Najbliższe odjazdy
Przystanek: Poznańska Lotnicza - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03:19 godz : min o 06:22 ZRw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22ZRw
| Poznańska Lotnicza | 2 | 06:23ZRw
| Radłowska Sporna | 3 | 06:24ZRw
| Radłowska I | 4 | 06:25ZRw
| Radłowska II | 5 | 06:26ZRw
| Radłów I n/ż | 6 | 06:27ZRw
| Radłów szkoła | 7 | 06:28ZRw
| Radłów bar | 8 | 06:29ZRw
| Radłów | 9 | 06:30ZRw
| Radłów II n.ż. | 10 | 06:31ZRw
| Jaskółki PKS | 11 | 06:33ZRw
| Przybysławice I | 12 | 06:35ZRw
| Przybysławice bar | 13 | 06:36ZRw
| Raszków CPN | 14 | 06:37Zw
| |
|
|
|
za: 03:30 godz : min o 06:33 Ls
Ligota
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33Ls
| Poznańska Lotnicza | 2 | 06:34Ls
| Radłowska Sporna | 3 | 06:35Ls
| Radłowska I | 4 | 06:36Ls
| Radłowska II | 5 | 06:37Ls
| Radłów I n/ż | 6 | 06:38Ls
| Radłów szkoła | 7 | 06:39Ls
| Radłów bar | 8 | 06:40Ls
| Radłów | 9 | 06:41Ls
| Radłów II n.ż. | 10 | 06:42Ls
| Jaskółki PKS | 11 | 06:44Ls
| Przybysławice I | 12 | 06:46Ls
| Przybysławice bar | 13 | 06:47Ls
| Raszków CPN | 14 | 06:48Ls
| Raszków | 15 | 06:50Ls
| Raszków I | 16 | 06:52Ls
| Głogowa | 17 | 06:54Ls
| Głogowa II | 18 | 06:55Ls
| Korytnica | 19 | 06:56Ls
| | 20 | 06:59Ls
| Ligota |
|
|
|
za: 03:34 godz : min o 06:37 D
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:37D
| Poznańska Lotnicza | 2 | 06:38D
| Radłowska Sporna | 3 | 06:39D
| Radłowska I | 4 | 06:40D
| Orzechowa | 5 | 06:41D
| Orzechowa I | 6 | 06:42D
| Bema cmentarz I | 7 | 06:43D
| Bema Cmentarz | 8 | 06:44D
| Batorego szkoła | 9 | 06:46D
| Krotoszynska I | 10 | 06:47D
| Topolowa CPN | 11 | 06:48D
| Kłosowa | 12 | 06:49D
| Żniwna I | 13 | 06:50D
| Żniwna II | 14 | 06:51D
| Żniwna III | 15 | 06:52D
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 03:39 godz : min o 06:42
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:42
| Poznańska Lotnicza | 2 | 06:43
| Radłowska Sporna | 3 | 06:44
| Radłowska I | 4 | 06:45
| Orzechowa | 5 | 06:46
| Orzechowa I | 6 | 06:47
| Bema cmentarz I | 7 | 06:48
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 03:50 godz : min o 06:53 Ps
Pleszew szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:53Ps
| Poznańska Lotnicza | 2 | 06:54Ps
| Poznańska Młyńska | 3 | 06:55Ps
| Poznańska Lewkowiec | 4 | 06:56Ps
| Poznańska Stary Staw | 5 | 06:58Ps
| Franklinów I | 6 | 07:00Ps
| Franklinów | 7 | 07:02Ps
| Michałków n.ż. | 8 | 07:05Ps
| Szczury | 9 | 07:08Ps
| Górzno I | 10 | 07:11Ps
| Górzno II | 11 | 07:13Ps
| Sobótka I | 12 | 07:15Ps
| Sobótka II | 13 | 07:19Ps
| Żychlin | 14 | 07:21Ps
| Krzywosądów | 15 | 07:23Ps
| Kuczków | 16 | 07:25Ps
| Janków | 17 | 07:28Ps
| Ludwina | 18 | 07:30Ps
| Dobra Nadzieja | 19 | 07:31Ps
| Zielona Łąka | 20 | 07:33Ps
| Pleszew ul. W. Polskiego I | 21 | 07:34Ps
| Pleszew ul. W. Polskiego II | 22 | 07:35Ps
| Pleszew PKP | 23 | 07:36Ps
| Pleszew ul. Bogusza | 24 | 07:37Ps
| Pleszew ul. Św. Ducha | 25 | 07:39Ps
| Pleszew - Poznańska I | 26 | 07:40Ps
| Pleszew - Poznańska II | 27 | 07:42Ps
| Pleszew szpital |
|
|
|
za: 04:08 godz : min o 07:11 B
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:11B
| Poznańska Lotnicza | 2 | 07:12B
| Radłowska Sporna | 3 | 07:13B
| Radłowska I | 4 | 07:14B
| Radłowska II | 5 | 07:15B
| Radłów I n/ż | 6 | 07:16B
| Radłów szkoła | 7 | 07:17B
| Radłów bar | 8 | 07:18B
| Radłów | 9 | 07:19B
| Radłów II n.ż. | 10 | 07:20B
| Jaskółki PKS | 11 | 07:22B
| Przybysławice I | 12 | 07:24B
| Przybysławice bar | 13 | 07:25B
| Raszków CPN | 14 | 07:26B
| Raszków | 15 | 07:28B
| Raszków I | 16 | 07:30B
| Głogowa | 17 | 07:32B
| Głogowa II | 18 | 07:33B
| Korytnica | 19 | 07:34B
| | 20 | 07:37B
| Ligota | 21 | 07:39B
| Koryta | 22 | 07:43sk
| Bugaj | 23 | 07:48s
| Koryta II szkoła | 24 | 07:49s
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |