Najbliższe odjazdy
Przystanek: Elektrownia Konin NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:20 godz : min o 14:30 h
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30h
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 14:31h
| Przemysłowa NŻ | 3 | 14:32h
| Maliniec | 4 | 14:35
| Huta | 5 | 14:38
| Marantów NŻ | 6 | 14:40
| Niesłusz | 7 | 14:42
| Leśna | 8 | 14:45
| Rondo Solidarności | 9 | 14:46
| Hala Rondo | 10 | 14:47
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:49
| Dworzec PKP | 12 | 14:52
| Dworcowa | 13 | 14:54
| Trasa Warszawska | 14 | 14:56
| Grunwaldzka | 15 | 14:57
| Wał Tarejwy | 16 | 14:58
| Żwirki i Wigury | 17 | 15:00
| Kolska | 18 | 15:02
| Józefa Bema | 19 | 15:03
| Rondo Kamińskiego | 20 | 15:04
| Szpital | 21 | 15:05
| Szpitalna | 22 | 15:06
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 15:32
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 15:33
| Przemysłowa NŻ | 3 | 15:34
| Maliniec | 4 | 15:36
| Marantów NŻ | 5 | 15:38
| Niesłusz | 6 | 15:40
| Leśna | 7 | 15:43
| Rondo Solidarności | 8 | 15:44
| Hala Rondo | 9 | 15:45
| Aleje 1 Maja | 10 | 15:47
| Dworzec PKP | 11 | 15:50
| Dworcowa | 12 | 15:52
| Trasa Warszawska | 13 | 15:54
| Grunwaldzka | 14 | 15:55
| Wał Tarejwy | 15 | 15:56
| Żwirki i Wigury | 16 | 15:58
| Kolska | 17 | 16:00
| Józefa Bema | 18 | 16:00
| Rondo Kamińskiego | 19 | 16:02
| Szpital | 20 | 16:03
| Szpitalna | 21 | 16:04
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 04:04 godz : min o 16:14
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:14
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 16:15
| Przemysłowa NŻ | 3 | 16:16
| Maliniec | 4 | 16:18
| Marantów NŻ | 5 | 16:20
| Niesłusz | 6 | 16:22
| Leśna | 7 | 16:24
| Torowa | 8 | 16:26
| Szeligowskiego | 9 | 16:27
| Zatorze | 10 | 16:28
| Sąd Rejonowy | 11 | 16:31
| Rondo Miast Partnerskich | 12 | 16:35
| Nadrzeczna | 13 | 16:36
| Dmowskiego | 14 | 16:37
| Stadion MOSIR NŻ | 15 | 16:38
| Staszica | 16 | 16:40
| Kilińskiego | 17 | 16:41
| Szarych Szeregów | 18 | 16:42c
| Wał Tarejwy | 19 | 16:43
| Żwirki i Wigury | 20 | 16:45
| Kolska | 21 | 16:47
| Józefa Bema | 22 | 16:48
| Rondo Kamińskiego | 23 | 16:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 04:20 godz : min o 16:30
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 16:31
| Przemysłowa NŻ | 3 | 16:32
| Maliniec | 4 | 16:34
| Marantów NŻ | 5 | 16:36
| Niesłusz | 6 | 16:38
| Leśna | 7 | 16:41
| Rondo Solidarności | 8 | 16:42
| Hala Rondo | 9 | 16:43
| Aleje 1 Maja | 10 | 16:45
| Dworzec PKP | 11 | 16:48
| Dworcowa | 12 | 16:50
| Trasa Warszawska | 13 | 16:52
| Grunwaldzka | 14 | 16:53
| Wał Tarejwy | 15 | 16:54
| Żwirki i Wigury | 16 | 16:56
| Kolska | 17 | 16:58
| Józefa Bema | 18 | 16:59
| Rondo Kamińskiego | 19 | 17:00
| Szpital | 20 | 17:00
| Szpitalna | 21 | 17:02
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 05:20 godz : min o 17:30
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:30
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 17:31
| Przemysłowa NŻ | 3 | 17:32
| Maliniec | 4 | 17:34
| Marantów NŻ | 5 | 17:36
| Niesłusz | 6 | 17:37
| Leśna | 7 | 17:40
| Rondo Solidarności | 8 | 17:41
| Hala Rondo | 9 | 17:42
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:44
| Dworzec PKP | 11 | 17:46
| Dworcowa | 12 | 17:48
| Trasa Warszawska | 13 | 17:50
| Grunwaldzka | 14 | 17:51
| Wał Tarejwy | 15 | 17:52
| Żwirki i Wigury | 16 | 17:54
| Kolska | 17 | 17:56
| Józefa Bema | 18 | 17:57
| Rondo Kamińskiego | 19 | 17:58
| Szpital | 20 | 17:59
| Szpitalna | 21 | 18:00
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 06:06 godz : min o 18:16
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:16
| Elektrownia Konin NŻ | 2 | 18:17
| Przemysłowa NŻ | 3 | 18:18
| Maliniec | 4 | 18:20
| Marantów NŻ | 5 | 18:22
| Niesłusz | 6 | 18:23
| Leśna | 7 | 18:25
| Torowa | 8 | 18:26
| Szeligowskiego | 9 | 18:27
| Zatorze | 10 | 18:28
| Sąd Rejonowy | 11 | 18:31
| Rondo Miast Partnerskich | 12 | 18:34
| Nadrzeczna | 13 | 18:35
| Dmowskiego | 14 | 18:36
| Stadion MOSIR NŻ | 15 | 18:37
| Staszica | 16 | 18:39
| Kilińskiego | 17 | 18:40
| Szarych Szeregów | 18 | 18:41c
| Wał Tarejwy | 19 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 20 | 18:44
| Kolska | 21 | 18:46
| Józefa Bema | 22 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 23 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |