Najbliższe odjazdy
Przystanek: Laskówiecka NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:11 godz : min o 12:13 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:13r;d
| Laskówiecka NŻ | 2 | 12:14r;d
| Jana Pawła II | 3 | 12:15r;d
| Śniadeckich | 4 | 12:16r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 12:18r
| Grójecka NŻ | 6 | 12:19r
| Grójecka NŻ | 7 | 12:20r
| Grójec | 8 | 12:21r
| Grójecka NŻ | 9 | 12:22r
| Grójecka NŻ | 10 | 12:24r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 11 | 12:25r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 12 | 12:27r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 13 | 12:28r
| Wola Podłężna NŻ | 14 | 12:29r
| Rudzica NŻ | 15 | 12:30r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 16 | 12:31r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 17 | 12:32r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 19:50 godz : min o 12:52 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:52j
| Laskówiecka NŻ | 2 | 12:53j
| Jana Pawła II | 3 | 12:54j
| Śniadeckich | 4 | 12:55j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 12:57j
| Grójecka NŻ | 6 | 12:58j
| Grójecka NŻ | 7 | 12:59j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 20:02 godz : min o 13:04 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:04a
| Laskówiecka NŻ | 2 | 13:05a
| Jana Pawła II | 3 | 13:06a
| Śniadeckich | 4 | 13:07a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 13:09a
| Grójecka I NŻ | 6 | 13:10a
| Grójecka II NŻ | 7 | 13:11a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 20:27 godz : min o 13:29 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:29j
| Laskówiecka NŻ | 2 | 13:30j
| Jana Pawła II | 3 | 13:31j
| Śniadeckich | 4 | 13:32j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 13:34j
| Grójecka NŻ | 6 | 13:35j
| Grójecka NŻ | 7 | 13:36j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 20:51 godz : min o 13:53 b;s
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:53b;s
| Laskówiecka NŻ | 2 | 13:54b;s
| Jana Pawła II | 3 | 13:55b;s
| Śniadeckich | 4 | 13:56b;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 13:58b;s
| Grójecka I NŻ | 6 | 13:59b;s
| Grójecka II NŻ | 7 | 14:00b;s
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 20:52 godz : min o 13:54 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:54r;d
| Laskówiecka NŻ | 2 | 13:55r;d
| Jana Pawła II | 3 | 13:56r;d
| Śniadeckich | 4 | 13:57r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 13:59r
| Grójecka NŻ | 6 | 14:00r
| Grójecka NŻ | 7 | 14:01r
| Grójec | 8 | 14:02r
| Grójecka NŻ | 9 | 14:03r
| Grójecka NŻ | 10 | 14:05r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 11 | 14:06r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 12 | 14:08r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 13 | 14:09r
| Wola Podłężna NŻ | 14 | 14:10r
| Rudzica NŻ | 15 | 14:11r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 16 | 14:12r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 17 | 14:13r
| Rudzica-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |