Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Arena
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:59 godz : min o 20:44
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:44
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 20:45
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 20:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 20:48
| Podmiejska Widok | 5 | 20:50
| Podmiejska Rondo | 6 | 20:52
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 20:54
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 20:56
| Górnośląska Polna | 9 | 20:58
| Górnośląska Rogatka | 10 | 21:00
| Chopina | 11 | 21:00
| Parczewskiego Wodna | 12 | 21:02
| Parczewskiego | 13 | 21:03
| Plac Jana Pawła II | 14 | 21:04
| Sukiennicza | 15 | 21:04
| Częstochowska Teatr | 16 | 21:06
| Częstochowska Inkubator | 17 | 21:08
| Częstochowska Rypinek | 18 | 21:08
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 21:10
| Częstochowska Szkoła | 20 | 21:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 21 | 21:13
| Częstochowska WSK | 22 | 21:14
| Częstochowska Elektryczna | 23 | 21:15
| Księżnej Jolanty | 24 | 21:16
| Księżnej Jolanty Most | 25 | 21:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 26 | 21:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 27 | 21:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 28 | 21:20
| Pokrzywnicka Tama | 29 | 21:21
| Szałe KTW | 30 | 21:22
| Szałe Przystań | 31 | 21:24
| Szałe Klub | 32 | 21:25
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 05:01 godz : min o 20:46
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:46
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 20:47
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 20:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 20:50
| Podmiejska Widok | 5 | 20:52
| Podmiejska Rondo | 6 | 20:54
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 20:56
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 20:58
| Legionów Polna | 9 | 20:59
| Legionów Handlowa | 10 | 21:00
| Ułańska | 11 | 21:02
| Bankowa | 12 | 21:04
| Sukiennicza | 13 | 21:06
| Plac Jana Pawła II | 14 | 21:08
| Łódzka Warszawska | 15 | 21:10
| Łódzka OSRiR | 16 | 21:11
| Łódzka Sportowa | 17 | 21:12
| Łódzka Miła | 18 | 21:13
| Łódzka Tyniec | 19 | 21:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 20 | 21:17
| Łódzka Lubelska | 21 | 21:18
| Łódzka Winiary | 22 | 21:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 23 | 21:21
| Połaniecka | 24 | 21:22
| Chocimska | 25 | 21:24
| Lubelska Winiary | 26 | 21:25
| Leśna | 27 | 21:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 05:02 godz : min o 20:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:47
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 20:48
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 20:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 20:51
| Podmiejska Widok | 5 | 20:53
| Podmiejska Rondo | 6 | 20:55
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 20:57
| Obozowa Przychodnia | 8 | 20:58
| Obozowa Centrozłom | 9 | 20:59
| Obozowa Wega | 10 | 21:00
| Obozowa Pętla | 11 | 21:02
| Zachodnia Działki | 12 | 21:03
| Zachodnia | 13 | 21:04
| Zachodnia Celtycka | 14 | 21:04
| Romańska Pętla | 15 | 21:07
| Romańska Szkoła | 16 | 21:08
| Romańska Wenedów | 17 | 21:10
| Rzymska Romańska | 18 | 21:12
| Rzymska Celtycka | 19 | 21:14
| Rzymska Piwonice | 20 | 21:15
| Częstochowska Giełda | 21 | 21:16
| Częstochowska WSK | 22 | 21:17
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 21:19
| Częstochowska Szkoła | 24 | 21:20
| Częstochowska Kalmedica | 25 | 21:21
| Częstochowska Rypinek | 26 | 21:22
| Częstochowska Inkubator | 27 | 21:23
| Częstochowska Teatr | 28 | 21:24
| Sukiennicza | 29 | 21:25
| Plac Jana Pawła II | 30 | 21:26
| Babina | 31 | 21:27
| Nowy Rynek Babina | 32 | 21:28
| Babina Wodna | 33 | 21:29
| Chopina | 34 | 21:31
| Harcerska Rogatka | 35 | 21:33
| Górnośląska Polna | 36 | 21:35
| Górnośląska Kaliniec | 37 | 21:37
| Górnośląska Galeria Amber | 38 | 21:38
| Podmiejska Rondo | 39 | 21:39
| Podmiejska Widok | 40 | 21:41
| Wyszyńskiego Przychodnia | 41 | 21:42
| Wyszyńskiego Kościół | 42 | 21:43
| Wyszyńskiego Arena | 43 | 21:45
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 44 | 21:46
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:17 godz : min o 21:02
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:02
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 21:03
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 21:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 21:06
| Podmiejska Widok | 5 | 21:08
| Podmiejska Rondo | 6 | 21:10
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 21:12
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 21:14
| Górnośląska Polna | 9 | 21:16
| Górnośląska Rogatka | 10 | 21:18
| Chopina | 11 | 21:19
| Parczewskiego Wodna | 12 | 21:20
| Parczewskiego | 13 | 21:21
| Plac Jana Pawła II | 14 | 21:23
| Łódzka Warszawska | 15 | 21:25
| Łódzka OSRiR | 16 | 21:26
| Łódzka Sportowa | 17 | 21:27
| Łódzka Miła | 18 | 21:28
| Łódzka Tyniec | 19 | 21:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 20 | 21:32
| Łódzka Lubelska | 21 | 21:33
| Łódzka Winiary | 22 | 21:34
| Łódzka Okrąglicka | 23 | 21:35
| Zduny | 24 | 21:37
| Opatówek Dróżnik | 25 | 21:39
| Opatówek Hellena | 26 | 21:40
| Opatówek Szkoła | 27 | 21:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 05:23 godz : min o 21:08
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 21:10
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 21:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 21:13
| Podmiejska Widok | 5 | 21:15
| Podmiejska Rondo | 6 | 21:17
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 21:19
| Grunwaldzka Torowa | 8 | 21:20
| Grunwaldzka Karpacka | 9 | 21:21
| Tatrzańska Karpacka | 10 | 21:22
| Tatrzańska Głogowska | 11 | 21:24
| Kresowa | 12 | 21:26
| Legionów Polna | 13 | 21:27
| Legionów Handlowa | 14 | 21:28
| Nowy Świat Ułańska | 15 | 21:30
| Nowy Świat Rogatka | 16 | 21:33
| Chopina | 17 | 21:34
| Parczewskiego Wodna | 18 | 21:35
| Nowy Rynek Tęcza | 19 | 21:38
| Majkowska Medix | 20 | 21:39
| Długosza | 21 | 21:41
| Złota Haft | 22 | 21:43
| Złota Działki | 23 | 21:44
| Bażancia PUK | 24 | 21:45
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 05:29 godz : min o 21:14
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:14
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 21:15
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 21:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 21:18
| Podmiejska Widok | 5 | 21:20
| Podmiejska Rondo | 6 | 21:22
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 21:24
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 21:26
| Górnośląska Polna | 9 | 21:28
| Górnośląska Rogatka | 10 | 21:30
| Chopina | 11 | 21:31
| Parczewskiego Wodna | 12 | 21:32
| Parczewskiego | 13 | 21:33
| Plac Jana Pawła II | 14 | 21:34
| Sukiennicza | 15 | 21:35
| Częstochowska Teatr | 16 | 21:36
| Częstochowska Inkubator | 17 | 21:38
| Częstochowska Rypinek | 18 | 21:39
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 21:40
| Częstochowska Szkoła | 20 | 21:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 21 | 21:43
| Częstochowska WSK | 22 | 21:44
| Częstochowska Elektryczna | 23 | 21:45
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
Powrót | | Następne dojazdy |