Najbliższe odjazdy
Przystanek: Jana Pawła II pływalnia, QR kod:
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 06:17
Wilkowice Święciechowska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:17
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 06:19
| Dąbrowskiego | 3 | 06:21
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 06:23
| Marcinkowskiego liceum | 5 | 06:25
| Krasińskiego | 6 | 06:28
| Dworzec kolejowy | 7 | 06:30
| Święciechowska AKWAWIT | 8 | 06:31
| Św. Franciszka z Asyżu | 9 | 06:32
| Spółdzielcza III-na żądanie | 10 | 06:33
| Spółdzielcza II-na żądanie | 11 | 06:34
| Spółdzielcza I-na żądanie | 12 | 06:35
| Spółdzielcza MPEC | 13 | 06:37
| Wilkowicka-na żądanie | 14 | 06:39
| Wilkowice ASTROMAL | 15 | 06:40
| Wilkowice III-na żądanie | 16 | 06:42
| Wilkowice PROFILOPLAST | 17 | 06:44
| Wilkowice I-na żądanie | 18 | 06:45
| Wilkowice Dom Strażaka | 19 | 06:47
| Wilkowice sklep-na żądanie | 20 | 06:49
| Wilkowice Święciechowska |
|
|
|
za: 08 min o 06:18
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:18
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 06:20
| Dąbrowskiego | 3 | 06:22
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 06:24
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 06:25
| Kościuszki | 6 | 06:27
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 06:29
| Klonowicza | 8 | 06:31
| Towarowa PKS | 9 | 06:32
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 28 min o 06:38
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 06:40
| Dąbrowskiego | 3 | 06:42
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 06:44
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 06:45
| Kościuszki | 6 | 06:47
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 06:49
| Klonowicza | 8 | 06:51
| Towarowa PKS | 9 | 06:52
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 58 min o 07:08
Towarowa dworzec kolejowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:08
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 07:10
| Dąbrowskiego | 3 | 07:12
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 07:14
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 07:15
| Kościuszki | 6 | 07:17
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 07:19
| Klonowicza | 8 | 07:21
| Towarowa PKS | 9 | 07:22
| Towarowa dworzec kolejowy |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 07:15
Strzyżewice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:15
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 07:17
| Dąbrowskiego | 3 | 07:19
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 07:21
| Narutowicza Teatr Miejski | 5 | 07:22
| Kościuszki | 6 | 07:24
| Marcinkowskiego liceum | 7 | 07:26
| Krasińskiego | 8 | 07:29
| Dworzec kolejowy | 9 | 07:31
| Święciechowska AKWAWIT | 10 | 07:32
| Św. Franciszka z Asyżu | 11 | 07:33
| Spółdzielcza III-na żądanie | 12 | 07:34
| Spółdzielcza II-na żądanie | 13 | 07:35
| Spółdzielcza I-na żądanie | 14 | 07:36
| Grottgera II-na żądanie | 15 | 07:37
| Grottgera I-na żądanie | 16 | 07:38
| Okrzei | 17 | 07:39
| Szczepanowskiego | 18 | 07:40
| Łużycka-na żądanie | 19 | 07:41
| Obronców Warszawy-na żądanie | 20 | 07:42
| Wolińska | 21 | 07:45
| Kochanowskiego-na żądanie | 22 | 07:46
| Reja-na żądanie | 23 | 07:47
| Dożynkowa | 24 | 07:48
| Szybowników | 25 | 07:49
| Strzyżewice II-na żądanie | 26 | 07:50
| Strzyżewice I-na żądanie | 27 | 07:51
| Strzyżewice |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 07:22
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22
| Jana Pawła II pływalnia | 2 | 07:24
| Dąbrowskiego | 3 | 07:26
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 4 | 07:28
| Marcinkowskiego liceum | 5 | 07:30
| Krasińskiego | 6 | 07:33
| Dworzec kolejowy | 7 | 07:35
| Święciechowska AKWAWIT | 8 | 07:36
| Św. Franciszka z Asyżu | 9 | 07:37
| Spółdzielcza III-na żądanie | 10 | 07:38
| Spółdzielcza II-na żądanie | 11 | 07:39
| Spółdzielcza I-na żądanie | 12 | 07:40
| Spółdzielcza MPEC | 13 | 07:42
| Wilkowicka-na żądanie | 14 | 07:44
| Wilkowice ASTROMAL | 15 | 07:45
| Wilkowice III-na żądanie | 16 | 07:47
| Wilkowice PROFILOPLAST | 17 | 07:49
| Wilkowice I-na żądanie | 18 | 07:50
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |