległości | 3 | 10:30
| Konstytucji 3 Maja | 4 | 10:32
| Iława ul. Biskupska | 5 | 10:34
| Grudziądzka | 6 | 10:35
| Bydgoska | 7 | 10:36
| Gdańska | 8 | 10:38
| Gdańska | 9 | 10:40
| 1 Maja | 10 | 10:41
| ul. Skłodowskiej- Curie | 11 | 10:43
| Smolki | 12 | 10:44
| ul. Andersa | 13 | 10:46
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |