Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grójecka I NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:39 godz : min o 13:19 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:19b
| Grójecka I NŻ | 2 | 13:21b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 13:22b
| Śniadeckich | 4 | 13:23b
| Jana Pawła II | 5 | 13:24b
| Laskówiecka NŻ | 6 | 13:25b
| Portowa NŻ | 7 | 13:27b
| Glinka | 8 | 13:29b
| Wyszyńskiego | 9 | 13:31b
| ZSGE | 10 | 13:33b
| Hala Rondo | 11 | 13:34b
| Aleje 1 Maja | 12 | 13:37b
| Dworzec PKP | 13 | 13:40b
| Dworcowa | 14 | 13:42b
| Trasa Warszawska | 15 | 13:44b
| Grunwaldzka | 16 | 13:45b
| Wał Tarejwy | 17 | 13:47b
| Bankowa NŻ | 18 | 13:49b
| Park Chopina | 19 | 13:50b
| Kościuszki | 20 | 13:53b
| Józefa Bema | 21 | 13:54b
| Rondo Kamińskiego | 22 | 13:55b
| Piłsudskiego | 23 | 13:58b
| Zagórowska NŻ | 24 | 14:00b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 23:59 godz : min o 13:39 f
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39f
| Grójecka I NŻ | 2 | 13:40f
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 13:41f
| Śniadeckich | 4 | 13:42f
| Jana Pawła II | 5 | 13:43f
| Laskówiecka NŻ | 6 | 13:44f
| Portowa NŻ | 7 | 13:46f
| Glinka | 8 | 13:48f
| Sosnowa | 9 | 13:49f
| Okólna | 10 | 13:51f
| 11 Listopada | 11 | 13:52f
| Targowisko Miejskie | 12 | 13:55f
| Leśna kier. Poznańska | 13 | 13:57f
| Wyspiańskiego | 14 | 13:59f
| Leśna - kier. Poznańska | 15 | 14:01f
| Torowa | 16 | 14:03f
| Szeligowskiego | 17 | 14:04f
| Zatorze | 18 | 14:05f
| Sąd Rejonowy | 19 | 14:08f
| Wiadukt Pokoju NŻ | 20 | 14:10f
| Spółdzielców | 21 | 14:12f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 22 | 14:13f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 23 | 14:14f
| Rolna | 24 | 14:15f
| Hiacyntowa | 25 | 14:17f
| Nowy Dwór | 26 | 14:18f
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 09 min o 13:49 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:49a
| Grójecka I NŻ | 2 | 13:51a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 13:52a
| Śniadeckich | 4 | 13:53a
| Jana Pawła II | 5 | 13:54a
| Laskówiecka NŻ | 6 | 13:55a
| Portowa NŻ | 7 | 13:57a
| Glinka | 8 | 13:59a
| Wyszyńskiego | 9 | 14:01a
| ZSGE | 10 | 14:03a
| Hala Rondo | 11 | 14:04a
| Aleje 1 Maja | 12 | 14:07a
| Dworzec PKP | 13 | 14:10a
| Dworcowa | 14 | 14:12a
| Trasa Warszawska | 15 | 14:14a
| Grunwaldzka | 16 | 14:15a
| Wał Tarejwy | 17 | 14:17a
| Bankowa NŻ | 18 | 14:19a
| Park Chopina | 19 | 14:20a
| Kościuszki | 20 | 14:23a
| Józefa Bema | 21 | 14:24a
| Rondo Kamińskiego | 22 | 14:25a
| Piłsudskiego | 23 | 14:28a
| Zagórowska NŻ | 24 | 14:30a
| Rumin Działki | 25 | 14:31a
| Rumin NŻ | 26 | 14:32a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 27 | 14:34a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 45 min o 14:25 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25f;s
| Grójecka I NŻ | 2 | 14:27f;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 14:28f;s
| Śniadeckich | 4 | 14:29f;s
| Jana Pawła II | 5 | 14:30f;s
| Laskówiecka NŻ | 6 | 14:31f;s
| Portowa NŻ | 7 | 14:33f;s
| Glinka | 8 | 14:35f;s
| Sosnowa | 9 | 14:36f;s
| Okólna | 10 | 14:38f;s
| 11 Listopada | 11 | 14:39f;s
| Targowisko Miejskie | 12 | 14:42f;s
| Leśna kier. Poznańska | 13 | 14:44f;s
| Wyspiańskiego | 14 | 14:46f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 15 | 14:48f;s
| Torowa | 16 | 14:50f;s
| Szeligowskiego | 17 | 14:51f;s
| Zatorze | 18 | 14:52f;s
| Sąd Rejonowy | 19 | 14:55f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 20 | 14:57f;s
| Spółdzielców | 21 | 14:59f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 22 | 15:00f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 23 | 15:01f;s
| Rolna | 24 | 15:02f;s
| Hiacyntowa | 25 | 15:04f;s
| Nowy Dwór | 26 | 15:05f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 14:49 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49a
| Grójecka I NŻ | 2 | 14:51a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 14:52a
| Śniadeckich | 4 | 14:53a
| Jana Pawła II | 5 | 14:54a
| Laskówiecka NŻ | 6 | 14:55a
| Portowa NŻ | 7 | 14:57a
| Glinka | 8 | 14:59a
| Wyszyńskiego | 9 | 15:01a
| ZSGE | 10 | 15:03a
| Hala Rondo | 11 | 15:04a
| Aleje 1 Maja | 12 | 15:07a
| Dworzec PKP | 13 | 15:10a
| Dworcowa | 14 | 15:12a
| Trasa Warszawska | 15 | 15:14a
| Grunwaldzka | 16 | 15:15a
| Wał Tarejwy | 17 | 15:17a
| Bankowa NŻ | 18 | 15:19a
| Park Chopina | 19 | 15:20a
| Kościuszki | 20 | 15:23a
| Józefa Bema | 21 | 15:24a
| Rondo Kamińskiego | 22 | 15:25a
| Piłsudskiego | 23 | 15:28a
| Zagórowska NŻ | 24 | 15:30a
| Rumin Działki | 25 | 15:31a
| Rumin NŻ | 26 | 15:32a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 27 | 15:34a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 01:39 godz : min o 15:19 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19b
| Grójecka I NŻ | 2 | 15:21b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 3 | 15:22b
| Śniadeckich | 4 | 15:23b
| Jana Pawła II | 5 | 15:24b
| Laskówiecka NŻ | 6 | 15:25b
| Portowa NŻ | 7 | 15:27b
| Glinka | 8 | 15:29b
| Wyszyńskiego | 9 | 15:31b
| ZSGE | 10 | 15:33b
| Hala Rondo | 11 | 15:34b
| Aleje 1 Maja | 12 | 15:37b
| Dworzec PKP | 13 | 15:40b
| Dworcowa | 14 | 15:42b
| Trasa Warszawska | 15 | 15:44b
| Grunwaldzka | 16 | 15:45b
| Wał Tarejwy | 17 | 15:47b
| Bankowa NŻ | 18 | 15:49b
| Park Chopina | 19 | 15:50b
| Kościuszki | 20 | 15:53b
| Józefa Bema | 21 | 15:54b
| Rondo Kamińskiego | 22 | 15:55b
| Piłsudskiego | 23 | 15:58b
| Zagórowska NŻ | 24 | 16:00b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |