Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rzymska Celtycka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:45 godz : min o 15:53
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:53
| Rzymska Celtycka | 2 | 15:55
| Rzymska Romańska | 3 | 15:56
| Romańska Wenedów | 4 | 15:58
| Romańska Szkoła | 5 | 16:00
| Romańska Pętla | 6 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 7 | 16:02
| Zachodnia | 8 | 16:03
| Zachodnia Działki | 9 | 16:04
| Obozowa Pętla | 10 | 16:06
| Obozowa Wega | 11 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 12 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 13 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 15 | 16:14
| Podmiejska Widok | 16 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 17 min o 16:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:25
| Rzymska Celtycka | 2 | 16:27
| Rzymska Romańska | 3 | 16:28
| Romańska Wenedów | 4 | 16:30
| Romańska Szkoła | 5 | 16:32
| Romańska Pętla | 6 | 16:33
| Zachodnia Celtycka | 7 | 16:34
| Zachodnia | 8 | 16:35
| Zachodnia Działki | 9 | 16:37
| Obozowa Pętla | 10 | 16:38
| Obozowa Wega | 11 | 16:39
| Obozowa Centrozłom | 12 | 16:40
| Obozowa Przychodnia | 13 | 16:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 47 min o 16:55
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:55
| Rzymska Celtycka | 2 | 16:57
| Rzymska Romańska | 3 | 16:58
| Romańska Wenedów | 4 | 17:00
| Romańska Szkoła | 5 | 17:02
| Romańska Pętla | 6 | 17:03
| Zachodnia Celtycka | 7 | 17:04
| Zachodnia | 8 | 17:04
| Zachodnia Działki | 9 | 17:07
| Obozowa Pętla | 10 | 17:08
| Obozowa Wega | 11 | 17:08
| Obozowa Centrozłom | 12 | 17:10
| Obozowa Przychodnia | 13 | 17:12
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 17:13
| Podmiejska Rondo | 15 | 17:14
| Podmiejska Widok | 16 | 17:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 17:17
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 17:18
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 17:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 17:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 18:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:18
| Rzymska Celtycka | 2 | 18:20
| Rzymska Romańska | 3 | 18:21
| Romańska Wenedów | 4 | 18:23
| Romańska Szkoła | 5 | 18:25
| Romańska Pętla | 6 | 18:26
| Zachodnia Celtycka | 7 | 18:27
| Zachodnia | 8 | 18:28
| Zachodnia Działki | 9 | 18:30
| Obozowa Pętla | 10 | 18:31
| Obozowa Wega | 11 | 18:32
| Obozowa Centrozłom | 12 | 18:33
| Obozowa Przychodnia | 13 | 18:35
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 18:36
| Podmiejska Rondo | 15 | 18:37
| Podmiejska Widok | 16 | 18:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 18:40
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 18:41
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 18:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 18:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:10 godz : min o 19:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:18
| Rzymska Celtycka | 2 | 19:20
| Rzymska Romańska | 3 | 19:21
| Romańska Wenedów | 4 | 19:23
| Romańska Szkoła | 5 | 19:25
| Romańska Pętla | 6 | 19:26
| Zachodnia Celtycka | 7 | 19:27
| Zachodnia | 8 | 19:28
| Zachodnia Działki | 9 | 19:30
| Obozowa Pętla | 10 | 19:31
| Obozowa Wega | 11 | 19:32
| Obozowa Centrozłom | 12 | 19:33
| Obozowa Przychodnia | 13 | 19:35
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 15 | 19:37
| Podmiejska Widok | 16 | 19:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 19:40
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 19:41
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 19:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 19:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:10 godz : min o 20:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:18
| Rzymska Celtycka | 2 | 20:20
| Rzymska Romańska | 3 | 20:21
| Romańska Wenedów | 4 | 20:23
| Romańska Szkoła | 5 | 20:25
| Romańska Pętla | 6 | 20:26
| Zachodnia Celtycka | 7 | 20:27
| Zachodnia | 8 | 20:28
| Zachodnia Działki | 9 | 20:30
| Obozowa Pętla | 10 | 20:31
| Obozowa Wega | 11 | 20:32
| Obozowa Centrozłom | 12 | 20:33
| Obozowa Przychodnia | 13 | 20:35
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 15 | 20:37
| Podmiejska Widok | 16 | 20:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 20:40
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 20:41
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 20:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 20:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |