Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dożynkowa - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11:43 godz : min o 16:29
Osiecka cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:29
| Dożynkowa | 2 | 16:30
| Reja | 3 | 16:31
| Kochanowskiego | 4 | 16:33
| Wolińska | 5 | 16:35
| Święciechowska II-na żądanie | 6 | 16:36
| Szczepanowskiego | 7 | 16:38
| Okrzei | 8 | 16:39
| Grottgera I-na żądanie | 9 | 16:40
| Grottgera II-na żądanie | 10 | 16:41
| Spółdzielcza I-na żądanie | 11 | 16:42
| Spółdzielcza II-na żądanie | 12 | 16:43
| Spółdzielcza III-na żądanie | 13 | 16:44
| Św. Franciszka z Asyżu | 14 | 16:46
| Święciechowska AKWAWIT | 15 | 16:48
| Dworzec kolejowy | 16 | 16:50
| Kasprowicza | 17 | 16:53
| Krasińskiego | 18 | 16:55
| Marcinkowskiego liceum | 19 | 16:57
| Narutowicza Teatr Miejski | 20 | 16:59
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 21 | 17:00
| Dąbrowskiego | 22 | 17:03
| Jana Pawła II pływalnia | 23 | 17:04
| Grunwaldzka ENEA | 24 | 17:06
| Niepodległości market | 25 | 17:07
| Kąkolewska cmentarz | 26 | 17:08
| Kąkolewska osiedle | 27 | 17:10
| Grzybowa I-na żądanie | 28 | 17:11
| Grzybowa II-na żądanie | 29 | 17:12
| Osiecka JESPOL | 30 | 17:13
| Osiecka działki-na żądanie | 31 | 17:15
| Osiecka cmentarz |
|
|
|
za: 11:53 godz : min o 16:39
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:39
| Dożynkowa | 2 | 16:40
| Reja | 3 | 16:41
| Kochanowskiego | 4 | 16:47
| Towarowa dworzec kolejowy | 5 | 16:48
| Towarowa PKS | 6 | 16:52
| Jana Pawła II HONDA | 7 | 16:55
| Lipowa market | 8 | 16:56
| Lipowa MPWiK | 9 | 16:57
| 1 Maja szkoła-na żądanie | 10 | 16:58
| |
|
|
|
za: 12:43 godz : min o 17:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:29
| Dożynkowa | 2 | 17:30
| Reja | 3 | 17:31
| Kochanowskiego | 4 | 17:37
| Towarowa dworzec kolejowy | 5 | 17:38
| Towarowa PKS | 6 | 17:42
| Jana Pawła II HONDA | 7 | 17:45
| Lipowa market | 8 | 17:46
| Lipowa MPWiK | 9 | 17:47
| 1 Maja szkoła-na żądanie | 10 | 17:48
| |
|
|
|
za: 13:43 godz : min o 18:29
Osiecka cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:29
| Dożynkowa | 2 | 18:30
| Reja | 3 | 18:31
| Kochanowskiego | 4 | 18:33
| Wolińska | 5 | 18:35
| Święciechowska II-na żądanie | 6 | 18:36
| Szczepanowskiego | 7 | 18:38
| Okrzei | 8 | 18:39
| Grottgera I-na żądanie | 9 | 18:40
| Grottgera II-na żądanie | 10 | 18:41
| Spółdzielcza I-na żądanie | 11 | 18:42
| Spółdzielcza II-na żądanie | 12 | 18:43
| Spółdzielcza III-na żądanie | 13 | 18:44
| Św. Franciszka z Asyżu | 14 | 18:46
| Święciechowska AKWAWIT | 15 | 18:48
| Dworzec kolejowy | 16 | 18:50
| Kasprowicza | 17 | 18:53
| Krasińskiego | 18 | 18:55
| Marcinkowskiego liceum | 19 | 18:57
| Narutowicza Teatr Miejski | 20 | 18:59
| Mickiewicza Urząd Skarbowy | 21 | 19:00
| Dąbrowskiego | 22 | 19:03
| Jana Pawła II pływalnia | 23 | 19:04
| Grunwaldzka ENEA | 24 | 19:06
| Niepodległości market | 25 | 19:07
| Kąkolewska cmentarz | 26 | 19:08
| Kąkolewska osiedle | 27 | 19:10
| Grzybowa I-na żądanie | 28 | 19:11
| Grzybowa II-na żądanie | 29 | 19:12
| Osiecka JESPOL | 30 | 19:13
| Osiecka działki-na żądanie | 31 | 19:15
| Osiecka cmentarz |
|
|
|
za: 15:28 godz : min o 20:14
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:14
| Dożynkowa | 2 | 20:15
| Reja | 3 | 20:16
| Kochanowskiego | 4 | 20:22
| Towarowa dworzec kolejowy | 5 | 20:23
| Towarowa PKS | 6 | 20:27
| Jana Pawła II HONDA | 7 | 20:30
| Lipowa market | 8 | 20:31
| Lipowa MPWiK | 9 | 20:32
| 1 Maja szkoła-na żądanie | 10 | 20:33
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |