Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al.J.Pawła II - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 12:56
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:56
| Al.J.Pawła II | 2 | 12:57
| Al. J. Pawła II | 3 | 13:00
| Kościuszki | 4 | 13:01
| Kościuszki | 5 | 13:03
| Królowej Jadwigi | 6 | 13:06
| Niepodległości | 7 | 13:08
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 13:10
| Iława ul. Biskupska | 9 | 13:12
| Grudziądzka | 10 | 13:13
| Bydgoska | 11 | 13:14
| Gdańska | 12 | 13:16
| Gdańska | 13 | 13:18
| 1 Maja | 14 | 13:19
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 13:21
| Smolki | 16 | 13:22
| ul. Andersa | 17 | 13:24
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 14:03
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:03
| Al.J.Pawła II | 2 | 14:04
| Al. J. Pawła II | 3 | 14:07
| Kościuszki | 4 | 14:08
| Kościuszki | 5 | 14:10
| Królowej Jadwigi | 6 | 14:13
| Niepodległości | 7 | 14:15
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 14:17
| Iława ul. Biskupska | 9 | 14:19
| Grudziądzka | 10 | 14:20
| Bydgoska | 11 | 14:21
| Gdańska | 12 | 14:23
| Gdańska | 13 | 14:25
| 1 Maja | 14 | 14:26
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 14:28
| Smolki | 16 | 14:29
| ul. Andersa | 17 | 14:31
| Dworcowa |
|
|
|
za: 02:28 godz : min o 15:06
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:06
| Al.J.Pawła II | 2 | 15:07
| Al. J. Pawła II | 3 | 15:10
| Kościuszki | 4 | 15:11
| Kościuszki | 5 | 15:13
| Królowej Jadwigi | 6 | 15:16
| Niepodległości | 7 | 15:18
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 15:20
| Iława ul. Biskupska | 9 | 15:22
| Grudziądzka | 10 | 15:23
| Bydgoska | 11 | 15:24
| Gdańska | 12 | 15:26
| Gdańska | 13 | 15:28
| 1 Maja | 14 | 15:29
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 15:31
| Smolki | 16 | 15:32
| ul. Andersa | 17 | 15:34
| Dworcowa |
|
|
|
za: 03:33 godz : min o 16:11
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:11
| Al.J.Pawła II | 2 | 16:12
| Al. J. Pawła II | 3 | 16:15
| Kościuszki | 4 | 16:16
| Kościuszki | 5 | 16:18
| Królowej Jadwigi | 6 | 16:21
| Niepodległości | 7 | 16:23
| Konstytucji 3 Maja | 8 | 16:25
| Iława ul. Biskupska | 9 | 16:27
| Grudziądzka | 10 | 16:28
| Bydgoska | 11 | 16:29
| Gdańska | 12 | 16:31
| Gdańska | 13 | 16:33
| 1 Maja | 14 | 16:34
| ul. Skłodowskiej- Curie | 15 | 16:36
| Smolki | 16 | 16:37
| ul. Andersa | 17 | 16:39
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |