Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Przychodnia
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 16:37
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 16:39
| Podmiejska Widok | 3 | 16:41
| Podmiejska Rondo | 4 | 16:43
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:45
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 16:47
| Legionów Polna | 7 | 16:48
| Legionów Handlowa | 8 | 16:49
| Ułańska | 9 | 16:51
| Bankowa | 10 | 16:53
| Sukiennicza | 11 | 16:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 16:57
| Łódzka Warszawska | 13 | 16:59
| Łódzka OSRiR | 14 | 17:00
| Łódzka Sportowa | 15 | 17:00
| Łódzka Miła | 16 | 17:02
| Łódzka Tyniec | 17 | 17:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 17:06
| Łódzka Lubelska | 19 | 17:07
| Łódzka Winiary | 20 | 17:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 17:10
| Połaniecka | 22 | 17:11
| Chocimska | 23 | 17:13
| Lubelska Winiary | 24 | 17:14
| Leśna | 25 | 17:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 56 min o 16:49
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 16:51
| Podmiejska Widok | 3 | 16:53
| Podmiejska Rondo | 4 | 16:55
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:57
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 16:59
| Górnośląska Polna | 7 | 17:00
| Górnośląska Rogatka | 8 | 17:03
| Chopina | 9 | 17:04
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:04
| Parczewskiego | 11 | 17:06
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:08
| Łódzka Warszawska | 13 | 17:10
| Łódzka OSRiR | 14 | 17:11
| Łódzka Sportowa | 15 | 17:12
| Łódzka Miła | 16 | 17:13
| Łódzka Tyniec | 17 | 17:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 17:17
| Łódzka Lubelska | 19 | 17:18
| Łódzka Winiary | 20 | 17:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 17:21
| Połaniecka | 22 | 17:22
| Chocimska | 23 | 17:24
| Lubelska Winiary | 24 | 17:25
| Leśna | 25 | 17:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 16:57
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 16:59
| Podmiejska Widok | 3 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 4 | 17:03
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 17:04
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:07
| Górnośląska Polna | 7 | 17:08
| Górnośląska Rogatka | 8 | 17:11
| Chopina | 9 | 17:12
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:13
| Parczewskiego | 11 | 17:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:15
| Sukiennicza | 13 | 17:16
| Częstochowska Teatr | 14 | 17:17
| Częstochowska Inkubator | 15 | 17:19
| Częstochowska Rypinek | 16 | 17:20
| Częstochowska Kalmedica | 17 | 17:21
| Częstochowska Szkoła | 18 | 17:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 19 | 17:24
| Częstochowska WSK | 20 | 17:25
| Częstochowska Elektryczna | 21 | 17:26
| Częstochowska Giełda | 22 | 17:27
| Rzymska Piwonice | 23 | 17:29
| Rzymska Celtycka | 24 | 17:31
| Rzymska Romańska | 25 | 17:32
| Romańska Wenedów | 26 | 17:34
| Romańska Szkoła | 27 | 17:36
| Romańska Pętla | 28 | 17:37
| Zachodnia Celtycka | 29 | 17:38
| Zachodnia | 30 | 17:39
| Zachodnia Działki | 31 | 17:41
| Obozowa Pętla | 32 | 17:42
| Obozowa Wega | 33 | 17:43
| Obozowa Centrozłom | 34 | 17:44
| Obozowa Przychodnia | 35 | 17:46
| Górnośląska Galeria Amber | 36 | 17:47
| Podmiejska Rondo | 37 | 17:48
| Podmiejska Widok | 38 | 17:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 39 | 17:51
| Wyszyńskiego Kościół | 40 | 17:52
| Wyszyńskiego Arena | 41 | 17:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 42 | 17:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 17:14
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 17:16
| Podmiejska Widok | 3 | 17:18
| Podmiejska Rondo | 4 | 17:20
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 17:22
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:24
| Górnośląska Polna | 7 | 17:26
| Górnośląska Rogatka | 8 | 17:28
| Chopina | 9 | 17:29
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:30
| Parczewskiego | 11 | 17:31
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:33
| Łódzka Warszawska | 13 | 17:35
| Łódzka OSRiR | 14 | 17:36
| Łódzka Sportowa | 15 | 17:37
| Łódzka Miła | 16 | 17:38
| Łódzka Tyniec | 17 | 17:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 17:42
| Łódzka Lubelska | 19 | 17:43
| Łódzka Winiary | 20 | 17:44
| Łódzka Okrąglicka | 21 | 17:45
| Zduny | 22 | 17:47
| Opatówek Dróżnik | 23 | 17:49
| Opatówek Hellena | 24 | 17:50
| Opatówek Szkoła | 25 | 17:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 01:39 godz : min o 17:32
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:32
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 17:34
| Podmiejska Widok | 3 | 17:36
| Podmiejska Rondo | 4 | 17:38
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 17:40
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:42
| Górnośląska Polna | 7 | 17:44
| Górnośląska Rogatka | 8 | 17:46
| Chopina | 9 | 17:47
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:48
| Parczewskiego | 11 | 17:49
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:50
| Sukiennicza | 13 | 17:51
| Częstochowska Teatr | 14 | 17:52
| Częstochowska Inkubator | 15 | 17:54
| Częstochowska Rypinek | 16 | 17:55
| Częstochowska Kalmedica | 17 | 17:56
| Częstochowska Szkoła | 18 | 17:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 19 | 17:59
| Częstochowska WSK | 20 | 18:00
| Częstochowska Elektryczna | 21 | 18:00
| Księżnej Jolanty | 22 | 18:02
| Księżnej Jolanty Most | 23 | 18:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 24 | 18:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 25 | 18:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 26 | 18:06
| Pokrzywnicka Tama | 27 | 18:07
| Szałe KTW | 28 | 18:08
| Szałe Przystań | 29 | 18:10
| Szałe Klub | 30 | 18:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 17:37
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 17:39
| Podmiejska Widok | 3 | 17:41
| Podmiejska Rondo | 4 | 17:43
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 17:45
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 17:47
| Legionów Polna | 7 | 17:48
| Legionów Handlowa | 8 | 17:49
| Ułańska | 9 | 17:51
| Bankowa | 10 | 17:53
| Sukiennicza | 11 | 17:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:57
| Łódzka Warszawska | 13 | 17:59
| Łódzka OSRiR | 14 | 18:00
| Łódzka Sportowa | 15 | 18:00
| Łódzka Miła | 16 | 18:02
| Łódzka Tyniec | 17 | 18:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 18:06
| Łódzka Lubelska | 19 | 18:07
| Łódzka Winiary | 20 | 18:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 18:10
| Połaniecka | 22 | 18:11
| Chocimska | 23 | 18:13
| Lubelska Winiary | 24 | 18:14
| Leśna | 25 | 18:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |