Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stare Miasto-kościół NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:18 godz : min o 15:20 a.d
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20a.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 2 | 15:21a.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 3 | 15:23a.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 4 | 15:25a
| Ametystowa NŻ | 5 | 15:26a
| Szpitalna | 6 | 15:27a
| Szpital | 7 | 15:28a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 15:29a
| Józefa Bema | 9 | 15:31a
| Kolska | 10 | 15:33a
| Żwirki i Wigury | 11 | 15:34a
| Wał Tarejwy | 12 | 15:37a
| Trasa Warszawska | 13 | 15:39a
| Dworcowa | 14 | 15:41a
| Dworzec PKP | 15 | 15:43a
| ZS im. Kopernika | 16 | 15:45a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 15:46a
| Spółdzielców | 18 | 15:48a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 15:49a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 20 | 15:50a
| Rolna | 21 | 15:51a
| Hiacyntowa | 22 | 15:53a
| Nowy Dwór | 23 | 15:54a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 04:18 godz : min o 17:20 a.d
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:20a.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 2 | 17:21a.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 3 | 17:23a.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 4 | 17:25a
| Ametystowa NŻ | 5 | 17:26a
| Szpitalna | 6 | 17:27a
| Szpital | 7 | 17:28a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 17:29a
| Józefa Bema | 9 | 17:31a
| Kolska | 10 | 17:33a
| Żwirki i Wigury | 11 | 17:34a
| Wał Tarejwy | 12 | 17:37a
| Trasa Warszawska | 13 | 17:39a
| Dworcowa | 14 | 17:41a
| Dworzec PKP | 15 | 17:43a
| ZS im. Kopernika | 16 | 17:45a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 17:46a
| Spółdzielców | 18 | 17:48a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 17:49a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 20 | 17:50a
| Rolna | 21 | 17:51a
| Hiacyntowa | 22 | 17:53a
| Nowy Dwór | 23 | 17:54a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 06:18 godz : min o 19:20 a.d
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:20a.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 2 | 19:21a.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 3 | 19:23a.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 4 | 19:25a
| Ametystowa NŻ | 5 | 19:26a
| Szpitalna | 6 | 19:27a
| Szpital | 7 | 19:28a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 19:29a
| Józefa Bema | 9 | 19:31a
| Kolska | 10 | 19:33a
| Żwirki i Wigury | 11 | 19:34a
| Wał Tarejwy | 12 | 19:37a
| Trasa Warszawska | 13 | 19:39a
| Dworcowa | 14 | 19:41a
| Dworzec PKP | 15 | 19:43a
| ZS im. Kopernika | 16 | 19:45a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 19:46a
| Spółdzielców | 18 | 19:48a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 19:49a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 20 | 19:50a
| Rolna | 21 | 19:51a
| Hiacyntowa | 22 | 19:53a
| Nowy Dwór | 23 | 19:54a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 08:18 godz : min o 21:20 a.d
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:20a.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 2 | 21:21a.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 3 | 21:23a.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 4 | 21:25a
| Ametystowa NŻ | 5 | 21:26a
| Szpitalna | 6 | 21:27a
| Szpital | 7 | 21:28a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 21:29a
| Józefa Bema | 9 | 21:31a
| Kolska | 10 | 21:33a
| Żwirki i Wigury | 11 | 21:34a
| Wał Tarejwy | 12 | 21:37a
| Trasa Warszawska | 13 | 21:39a
| Dworcowa | 14 | 21:41a
| Dworzec PKP | 15 | 21:43a
| ZS im. Kopernika | 16 | 21:45a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 21:46a
| Spółdzielców | 18 | 21:48a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 21:49a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 20 | 21:50a
| Rolna | 21 | 21:51a
| Hiacyntowa | 22 | 21:53a
| Nowy Dwór | 23 | 21:54a
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |