Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Inkubator
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22:35 godz : min o 14:29
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:29
| Częstochowska Inkubator | 2 | 14:30
| Częstochowska Teatr | 3 | 14:31
| Sukiennicza | 4 | 14:32
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:33
| Babina | 6 | 14:34
| Nowy Rynek Babina | 7 | 14:35
| Babina Wodna | 8 | 14:36
| Chopina | 9 | 14:38
| Harcerska Rogatka | 10 | 14:40
| Górnośląska Polna | 11 | 14:42
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 14:44
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 14:45
| Podmiejska Rondo | 14 | 14:46
| Podmiejska Widok | 15 | 14:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 14:49
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 14:50
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 14:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 14:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:00 godz : min o 14:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:54
| Częstochowska Inkubator | 2 | 14:55
| Częstochowska Teatr | 3 | 14:56
| Sukiennicza | 4 | 14:57
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:58
| Babina | 6 | 14:59
| Nowy Rynek Babina | 7 | 15:00
| Babina Wodna | 8 | 15:01
| Chopina | 9 | 15:03
| Harcerska Rogatka | 10 | 15:05
| Górnośląska Polna | 11 | 15:07
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 15:09
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 15:10
| Podmiejska Rondo | 14 | 15:11
| Podmiejska Widok | 15 | 15:13
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 15:14
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 15:15
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 15:17
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:18
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 23:35 godz : min o 15:29
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Częstochowska Inkubator | 2 | 15:30
| Częstochowska Teatr | 3 | 15:31
| Sukiennicza | 4 | 15:32
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:33
| Babina | 6 | 15:34
| Nowy Rynek Babina | 7 | 15:35
| Babina Wodna | 8 | 15:36
| Chopina | 9 | 15:38
| Harcerska Rogatka | 10 | 15:40
| Górnośląska Polna | 11 | 15:42
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 15:44
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 15:45
| Podmiejska Rondo | 14 | 15:46
| Podmiejska Widok | 15 | 15:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 15:49
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 15:50
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 15:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 00 min o 15:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:54
| Częstochowska Inkubator | 2 | 15:55
| Częstochowska Teatr | 3 | 15:56
| Sukiennicza | 4 | 15:57
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:58
| Babina | 6 | 15:59
| Nowy Rynek Babina | 7 | 16:00
| Babina Wodna | 8 | 16:00
| Chopina | 9 | 16:03
| Harcerska Rogatka | 10 | 16:04
| Górnośląska Polna | 11 | 16:07
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 16:08
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:10
| Podmiejska Rondo | 14 | 16:11
| Podmiejska Widok | 15 | 16:13
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 16:14
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 16:15
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 16:17
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:18
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 35 min o 16:29
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:29
| Częstochowska Inkubator | 2 | 16:30
| Częstochowska Teatr | 3 | 16:31
| Sukiennicza | 4 | 16:32
| Plac Jana Pawła II | 5 | 16:33
| Babina | 6 | 16:34
| Nowy Rynek Babina | 7 | 16:35
| Babina Wodna | 8 | 16:36
| Chopina | 9 | 16:38
| Harcerska Rogatka | 10 | 16:40
| Górnośląska Polna | 11 | 16:42
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 16:44
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:45
| Podmiejska Rondo | 14 | 16:46
| Podmiejska Widok | 15 | 16:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 16:49
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 16:50
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 16:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 16:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:54
| Częstochowska Inkubator | 2 | 16:55
| Częstochowska Teatr | 3 | 16:56
| Sukiennicza | 4 | 16:57
| Plac Jana Pawła II | 5 | 16:58
| Babina | 6 | 16:59
| Nowy Rynek Babina | 7 | 17:00
| Babina Wodna | 8 | 17:00
| Chopina | 9 | 17:03
| Harcerska Rogatka | 10 | 17:04
| Górnośląska Polna | 11 | 17:07
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 17:08
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 17:10
| Podmiejska Rondo | 14 | 17:11
| Podmiejska Widok | 15 | 17:13
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 17:14
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 17:15
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 17:17
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 17:18
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |