Najbliższe odjazdy
Przystanek: Komuny Paryskiej III - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:00 godz : min o 06:43
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:43
| Komuny Paryskiej III | 2 | 06:44
| Strzelecka | 3 | 06:45
| Paderewskiego I | 4 | 06:46
| Paderewskiego II | 5 | 06:47
| Śmigielskiego I | 6 | 06:48
| Śmigielskiego II | 7 | 06:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 8 | 06:52
| Limanowskiego MiniMal | 9 | 06:53
| Limanowskiego szpital | 10 | 06:54
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 06:55
| Reymonta | 12 | 06:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 13 | 06:58
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 07:00
| Raszkowska kościół | 15 | 07:04
| Centrum przesiadkowe | 16 | 07:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 17 | 07:09
| Krotoszyńska Nullo | 18 | 07:10
| Traugutta Czwartaków | 19 | 07:11
| Traugutta Skorupki | 20 | 07:12
| Traugutta Czarnieckiego | 21 | 07:13
| Traugutta Kordeckiego | 22 | 07:14
| Kordeckiego szkoła | 23 | 07:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 24 | 07:16
| Chłapowskiego I | 25 | 07:17
| Rejtana Prefabet | 26 | 07:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 17:10 godz : min o 06:53
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:53
| Komuny Paryskiej III | 2 | 06:54
| Strzelecka | 3 | 06:55
| Paderewskiego I | 4 | 06:56
| Paderewskiego II | 5 | 06:57
| Paderewskiego III | 6 | 06:58
| Piłsudskiego | 7 | 07:01
| Kaliska Bank | 8 | 07:02
| Gimnazjalna | 9 | 07:04
| Plac Bankowy | 10 | 07:06
| Sienkiewicza | 11 | 07:07
| Wojska Polskiego | 12 | 07:09
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 13 | 07:11
| Poznańska Krotoszyńska | 14 | 07:12
| Poznańska Lotnicza | 15 | 07:13
| Radłowska Sporna | 16 | 07:14
| Radłowska I | 17 | 07:15
| Orzechowa | 18 | 07:16
| Orzechowa I | 19 | 07:17
| Bema cmentarz I | 20 | 07:18
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 17:35 godz : min o 07:18
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:18
| Komuny Paryskiej III | 2 | 07:19
| Strzelecka | 3 | 07:20
| Paderewskiego I | 4 | 07:21
| Paderewskiego II | 5 | 07:22
| Paderewskiego III | 6 | 07:23
| Piłsudskiego | 7 | 07:26
| Limanowskiego MiniMal | 8 | 07:27
| Limanowskiego szpital | 9 | 07:28
| Limanowskiego cmentarz | 10 | 07:29
| Reymonta | 11 | 07:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 12 | 07:32
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 07:34
| Wolności | 14 | 07:35
| Partyzancka | 15 | 07:39
| Centrum przesiadkowe | 16 | 07:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 17 | 07:43
| Odolanowska I | 18 | 07:44
| Kwiatowa | 19 | 07:45
| Okólna | 20 | 07:46
| Kordeckiego I | 21 | 07:47
| Kordeckiego szkoła | 22 | 07:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 23 | 07:49
| Chłapowskiego II | 24 | 07:50
| Wybickiego | 25 | 07:52
| Krotoszynska I | 26 | 07:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 17:45 godz : min o 07:28
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| Komuny Paryskiej III | 2 | 07:29
| Strzelecka | 3 | 07:30
| Paderewskiego I | 4 | 07:31
| Paderewskiego II | 5 | 07:32
| Paderewskiego III | 6 | 07:33
| Piłsudskiego | 7 | 07:36
| Kaliska Bank | 8 | 07:37
| Gimnazjalna | 9 | 07:39
| Plac Bankowy | 10 | 07:41
| Sienkiewicza | 11 | 07:42
| Wojska Polskiego | 12 | 07:44
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 13 | 07:46
| Poznańska Krotoszyńska | 14 | 07:47
| Poznańska Lotnicza | 15 | 07:48
| Radłowska Sporna | 16 | 07:49
| Radłowska I | 17 | 07:50
| Orzechowa | 18 | 07:51
| Orzechowa I | 19 | 07:52
| Bema cmentarz I | 20 | 07:53
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 18:00 godz : min o 07:43
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:43
| Komuny Paryskiej III | 2 | 07:44
| Strzelecka | 3 | 07:45
| Paderewskiego I | 4 | 07:46
| Paderewskiego II | 5 | 07:47
| Śmigielskiego I | 6 | 07:48
| Śmigielskiego II | 7 | 07:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 8 | 07:52
| Limanowskiego MiniMal | 9 | 07:53
| Limanowskiego szpital | 10 | 07:54
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 07:55
| Reymonta | 12 | 07:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 13 | 07:58
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 08:00
| Raszkowska kościół | 15 | 08:04
| Centrum przesiadkowe | 16 | 08:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 17 | 08:09
| Krotoszyńska Nullo | 18 | 08:10
| Traugutta Czwartaków | 19 | 08:11
| Traugutta Skorupki | 20 | 08:12
| Traugutta Czarnieckiego | 21 | 08:13
| Traugutta Kordeckiego | 22 | 08:14
| Kordeckiego szkoła | 23 | 08:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 24 | 08:16
| Chłapowskiego I | 25 | 08:17
| Rejtana Prefabet | 26 | 08:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 18:20 godz : min o 08:03
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:03
| Komuny Paryskiej III | 2 | 08:04
| Strzelecka | 3 | 08:05
| Paderewskiego I | 4 | 08:06
| Paderewskiego II | 5 | 08:07
| Paderewskiego III | 6 | 08:08
| Piłsudskiego | 7 | 08:11
| Kaliska Bank | 8 | 08:12
| Gimnazjalna | 9 | 08:14
| Plac Bankowy | 10 | 08:16
| Sienkiewicza | 11 | 08:17
| Wojska Polskiego | 12 | 08:19
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 13 | 08:21
| Poznańska Krotoszyńska | 14 | 08:22
| Poznańska Lotnicza | 15 | 08:23
| Radłowska Sporna | 16 | 08:24
| Radłowska I | 17 | 08:25
| Orzechowa | 18 | 08:26
| Orzechowa I | 19 | 08:27
| Bema cmentarz I | 20 | 08:28
| Bema Cmentarz |
|
Powrót | | Następne dojazdy |