Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krotoszyńska ZAP
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:14 godz : min o 12:22 G
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22G
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 12:26G
| Centrum przesiadkowe | 3 | 12:28G
| Raszkowska kościół | 4 | 12:30G
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 12:32G
| Partyzancka | 6 | 12:34G
| Głogowska | 7 | 12:36G
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 12:37G
| Kaliska Bank | 9 | 12:39G
| Kaliska Spomasz | 10 | 12:42
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 11 | 12:44
| Witosa targowisko | 12 | 12:45
| Grabowska Witosa | 13 | 12:46
| Grabowska Piaskowa | 14 | 12:47
| Grabowska Pruślińska | 15 | 12:48
| Grabowska - Jastrzębia | 16 | 12:49
| Grabowska Pruślin I | 17 | 12:50
| Pruślin | 18 | 12:52
| Wtórek PKS | 19 | 12:54
| Wtórek Sadowie | 20 | 12:55
| Sadowie n/ż | 21 | 12:56
| Sadowie Klasztor | 22 | 12:57
| Sadowie |
|
|
|
za: 20:40 godz : min o 12:48 Ra
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:48Ra
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 12:50Ra
| Raszkowska kościół | 3 | 12:52Ra
| Plac 23 Stycznia II | 4 | 12:54Ra
| Partyzancka | 5 | 12:56R
| Odolanowska I | 6 | 12:57R
| Odolanowska Komenda | 7 | 12:58R
| Odolanowska Bratnia | 8 | 12:59R
| Odolanowska IV | 9 | 13:00R
| Odolanowska Długa | 10 | 13:01R
| Odolanowska VI | 11 | 13:02R
| Odolanowska granica | 12 | 13:03R
| Topola Mała I | 13 | 13:04R
| Topola Mała II | 14 | 13:05R
| |
|
|
|
za: 20:59 godz : min o 13:07
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:07
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 13:11
| Centrum przesiadkowe | 3 | 13:13
| Raszkowska kościół | 4 | 13:15
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 13:17
| Partyzancka | 6 | 13:19
| Głogowska | 7 | 13:21
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 13:22
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 13:24
| Piłsudskiego | 10 | 13:25
| Paderewskiego II | 11 | 13:26
| Paderewskiego I | 12 | 13:27
| Komuny Paryskiej | 13 | 13:28
| Komuny Paryskiej III | 14 | 13:29
| Komuny Paryskiej II | 15 | 13:30
| Komuny Paryskiej I | 16 | 13:31
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 21:19 godz : min o 13:27
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:27
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 13:31
| Centrum przesiadkowe | 3 | 13:33
| Raszkowska kościół | 4 | 13:35
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 13:37
| M.Konopnickiej Sklejki | 6 | 13:38
| Reymonta | 7 | 13:39
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 13:40
| Limanowskiego szpital | 9 | 13:42
| Kaliska Bank | 10 | 13:43
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 11 | 13:45
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 12 | 13:46
| Śmigielskiego II | 13 | 13:47
| Śmigielskiego I | 14 | 13:48
| Śmigielskiego | 15 | 13:49
| Paderewskiego I | 16 | 13:50
| Komuny Paryskiej | 17 | 13:51
| Komuny Paryskiej III | 18 | 13:52
| Komuny Paryskiej II | 19 | 13:53
| Komuny Paryskiej I | 20 | 13:54
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 21:33 godz : min o 13:41 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:41J
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 13:45J
| Centrum przesiadkowe | 3 | 13:47J
| Raszkowska kościół | 4 | 13:49J
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 13:51J
| Partyzancka | 6 | 13:53J
| Głogowska | 7 | 13:55J
| Kościuszki Armii Krajowej | 8 | 13:57J
| Mylna I | 9 | 13:58J
| Mylna II | 10 | 13:59J
| Zębcowska I | 11 | 14:00J
| Zębcowska II | 12 | 14:01J
| Siewna II | 13 | 14:02J
| Siewna I | 14 | 14:03J
| Staroprzygodzka szkoła | 15 | 14:05J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 16 | 14:06J
| Staroprzygodzka - sortownia | 17 | 14:07J
| Sosnowa II | 18 | 14:08J
| Sosnowa I | 19 | 14:09J
| |
|
|
|
za: 21:38 godz : min o 13:46
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:46
| Krotoszyńska ZAP | 2 | 13:50
| Centrum przesiadkowe | 3 | 13:52
| Raszkowska kościół | 4 | 13:54
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 13:56
| Partyzancka | 6 | 13:58
| Głogowska | 7 | 14:00
| Al. Powstańców Wlkp. | 8 | 14:01
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 14:03
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 10 | 14:04
| Śmigielskiego II | 11 | 14:05
| Śmigielskiego I | 12 | 14:06
| Śmigielskiego | 13 | 14:07
| Paderewskiego I | 14 | 14:08
| Strzelecka II | 15 | 14:09
| Strzelecka I | 16 | 14:10
| Klasztorna I | 17 | 14:11
| Kamienna | 18 | 14:12
| Kamienna Wiśniowa | 19 | 14:13
| Kamienna Łączność | 20 | 14:14
| Południowa I | 21 | 14:15
| Południowa II | 22 | 14:16
| Południowa III | 23 | 14:17
| Wrocławska Południowa | 24 | 14:18
| Wrocławska Osiedle | 25 | 14:20
| Janków Dw. PKP |
|
Powrót | | Następne dojazdy |