Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Rondo
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:38 godz : min o 09:47
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 09:49
| Podmiejska Rondo | 3 | 09:51
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 09:52
| Serbinowska Młynarska | 5 | 09:55
| Widok Mickiewicza | 6 | 09:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 7 | 09:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 8 | 10:00
| Harcerska | 9 | 10:02
| Chopina | 10 | 10:03
| Parczewskiego Wodna | 11 | 10:04
| Parczewskiego | 12 | 10:05
| Plac Jana Pawła II | 13 | 10:07
| Niemojowskich WORD | 14 | 10:08
| Niemojowskich Szkoła | 15 | 10:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 16 | 10:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 17 | 10:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 18:12 godz : min o 10:21
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 10:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 10:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 10:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 10:29
| Legionów Polna | 6 | 10:30
| Legionów Handlowa | 7 | 10:31
| Ułańska | 8 | 10:33
| Bankowa | 9 | 10:35
| Sukiennicza | 10 | 10:36
| Plac Jana Pawła II | 11 | 10:38
| 3-go Maja | 12 | 10:40
| Nowy Rynek Chopina | 13 | 10:42
| Chopina | 14 | 10:44
| Harcerska | 15 | 10:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 16 | 10:47
| Poznańska Szpital | 17 | 10:49
| Poznańska Galeria | 18 | 10:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 10:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 18:38 godz : min o 10:47
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 10:49
| Podmiejska Rondo | 3 | 10:51
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 10:52
| Serbinowska Młynarska | 5 | 10:55
| Widok Mickiewicza | 6 | 10:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 7 | 10:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 8 | 11:00
| Harcerska | 9 | 11:02
| Chopina | 10 | 11:03
| Parczewskiego Wodna | 11 | 11:04
| Parczewskiego | 12 | 11:05
| Plac Jana Pawła II | 13 | 11:07
| Niemojowskich WORD | 14 | 11:08
| Niemojowskich Szkoła | 15 | 11:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 16 | 11:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 17 | 11:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 19:12 godz : min o 11:21
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 11:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 11:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 11:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 11:29
| Legionów Polna | 6 | 11:30
| Legionów Handlowa | 7 | 11:31
| Ułańska | 8 | 11:33
| Bankowa | 9 | 11:35
| Sukiennicza | 10 | 11:36
| Plac Jana Pawła II | 11 | 11:38
| 3-go Maja | 12 | 11:40
| Nowy Rynek Chopina | 13 | 11:42
| Chopina | 14 | 11:44
| Harcerska | 15 | 11:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 16 | 11:47
| Poznańska Szpital | 17 | 11:49
| Poznańska Galeria | 18 | 11:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 11:51
| Poznańska Kampus | 20 | 11:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 21 | 11:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 19:32 godz : min o 11:41
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:41
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 11:43
| Podmiejska Rondo | 3 | 11:45
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 11:47
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 11:49
| Legionów Polna | 6 | 11:50
| Legionów Handlowa | 7 | 11:51
| Nowy Świat Ułańska | 8 | 11:53
| Nowy Świat Rogatka | 9 | 11:56
| Chopina | 10 | 11:57
| Parczewskiego Wodna | 11 | 11:58
| Parczewskiego | 12 | 11:59
| Plac Jana Pawła II | 13 | 12:01
| 3-go Maja | 14 | 12:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 19:38 godz : min o 11:47
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 11:49
| Podmiejska Rondo | 3 | 11:51
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 11:52
| Serbinowska Młynarska | 5 | 11:55
| Widok Mickiewicza | 6 | 11:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 7 | 11:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 8 | 12:00
| Harcerska | 9 | 12:02
| Chopina | 10 | 12:03
| Parczewskiego Wodna | 11 | 12:04
| Parczewskiego | 12 | 12:05
| Plac Jana Pawła II | 13 | 12:07
| Niemojowskich WORD | 14 | 12:08
| Niemojowskich Szkoła | 15 | 12:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 16 | 12:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 17 | 12:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
Powrót | | Następne dojazdy |