Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kaliska Bank
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:15 godz : min o 15:30 S
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:30S
| Kaliska Bank | 2 | 15:31S
| Kaliska Biedronka | 3 | 15:32S
| Grabowska szkoła | 4 | 15:33S
| Grabowska Witosa | 5 | 15:34S
| Grabowska Piaskowa | 6 | 15:35S
| Grabowska Pruślińska | 7 | 15:36S
| Grabowska - Jastrzębia | 8 | 15:37S
| Grabowska Pruślin I | 9 | 15:38S
| Pruślin |
|
|
|
za: 05:25 godz : min o 15:40 ts
Grabowska szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40ts
| Kaliska Bank | 2 | 15:41ts
| Kaliska Biedronka | 3 | 15:42ts
| Grabowska szkoła |
|
|
|
za: 05:25 godz : min o 15:40 CR
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40CR
| Kaliska Bank | 2 | 15:41CR
| Kaliska Biedronka | 3 | 15:42CR
| Grabowska szkoła | 4 | 15:43CR
| Grabowska Witosa | 5 | 15:44CR
| Grabowska Piaskowa | 6 | 15:45CR
| Grabowska Pruślińska | 7 | 15:46CR
| Grabowska - Jastrzębia | 8 | 15:47CR
| Grabowska Pruślin I | 9 | 15:48CR
| Pruślin | 10 | 15:50CR
| Wtórek PKS | 11 | 15:51C
| | 12 | 15:52C
| | 13 | 15:53C
| | 14 | 15:54C
| | 15 | 15:55C
| | 16 | 15:57C
| Wtórek Sadowie | 17 | 15:58C
| Sadowie n/ż | 18 | 15:59C
| Sadowie Klasztor | 19 | 16:00C
| Sadowie |
|
|
|
za: 06:00 godz : min o 16:15
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:15
| Kaliska Bank | 2 | 16:16
| Kaliska Biedronka | 3 | 16:17
| Grabowska szkoła | 4 | 16:18
| Grabowska Witosa | 5 | 16:19
| Grabowska Piaskowa | 6 | 16:20
| Grabowska Pruślińska | 7 | 16:21
| Grabowska - Jastrzębia | 8 | 16:22
| Grabowska Pruślin I | 9 | 16:23
| Pruślin |
|
|
|
za: 06:40 godz : min o 16:55
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:55
| Kaliska Bank | 2 | 16:56
| Kaliska Biedronka | 3 | 16:57
| Grabowska szkoła | 4 | 16:58
| Grabowska Witosa | 5 | 16:59
| Grabowska Piaskowa | 6 | 17:00
| Grabowska Pruślińska | 7 | 17:00
| Grabowska - Jastrzębia | 8 | 17:02
| Grabowska Pruślin I | 9 | 17:03
| Pruślin |
|
|
|
za: 07:09 godz : min o 17:24
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:24
| Kaliska Bank | 2 | 17:25
| Kaliska Biedronka | 3 | 17:26
| Grabowska szkoła | 4 | 17:27
| Grabowska Witosa | 5 | 17:28
| Grabowska Piaskowa | 6 | 17:29
| Grabowska Pruślińska | 7 | 17:30
| Grabowska - Jastrzębia | 8 | 17:31
| Grabowska Pruślin I | 9 | 17:32
| Pruślin | 10 | 17:34
| Wtórek PKS | 11 | 17:36
| Wtórek Sadowie | 12 | 17:37
| Sadowie n/ż | 13 | 17:38
| Sadowie Klasztor | 14 | 17:39
| Sadowie |
|
Powrót | | Następne dojazdy |