Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krotoszyńska ZAP
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:17 godz : min o 18:29 T
Topola Wielka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:29T
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 18:33T
| Centrum przesiadkowe | 3 | 18:35T
| Raszkowska kościół | 4 | 18:37T
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 18:39T
| Partyzancka | 6 | 18:41T
| Głogowska | 7 | 18:43T
| Armii Krajowej I | 8 | 18:44T
| Armii Krajowej II | 9 | 18:45T
| 3-go Maja - Żwirki | 10 | 18:46T
| Wrocławska Miła | 11 | 18:47T
| Wrocławska Kuźnia | 12 | 18:48T
| Wrocławska Południowa | 13 | 18:49T
| Wrocławska Osiedle | 14 | 18:51T
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 15 | 18:52T
| Przygodzice cegielnia | 16 | 18:53T
| Przygodzice osiedle | 17 | 18:55T
| Przygodzice szkoła | 18 | 18:56T
| Przygodzice | 19 | 18:57T
| Przygodzice cmentarz | 20 | 18:59T
| Pardalin | 21 | 19:00T
| Janków Przygodzki szkoła | 22 | 19:00T
| Janków Przygodzki wieś | 23 | 19:02T
| Topola Wielka wieś IV | 24 | 19:03T
| Topola Wielka wieś III | 25 | 19:04T
| Topola Wielka wieś II n.ż. | 26 | 19:04T
| Topola Wielka I | 27 | 19:06T
| Topola Wielka skrzyżowanie | 28 | 19:07T
| Topola Wielka |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 18:32
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:32
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 18:36
| Centrum przesiadkowe | 3 | 18:38
| Raszkowska kościół | 4 | 18:40
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 18:42
| Partyzancka | 6 | 18:44
| Głogowska | 7 | 18:46
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 18:47
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 18:49
| Piłsudskiego | 10 | 18:50
| Paderewskiego II | 11 | 18:51
| Paderewskiego I | 12 | 18:52
| Komuny Paryskiej | 13 | 18:53
| Komuny Paryskiej III | 14 | 18:54
| Komuny Paryskiej II | 15 | 18:55
| Komuny Paryskiej I | 16 | 18:56
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:24 godz : min o 18:36 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:36J
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 18:40J
| Centrum przesiadkowe | 3 | 18:42J
| Raszkowska kościół | 4 | 18:44J
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 18:46J
| Partyzancka | 6 | 18:48J
| Głogowska | 7 | 18:50J
| Kościuszki Armii Krajowej | 8 | 18:52J
| Mylna I | 9 | 18:53J
| Mylna II | 10 | 18:54J
| Zębcowska I | 11 | 18:55J
| Zębcowska II | 12 | 18:56J
| Siewna II | 13 | 18:57J
| Siewna I | 14 | 18:58J
| Staroprzygodzka szkoła | 15 | 19:00J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 16 | 19:00J
| Staroprzygodzka - sortownia | 17 | 19:02J
| Sosnowa II | 18 | 19:03J
| Sosnowa I | 19 | 19:04J
| |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 19:08 s
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:08s
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 19:11s
| Raszkowska kościół | 3 | 19:13s
| Plac 23 Stycznia II | 4 | 19:15s
| Partyzancka | 5 | 19:16s
| Sienkiewicza | 6 | 19:18s
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:33 godz : min o 19:45
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:45
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 19:47
| Raszkowska kościół | 3 | 19:49
| Plac 23 Stycznia II | 4 | 19:51
| Partyzancka | 5 | 19:52
| Sienkiewicza | 6 | 19:54
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:40 godz : min o 19:52
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:52
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 19:56
| Centrum przesiadkowe | 3 | 19:58
| Raszkowska kościół | 4 | 20:00
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 20:02
| Partyzancka | 6 | 20:04
| Głogowska | 7 | 20:06
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 20:07
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 20:08
| Piłsudskiego | 10 | 20:10
| Paderewskiego II | 11 | 20:11
| Paderewskiego I | 12 | 20:12
| Komuny Paryskiej | 13 | 20:13
| Komuny Paryskiej III | 14 | 20:14
| Komuny Paryskiej II | 15 | 20:15
| Komuny Paryskiej I | 16 | 20:16
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |