Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grójecka II NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:39 godz : min o 15:07 b
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:07b
| Grójecka II NŻ | 2 | 15:08b
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 06:31 godz : min o 15:59 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:59a
| Grójecka II NŻ | 2 | 16:00a
| Grójec | 3 | 16:00a
| Grójecka II NŻ | 4 | 16:02a
| Grójecka I NŻ | 5 | 16:04a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 6 | 16:04a
| Śniadeckich | 7 | 16:06a
| Jana Pawła II | 8 | 16:07a
| Laskówiecka NŻ | 9 | 16:08a
| Portowa NŻ | 10 | 16:10a
| Glinka | 11 | 16:12a
| Wyszyńskiego | 12 | 16:14a
| ZSGE | 13 | 16:16a
| Hala Rondo | 14 | 16:17a
| Aleje 1 Maja | 15 | 16:20a
| Dworzec PKP | 16 | 16:23a
| Dworcowa | 17 | 16:25a
| Trasa Warszawska | 18 | 16:27a
| Grunwaldzka | 19 | 16:28a
| Wał Tarejwy | 20 | 16:30a
| Bankowa NŻ | 21 | 16:32a
| Park Chopina | 22 | 16:33a
| Kościuszki | 23 | 16:36a
| Józefa Bema | 24 | 16:37a
| Rondo Kamińskiego | 25 | 16:38a
| Piłsudskiego | 26 | 16:41a
| Zagórowska NŻ | 27 | 16:43a
| Rumin Działki | 28 | 16:44a
| Rumin NŻ | 29 | 16:45a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 30 | 16:47a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 06:31 godz : min o 15:59 b;s
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:59b;s
| Grójecka II NŻ | 2 | 16:00b;s
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 07:31 godz : min o 16:59 b
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:59b
| Grójecka II NŻ | 2 | 17:00b
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 10:21 godz : min o 19:49 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:49a
| Grójecka II NŻ | 2 | 19:50a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 11:11 godz : min o 20:39 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:39b
| Grójecka II NŻ | 2 | 20:40b
| Grójec | 3 | 20:41b
| Grójecka II NŻ | 4 | 20:42b
| Grójecka I NŻ | 5 | 20:44b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 6 | 20:45b
| Śniadeckich | 7 | 20:46b
| Jana Pawła II | 8 | 20:47b
| Laskówiecka NŻ | 9 | 20:48b
| Portowa NŻ | 10 | 20:50b
| Glinka | 11 | 20:52b
| Wyszyńskiego | 12 | 20:54b
| ZSGE | 13 | 20:56b
| Hala Rondo | 14 | 20:57b
| Aleje 1 Maja | 15 | 20:59b
| Dworzec PKP | 16 | 21:00b
| Dworcowa | 17 | 21:03b
| Trasa Warszawska | 18 | 21:04b
| Grunwaldzka | 19 | 21:06b
| Wał Tarejwy | 20 | 21:08b
| Bankowa NŻ | 21 | 21:08b
| Park Chopina | 22 | 21:10b
| Kościuszki | 23 | 21:13b
| Józefa Bema | 24 | 21:14b
| Rondo Kamińskiego | 25 | 21:15b
| Piłsudskiego | 26 | 21:18b
| Zagórowska NŻ | 27 | 21:20b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |