Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krasińskiego - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13:59 godz : min o 14:15
Święciechowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:15
| Krasińskiego | 2 | 14:18
| Dworzec kolejowy | 3 | 14:20
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 14:21
| Święciechowska II-na żądanie | 5 | 14:22
| Święciechowska III-na żądanie | 6 | 14:23
| Święciechowska IV-na żądanie | 7 | 14:24
| Święciechowska weterynaria | 8 | 14:26
| Święciechowska VI-na żądanie | 9 | 14:27
| Święciechowa II-na żądanie | 10 | 14:28
| Święciechowa I-na żądanie | 11 | 14:30
| Święciechowa |
|
|
|
za: 14:14 godz : min o 14:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30
| Krasińskiego | 2 | 14:33
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 14:36
| 17 Stycznia market | 4 | 14:37
| 17 Stycznia stadion | 5 | 14:38
| 17 Stycznia park | 6 | 14:42
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 14:49
| Dąbcze osiedle | 8 | 14:50
| Dąbcze Kościół | 9 | 14:52
| Dąbcze | 10 | 14:53
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 14:54
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 14:56
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 14:57
| Rydzyna szkoła | 14 | 14:58
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 14:59
| Rydzyna Kowolka | 16 | 15:01
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 15:02
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 15:03
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 15:04
| |
|
|
|
za: 14:25 godz : min o 14:41
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Krasińskiego | 2 | 14:44
| Dworzec kolejowy | 3 | 14:46
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 14:47
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 14:48
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 14:49
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 14:50
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 14:51
| Grottgera II-na żądanie | 9 | 14:52
| Grottgera I-na żądanie | 10 | 14:53
| Okrzei | 11 | 14:54
| Szczepanowskiego | 12 | 14:55
| Łużycka-na żądanie | 13 | 14:56
| Obronców Warszawy-na żądanie | 14 | 14:57
| Wolińska | 15 | 15:00
| Kochanowskiego-na żądanie | 16 | 15:01
| Reja-na żądanie | 17 | 15:02
| Dożynkowa | 18 | 15:03
| Szybowników | 19 | 15:04
| Strzyżewice II-na żądanie | 20 | 15:05
| Strzyżewice I-na żądanie | 21 | 15:06
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 15:09 godz : min o 15:25
Święciechowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:25
| Krasińskiego | 2 | 15:28
| Dworzec kolejowy | 3 | 15:30
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 15:31
| Święciechowska II-na żądanie | 5 | 15:32
| Święciechowska III-na żądanie | 6 | 15:33
| Święciechowska IV-na żądanie | 7 | 15:34
| Święciechowska weterynaria | 8 | 15:36
| Święciechowska VI-na żądanie | 9 | 15:37
| Święciechowa II-na żądanie | 10 | 15:38
| Święciechowa I-na żądanie | 11 | 15:40
| Święciechowa |
|
|
|
za: 15:24 godz : min o 15:40
Tarnowa Łąka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40
| Krasińskiego | 2 | 15:43
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 15:46
| 17 Stycznia market | 4 | 15:47
| 17 Stycznia stadion | 5 | 15:48
| 17 Stycznia park | 6 | 15:52
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 15:59
| Dąbcze osiedle | 8 | 16:00
| Dąbcze Kościół | 9 | 16:02
| Dąbcze | 10 | 16:03
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 16:04
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 16:06
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 16:07
| Rydzyna szkoła | 14 | 16:08
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 16:08
| Rydzyna Kowolka | 16 | 16:11
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 16:12
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 16:13
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 16:14
| Kłoda stacja kolejowa | 20 | 16:18
| Tarnowa Łąka I-na żądanie | 21 | 16:19
| Tarnowa Łąka |
|
|
|
za: 16:09 godz : min o 16:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:25
| Krasińskiego | 2 | 16:28
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 16:31
| 17 Stycznia market | 4 | 16:32
| 17 Stycznia stadion | 5 | 16:33
| 17 Stycznia park | 6 | 16:37
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 16:44
| Dąbcze osiedle | 8 | 16:45
| Dąbcze Kościół | 9 | 16:47
| Dąbcze | 10 | 16:48
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 16:49
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 16:51
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 16:52
| Rydzyna szkoła | 14 | 16:53
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 16:54
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |