Najbliższe odjazdy
Przystanek: Lębork Dworcowa 02
Dni robocze
Sobota
Niedziela i Swięta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06:31 godz : min o 14:28 m
Lubowidz-pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:28m
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 14:30m
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 14:32m
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 14:34m
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 14:35m
| Lębork Pl. Piastowski 04 | 6 | 14:36m
| Lębork Al. Wolności - SP 3 06 | 7 | 14:38m
| Al.Niepodległości-staw nż | 8 | 14:39m
| Lębork Urząd Pracy 08 | 9 | 14:40m
| LęborkGdańska-park 10 | 10 | 14:42D
| Mosty ul. Długa 02 nż | 11 | 14:44D
| Mosty-pętla | 12 | 14:45D
| Mosty ul. Długa 01 | 13 | 14:46
| Mosty ul. Kwiatowa 12 | 14 | 14:48
| ul.W.Witosa 14 | 15 | 14:50
| Lubowidz-pętla |
|
|
|
za: 06:33 godz : min o 14:30 e.C
Redkowice II-pętla 05
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30e.C
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 14:31e.C
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 14:33e.C
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 14:34e.C
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 14:35e.C
| Lębork Pl. Piastowski 04 | 6 | 14:36e.C
| Lębork Al. Wolności - SP 3 06 | 7 | 14:38e.C
| Kossaka-Poznańska 02 | 8 | 14:39e.C
| Lębork Kossaka-Lęborska nż | 9 | 14:40e.C
| NWL GOK 02 nż | 10 | 14:41e.C
| Nowa Wieś Lęborska 19 nż | 11 | 14:42e.C
| Nowa Wieś Lęborska 17 nż | 12 | 14:44e.C
| Czarnówko III 15 nż | 13 | 14:45e.C
| Czarnówko II 13 | 14 | 14:46e.C
| Czarnówko I 11 | 15 | 14:47e.C
| skrzyżowanie Kanin 09 nż | 16 | 14:48e
| Redkowice-skrzyżowanie nż | 17 | 14:51e
| Chocielewko I nż | 18 | 14:54e
| Chocielewko Górne-szkoła nż | 19 | 14:57e
| Chocielewko Dolne I nż | 20 | 15:00e
| Chocielewko DolneII nż | 21 | 15:03e
| Redkowice-Żelazkowo nż | 22 | 15:04e
| Redkowice I 04 nż | 23 | 15:05e
| Redkowice II-pętla 05 |
|
|
|
za: 07:01 godz : min o 14:58 me
Lubowidz-pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:58me
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 15:00me
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 15:02me
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 15:04me
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 15:05me
| Lębork Pl. Piastowski 04 | 6 | 15:06me
| Lębork Al. Wolności - SP 3 06 | 7 | 15:08me
| Al.Niepodległości-staw nż | 8 | 15:09me
| Lębork Urząd Pracy 08 | 9 | 15:10me
| LęborkGdańska-park 10 | 10 | 15:12De
| Mosty ul. Długa 02 nż | 11 | 15:14De
| Mosty-pętla | 12 | 15:15De
| Mosty ul. Długa 01 | 13 | 15:16e
| Mosty ul. Kwiatowa 12 | 14 | 15:18e
| ul.W.Witosa 14 | 15 | 15:20e
| Lubowidz-pętla |
|
|
|
za: 07:20 godz : min o 15:17
Os. Roszarnicze
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 15:18
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 15:20
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 15:21
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 15:23
| Lębork Pl. Piastowski 03 | 6 | 15:25
| Lębork Starostwo Powiatowe 02 | 7 | 15:26
| Czołgistów-Komuny Paryskiej 04 | 8 | 15:27
| Komuny Paryskiej-Jodłowa 02 | 9 | 15:28
| Kanałowa-Pomorska 02 | 10 | 15:28
| Lębork Komuny Paryskiej-rondo | 11 | 15:29
| Lębork Lubelska 02 | 12 | 15:30
| Lębork Topolowa I 01 | 13 | 15:31
| Lębork Topolowa II 03 | 14 | 15:32
| Lębork Topolowa-Beniowskiego05 | 15 | 15:33
| Lębork Cisowa 02 nż | 16 | 15:34
| Czołgistów-Komuny Paryskiej 01 | 17 | 15:35
| Lębork Starostwo Powiatowe 01 | 18 | 15:37
| Lębork Stary Browar 05 | 19 | 15:39
| Zwycięstwa-Kupiec 02 | 20 | 15:41
| Lębork Dworcowa 01 | 21 | 15:43
| Warszawska 02 | 22 | 15:44
| Lębork Legionów Polskich 02 | 23 | 15:45
| Lębork Chłopska-działki 02 nż | 24 | 15:46
| Lębork Ks. Gracza 02 | 25 | 15:47
| Lębork Kolejarzy 02 nż | 26 | 15:49
| | 27 | 15:50
| | 28 | 15:51
| Os. Roszarnicze |
|
|
|
za: 07:45 godz : min o 15:42 m
Lubowidz-pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42m
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 15:44m
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 15:46m
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 15:48m
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 15:50m
| Lębork Pl. Piastowski 04 | 6 | 15:51m
| Lębork Al. Wolności - SP 3 06 | 7 | 15:53m
| Al.Niepodległości-staw nż | 8 | 15:54m
| Lębork Urząd Pracy 08 | 9 | 15:55m
| LęborkGdańska-park 10 | 10 | 15:57D
| Mosty ul. Długa 02 nż | 11 | 15:58D
| Mosty-pętla | 12 | 15:59D
| Mosty ul. Długa 01 | 13 | 16:00
| Mosty ul. Kwiatowa 12 | 14 | 16:02
| ul.W.Witosa 14 | 15 | 16:04
| Lubowidz-pętla |
|
|
|
za: 07:46 godz : min o 15:43 C
Redkowice II-pętla 05
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:43C
| Lębork Dworcowa 02 | 2 | 15:44C
| Lębork Zwycięstwa-Szpital | 3 | 15:46C
| Zwycięstwa-Kupiec 01 | 4 | 15:47C
| Lębork Stary Browar 02 | 5 | 15:48C
| Lębork Pl. Piastowski 04 | 6 | 15:49C
| Lębork Al. Wolności - SP 3 06 | 7 | 15:50C
| Kossaka-Poznańska 02 | 8 | 15:51C
| Lębork Kossaka-Lęborska nż | 9 | 15:52C
| NWL GOK 02 nż | 10 | 15:53C
| Nowa Wieś Lęborska 19 nż | 11 | 15:54C
| Nowa Wieś Lęborska 17 nż | 12 | 15:56C
| Czarnówko III 15 nż | 13 | 15:57C
| Czarnówko II 13 | 14 | 15:58C
| Czarnówko I 11 | 15 | 16:00C
| skrzyżowanie Kanin 09 nż | 16 | 16:00
| Redkowice-skrzyżowanie nż | 17 | 16:04
| Chocielewko I nż | 18 | 16:06
| Chocielewko Górne-szkoła nż | 19 | 16:08
| Chocielewko Dolne I nż | 20 | 16:12
| Chocielewko DolneII nż | 21 | 16:15
| Redkowice-Żelazkowo nż | 22 | 16:16
| Redkowice I 04 nż | 23 | 16:17
| Redkowice II-pętla 05 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |