Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Widok
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:23 godz : min o 15:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Podmiejska Widok | 2 | 15:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 15:20
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 15:21
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 15:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 15:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:28 godz : min o 15:22
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:22
| Podmiejska Widok | 2 | 15:23
| Podmiejska Wyszyńskiego | 3 | 15:25
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 4 | 15:27
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 15:28
| Korczak Poznańska | 6 | 15:31
| Poznańska Wojska Polskiego | 7 | 15:35
| Harcerska | 8 | 15:37
| Chopina | 9 | 15:38
| Parczewskiego Wodna | 10 | 15:40
| Parczewskiego | 11 | 15:42
| Plac Jana Pawła II | 12 | 15:44
| Toruńska Gdańska | 13 | 15:45
| Pucka Szpital | 14 | 15:46
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 15:47
| Żołnierska | 16 | 15:48
| Tuwima | 17 | 15:49
| Tuwima POM | 18 | 15:50
| Żeromskiego | 19 | 15:52
| Morelowa Stawiszyńska | 20 | 15:53
| Stawiszyńska Długa | 21 | 15:55
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 23:29 godz : min o 15:23
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23
| Podmiejska Widok | 2 | 15:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 15:26
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 15:27
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 15:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 15:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:38 godz : min o 15:32
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Podmiejska Widok | 2 | 15:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 15:35
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 15:36
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 15:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 15:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:41 godz : min o 15:35
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:35
| Podmiejska Widok | 2 | 15:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 15:38
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 15:39
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 15:41
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 15:42
| Szapocznikow Dobrzecka | 7 | 15:44
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 8 | 15:46
| Korczak Słoneczny Stok | 9 | 15:47
| Korczak Poznańska | 10 | 15:48
| Poznańska Szpital | 11 | 15:50
| Poznańska Galeria | 12 | 15:51
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 15:52
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 23:42 godz : min o 15:36
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:36
| Podmiejska Widok | 2 | 15:37
| Podmiejska Wyszyńskiego | 3 | 15:39
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 4 | 15:42
| Poznańska Szpital | 5 | 15:43
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 15:47
| Harcerska | 7 | 15:49
| Chopina | 8 | 15:50
| Parczewskiego Wodna | 9 | 15:52
| Parczewskiego | 10 | 15:54
| Plac Jana Pawła II | 11 | 15:59
| Warszawska Niemojowskich | 12 | 16:00
| Warszawska Moniuszki | 13 | 16:00
| Warszawska Lecznica | 14 | 16:02
| Warszawska Schronisko | 15 | 16:04
| Botaniczna | 16 | 16:04
| Borkowska Działki | 17 | 16:06
| Borkowska | 18 | 16:07
| Skarszewska Topolowa | 19 | 16:08
| Skarszewska Gdyńska | 20 | 16:08
| Pucka Szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |