Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krasińskiego - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11:32 godz : min o 13:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:25
| Krasińskiego | 2 | 13:28
| Dworzec kolejowy | 3 | 13:30
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 13:31
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 13:32
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 13:33
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 13:34
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 13:35
| Spółdzielcza MPEC | 9 | 13:37
| Wilkowicka-na żądanie | 10 | 13:39
| Wilkowice ASTROMAL | 11 | 13:40
| Wilkowice III-na żądanie | 12 | 13:42
| Wilkowice PROFILOPLAST | 13 | 13:44
| Wilkowice I-na żądanie | 14 | 13:45
| |
|
|
|
za: 11:47 godz : min o 13:40
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:40
| Krasińskiego | 2 | 13:43
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 13:46
| 17 Stycznia market | 4 | 13:47
| 17 Stycznia stadion | 5 | 13:48
| 17 Stycznia park | 6 | 13:52
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 13:59
| Dąbcze osiedle | 8 | 14:00
| Dąbcze Kościół | 9 | 14:02
| Dąbcze | 10 | 14:03
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 14:04
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 14:06
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 14:07
| Rydzyna szkoła | 14 | 14:08
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 14:09
| Rydzyna Kowolka | 16 | 14:11
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 14:12
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 14:13
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 14:14
| |
|
|
|
za: 11:57 godz : min o 13:50
Święciechowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:50
| Krasińskiego | 2 | 13:53
| Dworzec kolejowy | 3 | 13:55
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 13:56
| Święciechowska II-na żądanie | 5 | 13:57
| Święciechowska III-na żądanie | 6 | 13:58
| Święciechowska IV-na żądanie | 7 | 13:59
| Święciechowska weterynaria | 8 | 14:01
| Święciechowska VI-na żądanie | 9 | 14:02
| Święciechowa II-na żądanie | 10 | 14:03
| Święciechowa I-na żądanie | 11 | 14:05
| Święciechowa |
|
|
|
za: 11:58 godz : min o 13:51
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:51
| Krasińskiego | 2 | 13:54
| Dworzec kolejowy | 3 | 13:56
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 13:57
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 13:58
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 13:59
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 14:00
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 14:01
| Grottgera II-na żądanie | 9 | 14:02
| Grottgera I-na żądanie | 10 | 14:03
| Okrzei | 11 | 14:04
| Szczepanowskiego | 12 | 14:05
| Łużycka-na żądanie | 13 | 14:06
| Obronców Warszawy-na żądanie | 14 | 14:07
| Wolińska | 15 | 14:10
| Kochanowskiego-na żądanie | 16 | 14:11
| Reja-na żądanie | 17 | 14:12
| | 18 | 14:13
| Strzyżewice II-na żądanie | 19 | 14:14
| Strzyżewice I-na żądanie | 20 | 14:15
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 11:59 godz : min o 13:52
Dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52
| Krasińskiego | 2 | 13:55
| Dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 12:16 godz : min o 14:09
Kosmonautów
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:09
| Krasińskiego | 2 | 14:12
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 14:15
| Lipowa market | 4 | 14:16
| Dożynkowa II-na żądanie | 5 | 14:17
| Dożynkowa I-na żądanie | 6 | 14:18
| Reja | 7 | 14:19
| Kochanowskiego | 8 | 14:21
| Wolińska | 9 | 14:23
| Święciechowska weterynaria | 10 | 14:25
| Święciechowska VI-na żądanie | 11 | 14:26
| Kosmonautów I-na żądanie | 12 | 14:27
| Kosmonautów |
|
Powrót | | Następne dojazdy |