Najbliższe odjazdy
Przystanek: Radłowska I
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:53 godz : min o 13:37 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37J
| Radłowska I | 2 | 13:38J
| Radłowska Sporna | 3 | 13:39J
| Poznańska Lotnicza | 4 | 13:41J
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 13:45J
| Centrum przesiadkowe | 6 | 13:47J
| Raszkowska kościół | 7 | 13:49J
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 13:51J
| Partyzancka | 9 | 13:53J
| Głogowska | 10 | 13:55J
| Kościuszki Armii Krajowej | 11 | 13:57J
| Mylna I | 12 | 13:58J
| Mylna II | 13 | 13:59J
| Zębcowska I | 14 | 14:00J
| Zębcowska II | 15 | 14:01J
| Siewna II | 16 | 14:02J
| Siewna I | 17 | 14:03J
| Staroprzygodzka szkoła | 18 | 14:05J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 19 | 14:06J
| Staroprzygodzka - sortownia | 20 | 14:07J
| Sosnowa II | 21 | 14:08J
| Sosnowa I | 22 | 14:09J
| |
|
|
|
za: 22:39 godz : min o 14:23
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:23
| Radłowska I | 2 | 14:24
| Radłowska Sporna | 3 | 14:25
| Poznańska Lotnicza | 4 | 14:27
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 14:31
| Centrum przesiadkowe | 6 | 14:33
| Raszkowska kościół | 7 | 14:35
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 14:37
| Partyzancka | 9 | 14:39
| Głogowska | 10 | 14:41
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 14:42
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 14:44
| Piłsudskiego | 13 | 14:45
| Paderewskiego II | 14 | 14:46
| Paderewskiego I | 15 | 14:47
| Komuny Paryskiej | 16 | 14:48
| Komuny Paryskiej III | 17 | 14:49
| Komuny Paryskiej II | 18 | 14:50
| Komuny Paryskiej I | 19 | 14:51
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 23:25 godz : min o 15:09 G
Sadowie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09G
| Radłowska I | 2 | 15:10G
| Radłowska Sporna | 3 | 15:11G
| Poznańska Lotnicza | 4 | 15:13G
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 15:17G
| Centrum przesiadkowe | 6 | 15:19G
| Raszkowska kościół | 7 | 15:21G
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 15:23G
| Partyzancka | 9 | 15:25G
| Głogowska | 10 | 15:27G
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 15:28G
| Kaliska Bank | 12 | 15:30G
| Kaliska Spomasz | 13 | 15:33
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 14 | 15:35
| Witosa targowisko | 15 | 15:36
| Grabowska Witosa | 16 | 15:37
| Grabowska Piaskowa | 17 | 15:38
| Grabowska Pruślińska | 18 | 15:39
| Grabowska - Jastrzębia | 19 | 15:40
| Grabowska Pruślin I | 20 | 15:41
| Pruślin | 21 | 15:43
| Wtórek PKS | 22 | 15:45
| Wtórek Sadowie | 23 | 15:46
| Sadowie n/ż | 24 | 15:47
| Sadowie Klasztor | 25 | 15:48
| Sadowie |
|
|
|
za: 23:49 godz : min o 15:33
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:33
| Radłowska I | 2 | 15:34
| Radłowska Sporna | 3 | 15:35
| Poznańska Lotnicza | 4 | 15:37
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 15:41
| Centrum przesiadkowe | 6 | 15:43
| Raszkowska kościół | 7 | 15:45
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 15:47
| Partyzancka | 9 | 15:49
| Głogowska | 10 | 15:51
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 15:52
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 15:54
| Piłsudskiego | 13 | 15:55
| Paderewskiego II | 14 | 15:56
| Paderewskiego I | 15 | 15:57
| Komuny Paryskiej | 16 | 15:58
| Komuny Paryskiej III | 17 | 15:59
| Komuny Paryskiej II | 18 | 16:00
| Komuny Paryskiej I | 19 | 16:00
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 17:03
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Radłowska I | 2 | 17:04
| Radłowska Sporna | 3 | 17:04
| Poznańska Lotnicza | 4 | 17:07
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 17:11
| Centrum przesiadkowe | 6 | 17:13
| Raszkowska kościół | 7 | 17:15
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 17:17
| Partyzancka | 9 | 17:19
| Głogowska | 10 | 17:21
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 17:22
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 17:24
| Piłsudskiego | 13 | 17:25
| Paderewskiego II | 14 | 17:26
| Paderewskiego I | 15 | 17:27
| Komuny Paryskiej | 16 | 17:28
| Komuny Paryskiej III | 17 | 17:29
| Komuny Paryskiej II | 18 | 17:30
| Komuny Paryskiej I | 19 | 17:31
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 02:49 godz : min o 18:33
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:33
| Radłowska I | 2 | 18:34
| Radłowska Sporna | 3 | 18:35
| Poznańska Lotnicza | 4 | 18:37
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 18:41
| Centrum przesiadkowe | 6 | 18:43
| Raszkowska kościół | 7 | 18:45
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 18:47
| Partyzancka | 9 | 18:49
| Głogowska | 10 | 18:51
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 18:52
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 18:54
| Piłsudskiego | 13 | 18:55
| Paderewskiego II | 14 | 18:56
| Paderewskiego I | 15 | 18:57
| Komuny Paryskiej | 16 | 18:58
| Komuny Paryskiej III | 17 | 18:59
| Komuny Paryskiej II | 18 | 19:00
| Komuny Paryskiej I | 19 | 19:00
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |