Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gosławice
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:26 godz : min o 13:53
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:53
| Gosławice | 2 | 13:54
| Przystań Gosławice | 3 | 13:56
| Gaj NŻ | 4 | 13:57
| Pątnów | 5 | 13:58
| Ślesińska I | 6 | 13:59
| Ślesińska II NŻ | 7 | 14:01
| Łężyńska NŻ | 8 | 14:03
| Ks. Palenickiego | 9 | 14:04
| Nowiny NŻ | 10 | 14:05
| Bernardynka NŻ | 11 | 14:06
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 20:26 godz : min o 14:53
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:53
| Gosławice | 2 | 14:54
| Przystań Gosławice | 3 | 14:56
| Gaj NŻ | 4 | 14:57
| Pątnów | 5 | 14:58
| Ślesińska I | 6 | 14:59
| Ślesińska II NŻ | 7 | 15:01
| Łężyńska NŻ | 8 | 15:03
| Ks. Palenickiego | 9 | 15:04
| Nowiny NŻ | 10 | 15:05
| Bernardynka NŻ | 11 | 15:06
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 21:05 godz : min o 15:32
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Gosławice | 2 | 15:33
| Przystań Gosławice | 3 | 15:35
| Gaj NŻ | 4 | 15:36
| Pątnów | 5 | 15:37
| Pątnowska NŻ | 6 | 15:38
| Kazimierska NŻ | 7 | 15:40
| Elektrownia Pątnów | 8 | 15:42
| Kamienica I NŻ | 9 | 15:43
| Kamienica II NŻ | 10 | 15:44
| Kamienica III NŻ | 11 | 15:45
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 12 | 15:47
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 21:22 godz : min o 15:49
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:49
| Gosławice | 2 | 15:50
| Przystań Gosławice | 3 | 15:52
| Gaj NŻ | 4 | 15:53
| Pątnów | 5 | 15:54
| Ślesińska I | 6 | 15:55
| Ślesińska II NŻ | 7 | 15:57
| Łężyńska NŻ | 8 | 15:59
| Ks. Palenickiego | 9 | 16:00
| Nowiny NŻ | 10 | 16:00
| Bernardynka NŻ | 11 | 16:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 22:22 godz : min o 16:49
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49
| Gosławice | 2 | 16:50
| Przystań Gosławice | 3 | 16:52
| Gaj NŻ | 4 | 16:53
| Pątnów | 5 | 16:54
| Ślesińska I | 6 | 16:55
| Ślesińska II NŻ | 7 | 16:57
| Łężyńska NŻ | 8 | 16:59
| Ks. Palenickiego | 9 | 17:00
| Nowiny NŻ | 10 | 17:00
| Bernardynka NŻ | 11 | 17:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 23:05 godz : min o 17:32
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:32
| Gosławice | 2 | 17:33
| Przystań Gosławice | 3 | 17:35
| Gaj NŻ | 4 | 17:36
| Pątnów | 5 | 17:37
| Pątnowska NŻ | 6 | 17:38
| Kazimierska NŻ | 7 | 17:40
| Elektrownia Pątnów | 8 | 17:42
| Kamienica I NŻ | 9 | 17:43
| Kamienica II NŻ | 10 | 17:44
| Kamienica III NŻ | 11 | 17:45
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 12 | 17:47
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |