# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:21
| |
2 | 16:22
| |
3 | 16:24
| Lębork Kolejarzy 01 nż |
4 | 16:25
| Lębork Ks. Gracza 01 |
5 | 16:26
| Lębork Chłopska-działki 01 nż |
6 | 16:27
| Lębork Legionów Polskich 01 |
7 | 16:28
| |
8 | 16:29
| Lębork Warszawska 01 |
9 | 16:31
| Lębork Dworcowa 02 |
10 | 16:32
| Lębork Zwycięstwa-Szpital |
11 | 16:34
| Zwycięstwa-Kupiec 01 |
12 | 16:35
| Lębork Stary Browar 02 |
13 | 16:36
| Lębork Pl. Piastowski 03 |
14 | 16:38
| Lębork Starostwo Powiatowe 02 |
15 | 16:39
| Czołgistów-Komuny Paryskiej 04 |
16 | 16:40
| Komuny Paryskiej-Jodłowa 02 |
17 | 16:41
| Lębork Komuny Paryskiej-rondo |
18 | 16:41
| Kanałowa-Pomorska 02 |
19 | 16:42
| Lębork Lubelska 02 |
20 | 16:43
| Lębork Topolowa I 01 |
21 | 16:44
| Lębork Topolowa II 03 |
22 | 16:45
| Lębork Topolowa-Beniowskiego05 |
23 | 16:46
| Lębork Cisowa 02 nż |
24 | 16:48
| Czołgistów-Komuny Paryskiej 01 |
25 | 16:48
| Lębork Starostwo Powiatowe 01 |
26 | 16:50
| Lębork Stary Browar 05 |
27 | 16:52
| Zwycięstwa-Kupiec 02 |
28 | 16:54
| Lębork Dworcowa 01 |
29 | 16:56
| Warszawska 02 |
30 | 16:58
| Lębork Legionów Polskich 02 |
31 | 16:59
| Lębork Chłopska-działki 02 nż |
32 | 17:00
| Lębork Ks. Gracza 02 |
33 | 17:00
| Lębork Kolejarzy 02 nż |
34 | 17:03
| |
35 | 17:04
| |
36 | 17:04
| Os. Roszarnicze |