Najbliższe odjazdy
Przystanek: Osada III NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03:55 godz : min o 15:36 d
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:36d
| Osada III NŻ | 2 | 15:37d
| Osada II NŻ | 3 | 15:38d
| Osada I NŻ | 4 | 15:42d
| Wał Tarejwy | 5 | 15:43d
| Żwirki i Wigury | 6 | 15:45d
| Kolska | 7 | 15:47d
| Józefa Bema | 8 | 15:48d
| Rondo Kamińskiego | 9 | 15:49d
| Szpital | 10 | 15:50d
| Szpitalna | 11 | 15:51d
| Ametystowa NŻ | 12 | 15:54d
| Trasa Bursztynowa NŻ | 13 | 15:56d
| Zagórowska NŻ | 14 | 15:57d
| Unii Europejskiej NŻ | 15 | 16:00d
| Rondo Miast Partnerskich | 16 | 16:02d
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 16:04d
| ZUS | 18 | 16:04d
| Dworzec PKP | 19 | 16:07d
| ZS im. Kopernika | 20 | 16:08d
| Wiadukt Pokoju | 21 | 16:10d
| Wieniawskiego NŻ | 22 | 16:11d
| ROD Górnik NŻ | 23 | 16:12d
| Urząd Skarbowy | 24 | 16:13d
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 05:55 godz : min o 17:36 c
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:36c
| Osada III NŻ | 2 | 17:37c
| Osada II NŻ | 3 | 17:38c
| Osada I NŻ | 4 | 17:42c
| Wał Tarejwy | 5 | 17:43c
| Żwirki i Wigury | 6 | 17:45c
| Kolska | 7 | 17:47c
| Józefa Bema | 8 | 17:48c
| Rondo Kamińskiego | 9 | 17:49c
| Szpital | 10 | 17:50c
| Szpitalna | 11 | 17:51c
| Ametystowa NŻ | 12 | 17:54c
| Trasa Bursztynowa NŻ | 13 | 17:56c
| Zagórowska NŻ | 14 | 17:57c
| Unii Europejskiej NŻ | 15 | 18:00c
| Rondo Miast Partnerskich | 16 | 18:02c
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 18:04c
| ZUS | 18 | 18:04c
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 07:55 godz : min o 19:36 p
Rondo Kamińskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:36p
| Osada III NŻ | 2 | 19:37p
| Osada II NŻ | 3 | 19:38p
| Osada I NŻ | 4 | 19:42p
| Wał Tarejwy | 5 | 19:43p
| Żwirki i Wigury | 6 | 19:45p
| Kolska | 7 | 19:47p
| Józefa Bema | 8 | 19:48p
| Rondo Kamińskiego |
|
Powrót | | Następne dojazdy |