Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grabowska szkoła
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:22 godz : min o 12:06 K
Janków Przygodzki szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:06K
| Grabowska szkoła | 2 | 12:07K
| Kaliska Biedronka | 3 | 12:08K
| Kaliska Bank | 4 | 12:09K
| Gimnazjalna | 5 | 12:11K
| Plac Bankowy | 6 | 12:13K
| Partyzancka | 7 | 12:15K
| Odolanowska I | 8 | 12:16K
| Odolanowska Komenda | 9 | 12:17K
| Odolanowska Bratnia | 10 | 12:18K
| Odolanowska IV | 11 | 12:19K
| Odolanowska Długa | 12 | 12:20K
| Odolanowska VI | 13 | 12:21S
| Odolanowska granica | 14 | 12:22K
| Topola Mała I | 15 | 12:23K
| Topola Mała II | 16 | 12:25S
| Topola Osiedle skrzyżowanie | 17 | 12:26S
| Topola Osiedle Dw. PKP | 18 | 12:27S
| Topola Osiedle RSP | 19 | 12:28S
| Topola Osiedle III n.ż. | 20 | 12:29S
| Topola Osiedle II n.ż. | 21 | 12:30S
| Topola Wielka szkoła | 22 | 12:31S
| Topola Wielka wieś III | 23 | 12:32S
| Topola Wielka wieś IV | 24 | 12:33S
| Janków Przygodzki wieś | 25 | 12:34S
| Janków Przygodzki szkoła |
|
|
|
za: 21:22 godz : min o 13:06 JS
Janków Przygodzki szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:06JS
| Grabowska szkoła | 2 | 13:07JS
| Kaliska Biedronka | 3 | 13:08JS
| Kaliska Bank | 4 | 13:09JS
| Gimnazjalna | 5 | 13:11JS
| Plac Bankowy | 6 | 13:13JS
| Partyzancka | 7 | 13:15JS
| Odolanowska I | 8 | 13:16JS
| Odolanowska Komenda | 9 | 13:17JS
| Odolanowska Bratnia | 10 | 13:18JS
| Odolanowska IV | 11 | 13:19JS
| Odolanowska Długa | 12 | 13:20JS
| Odolanowska VI | 13 | 13:21JS
| Odolanowska granica | 14 | 13:22JS
| Topola Mała I | 15 | 13:23JS
| Topola Mała II | 16 | 13:25JS
| Topola Osiedle skrzyżowanie | 17 | 13:26JS
| Topola Osiedle Dw. PKP | 18 | 13:27JS
| Topola Osiedle RSP | 19 | 13:28JS
| Topola Osiedle III n.ż. | 20 | 13:29JS
| Topola Osiedle II n.ż. | 21 | 13:30JS
| Topola Wielka szkoła | 22 | 13:31JS
| Topola Wielka wieś III | 23 | 13:32JS
| Topola Wielka wieś IV | 24 | 13:33JS
| Janków Przygodzki wieś | 25 | 13:34JS
| Janków Przygodzki szkoła |
|
|
|
za: 21:30 godz : min o 13:14 b
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:14b
| Grabowska szkoła | 2 | 13:15b
| Kaliska Biedronka | 3 | 13:16b
| Kaliska Bank | 4 | 13:17b
| Gimnazjalna | 5 | 13:19b
| Plac Bankowy | 6 | 13:21b
| Partyzancka | 7 | 13:23b
| Plac 23 Stycznia I | 8 | 13:25b
| Raszkowska kościół | 9 | 13:29b
| Centrum przesiadkowe | 10 | 13:32b
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 13:34b
| Poznańska Krotoszyńska | 12 | 13:35b
| >>Lotnicza | 13 | 13:36
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 21:37 godz : min o 13:21
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:21
| Grabowska szkoła | 2 | 13:22
| Kaliska Biedronka | 3 | 13:24
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 13:25
| Limanowskiego szpital | 5 | 13:26
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 13:27
| Reymonta | 7 | 13:28
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 13:30
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 13:32
| Raszkowska kościół | 10 | 13:36
| Centrum przesiadkowe | 11 | 13:39
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 13:41
| Batorego ZAP | 13 | 13:42
| Bema Cmentarz | 14 | 13:43
| Przymiejska II | 15 | 13:44
| Przymiejska I | 16 | 13:45
| Spacerowa II | 17 | 13:46
| Spacerowa I | 18 | 13:47
| Krotoszynska I | 19 | 13:48
| Zacharzew |
|
|
|
za: 21:51 godz : min o 13:35
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35
| Grabowska szkoła | 2 | 13:36
| Kaliska Spomasz | 3 | 13:37
| Bracka III | 4 | 13:38
| Bracka II | 5 | 13:39
| Bracka I | 6 | 13:40
| Grunwaldzka II | 7 | 13:41
| Grunwaldzka I | 8 | 13:42
| Limanowskiego Żeromskiego | 9 | 13:43
| Limanowskiego cmentarz | 10 | 13:44
| Limanowskiego szpital | 11 | 13:45
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 12 | 13:47
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 13:48
| Plac 23 Stycznia II | 14 | 13:50
| Partyzancka | 15 | 13:54
| Centrum przesiadkowe | 16 | 13:56
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 17 | 13:58
| Odolanowska I | 18 | 13:59
| Gorzycka Odolanowska | 19 | 14:00
| Gorzycka piekarnia | 20 | 14:01
| Gorzycka | 21 | 14:02
| Gorzycka Długa | 22 | 14:03
| Gorzycka Swobodna | 23 | 14:04
| Gorzycka V | 24 | 14:05
| Gorzycka Topolowa | 25 | 14:06
| Gorzyce Wielkie I | 26 | 14:07
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 27 | 14:08
| Gorzyce Wielkie III | 28 | 14:09
| Gorzyce Wielkie kościół | 29 | 14:10
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 30 | 14:11
| Gorzyce Wielkie | 31 | 14:12
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 32 | 14:14
| Gorzyce Wielkie VI | 33 | 14:15
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 21:52 godz : min o 13:36 P
Przygodzice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:36P
| Grabowska szkoła | 2 | 13:37P
| Kaliska Biedronka | 3 | 13:38P
| Kaliska Bank | 4 | 13:39P
| Gimnazjalna | 5 | 13:41P
| Plac Bankowy | 6 | 13:43P
| Partyzancka | 7 | 13:45P
| Odolanowska I | 8 | 13:46P
| Odolanowska Komenda | 9 | 13:47P
| Odolanowska Bratnia | 10 | 13:48P
| Odolanowska IV | 11 | 13:49P
| Odolanowska Długa | 12 | 13:50P
| Odolanowska VI | 13 | 13:51PS
| Odolanowska granica | 14 | 13:52P
| Topola Mała I | 15 | 13:53P
| Topola Mała II | 16 | 13:54PS
| Topola Osiedle skrzyżowanie | 17 | 13:55PS
| Topola Osiedle Dw. PKP | 18 | 13:56PS
| Topola Osiedle RSP | 19 | 13:57PS
| Topola Osiedle III n.ż. | 20 | 13:58PS
| Topola Osiedle II n.ż. | 21 | 13:59PS
| Topola Wielka szkoła | 22 | 14:01PS
| Topola Wielka wieś III | 23 | 14:02PS
| Topola Wielka wieś IV | 24 | 14:03PS
| Janków Przygodzki wieś | 25 | 14:04PS
| Janków Przygodzki szkoła | 26 | 14:06PS
| Pardalin | 27 | 14:08PS
| Przygodzice cmentarz | 28 | 14:09PS
| Przygodzice |
|
Powrót | | Następne dojazdy |