Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Rondo
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 16:49
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49
| Podmiejska Rondo | 2 | 16:52
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 16:54
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:56
| Górnośląska Polna | 5 | 16:58
| Górnośląska Rogatka | 6 | 17:00
| Chopina | 7 | 17:02
| Parczewskiego Wodna | 8 | 17:03
| Parczewskiego | 9 | 17:04
| Plac Jana Pawła II | 10 | 17:04
| Sukiennicza | 11 | 17:06
| Częstochowska Teatr | 12 | 17:07
| Częstochowska Inkubator | 13 | 17:08
| Częstochowska Rypinek | 14 | 17:10
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 17:11
| Częstochowska Szkoła | 16 | 17:13
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 17:14
| Częstochowska WSK | 18 | 17:15
| Częstochowska Elektryczna | 19 | 17:16
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 10 min o 16:50
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:50
| Podmiejska Rondo | 2 | 16:53
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 16:55
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:57
| Legionów Polna | 5 | 16:58
| Legionów Handlowa | 6 | 16:59
| Nowy Świat Ułańska | 7 | 17:00
| Nowy Świat Rogatka | 8 | 17:04
| Chopina | 9 | 17:04
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:06
| Parczewskiego | 11 | 17:07
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:08
| 3-go Maja | 13 | 17:12
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 11 min o 16:51
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:51
| Podmiejska Rondo | 2 | 16:54
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 16:57
| Serbinowska Młynarska | 4 | 17:00
| Widok Mickiewicza | 5 | 17:00
| Dobrzecka Mickiewicza | 6 | 17:04
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 17:04
| Harcerska | 8 | 17:07
| Chopina | 9 | 17:08
| Parczewskiego Wodna | 10 | 17:08
| Parczewskiego | 11 | 17:10
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:12
| Niemojowskich WORD | 13 | 17:13
| Niemojowskich Szkoła | 14 | 17:14
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 15 | 17:15
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 16 | 17:16
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 17 min o 16:57
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Podmiejska Rondo | 2 | 17:00
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 17:02
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 17:04
| Legionów Polna | 5 | 17:04
| Legionów Handlowa | 6 | 17:06
| Ułańska | 7 | 17:08
| Bankowa | 8 | 17:10
| Sukiennicza | 9 | 17:12
| Plac Jana Pawła II | 10 | 17:14
| Łódzka Warszawska | 11 | 17:16
| Łódzka OSRiR | 12 | 17:17
| Łódzka Sportowa | 13 | 17:18
| Łódzka Miła | 14 | 17:19
| Łódzka Tyniec | 15 | 17:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 16 | 17:23
| Łódzka Lubelska | 17 | 17:24
| Łódzka Winiary | 18 | 17:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 19 | 17:27
| Połaniecka | 20 | 17:28
| Chocimska | 21 | 17:30
| Lubelska Winiary | 22 | 17:31
| Leśna | 23 | 17:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 22 min o 17:02
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:02
| Podmiejska Rondo | 2 | 17:04
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 17:06
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 17:08
| Polna Legionów | 5 | 17:08
| Polna Kordeckiego | 6 | 17:10
| Polna Zielona | 7 | 17:11
| Polna Koralowa | 8 | 17:12
| Budowlanych | 9 | 17:14
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 17:15
| Częstochowska WSK | 11 | 17:16
| Częstochowska Elektryczna | 12 | 17:17
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 28 min o 17:08
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:08
| Podmiejska Rondo | 2 | 17:10
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 17:12
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 17:14
| Górnośląska Polna | 5 | 17:16
| Górnośląska Rogatka | 6 | 17:18
| Chopina | 7 | 17:19
| Parczewskiego Wodna | 8 | 17:20
| Parczewskiego | 9 | 17:21
| Plac Jana Pawła II | 10 | 17:23
| Łódzka Warszawska | 11 | 17:25
| Łódzka OSRiR | 12 | 17:26
| Łódzka Sportowa | 13 | 17:27
| Łódzka Miła | 14 | 17:28
| Łódzka Tyniec | 15 | 17:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 16 | 17:32
| Łódzka Lubelska | 17 | 17:33
| Łódzka Winiary | 18 | 17:34
| Łódzka Okrąglicka | 19 | 17:35
| Zduny | 20 | 17:37
| Opatówek Dróżnik | 21 | 17:39
| Opatówek Hellena | 22 | 17:40
| Opatówek Szkoła | 23 | 17:41
| Opatówek |
|
Powrót | | Następne dojazdy |