Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krasińskiego - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09:51 godz : min o 14:56
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:56
| Krasińskiego | 2 | 14:59
| Dworzec kolejowy | 3 | 15:01
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 15:02
| Św. Franciszka z Asyżu | 5 | 15:03
| Spółdzielcza III-na żądanie | 6 | 15:04
| Spółdzielcza II-na żądanie | 7 | 15:05
| Spółdzielcza I-na żądanie | 8 | 15:06
| Grottgera II-na żądanie | 9 | 15:07
| Grottgera I-na żądanie | 10 | 15:08
| Okrzei | 11 | 15:09
| Szczepanowskiego | 12 | 15:10
| Święciechowska II-na żądanie | 13 | 15:15
| Kochanowskiego-na żądanie | 14 | 15:16
| Reja-na żądanie | 15 | 15:17
| Dożynkowa | 16 | 15:18
| Szybowników | 17 | 15:19
| Strzyżewice II-na żądanie | 18 | 15:20
| Strzyżewice I-na żądanie | 19 | 15:21
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 10:30 godz : min o 15:35
Święciechowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:35
| Krasińskiego | 2 | 15:38
| Dworzec kolejowy | 3 | 15:40
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 15:41
| Święciechowska II-na żądanie | 5 | 15:42
| Święciechowska III-na żądanie | 6 | 15:43
| Święciechowska IV-na żądanie | 7 | 15:44
| Święciechowska weterynaria | 8 | 15:46
| Święciechowska VI-na żądanie | 9 | 15:47
| Święciechowa II-na żądanie | 10 | 15:48
| Święciechowa I-na żądanie | 11 | 15:50
| Święciechowa |
|
|
|
za: 10:35 godz : min o 15:40
Tarnowa Łąka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40
| Krasińskiego | 2 | 15:43
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 15:46
| 17 Stycznia market | 4 | 15:47
| 17 Stycznia stadion | 5 | 15:48
| 17 Stycznia park | 6 | 15:52
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 15:59
| Dąbcze osiedle | 8 | 16:00
| Dąbcze Kościół | 9 | 16:02
| Dąbcze | 10 | 16:03
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 16:04
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 16:06
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 16:07
| Rydzyna szkoła | 14 | 16:08
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 16:08
| Rydzyna Kowolka | 16 | 16:11
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 16:12
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 16:13
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 16:14
| Kłoda stacja kolejowa | 20 | 16:18
| Tarnowa Łąka I-na żądanie | 21 | 16:19
| Tarnowa Łąka |
|
|
|
za: 11:41 godz : min o 16:46
Dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:46
| Krasińskiego | 2 | 16:49
| Dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 11:55 godz : min o 17:00
Święciechowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00
| Krasińskiego | 2 | 17:03
| Dworzec kolejowy | 3 | 17:04
| Święciechowska AKWAWIT | 4 | 17:06
| Święciechowska II-na żądanie | 5 | 17:07
| Święciechowska III-na żądanie | 6 | 17:08
| Święciechowska IV-na żądanie | 7 | 17:08
| Święciechowska weterynaria | 8 | 17:11
| Święciechowska VI-na żądanie | 9 | 17:12
| Święciechowa II-na żądanie | 10 | 17:13
| Święciechowa I-na żądanie | 11 | 17:15
| Święciechowa |
|
|
|
za: 13:20 godz : min o 18:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:25
| Krasińskiego | 2 | 18:28
| Jana Pawła II HONDA | 3 | 18:31
| 17 Stycznia market | 4 | 18:32
| 17 Stycznia stadion | 5 | 18:33
| 17 Stycznia park | 6 | 18:37
| Konstytucji 3 Maja GALERIA | 7 | 18:44
| Dąbcze osiedle | 8 | 18:45
| Dąbcze Kościół | 9 | 18:47
| Dąbcze | 10 | 18:48
| Dąbcze gospodarstwo | 11 | 18:49
| Dąbcze zbiornik-na żądanie | 12 | 18:51
| Rydzyna Młyńska Góra | 13 | 18:52
| Rydzyna szkoła | 14 | 18:53
| Rydzyna Rzeczypospolitej | 15 | 18:54
| Rydzyna Kowolka | 16 | 18:56
| Kłoda I-na żądanie | 17 | 18:57
| Kłoda II-na żądanie | 18 | 18:58
| Kłoda III-na żądanie | 19 | 18:59
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |