Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowe Skalmierzyce - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14:43 godz : min o 08:11 Ls
Lotnicza - Poznańska
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:11Ls
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 08:14Ls
| Skalmierzyce | 3 | 08:16Ls
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 08:17Ls
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 08:20Ls
| Ociąż | 6 | 08:22Ls
| Fabianów | 7 | 08:25Ls
| Czekanów | 8 | 08:30Ls
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 08:33Ls
| Kaliska Spomasz | 10 | 08:36Ls
| Kompałły | 11 | 08:38Ls
| Plac Bankowy | 12 | 08:40Ls
| Sienkiewicza | 13 | 08:41Ls
| Wojska Polskiego | 14 | 08:43Ls
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 15 | 08:45Ls
| Poznańska Krotoszyńska | 16 | 08:46Ls
| Lotnicza - Poznańska |
|
|
|
za: 15:48 godz : min o 09:16 s
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:16s
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 09:19s
| Skalmierzyce | 3 | 09:21s
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 09:22s
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 09:25s
| Ociąż | 6 | 09:27s
| Fabianów | 7 | 09:30s
| Czekanów | 8 | 09:35s
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 09:38s
| Kaliska Spomasz | 10 | 09:41s
| Kompałły | 11 | 09:43s
| Plac Bankowy | 12 | 09:45s
| Sienkiewicza | 13 | 09:47s
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 16:13 godz : min o 09:41 s
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:41s
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 09:44s
| Skalmierzyce | 3 | 09:46s
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 09:47s
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 09:50s
| Ociąż | 6 | 09:52s
| Fabianów | 7 | 09:55s
| Czekanów | 8 | 10:00s
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 10:03s
| Kaliska Spomasz | 10 | 10:06s
| Kompałły | 11 | 10:08s
| Plac Bankowy | 12 | 10:10s
| Sienkiewicza | 13 | 10:12s
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 16:43 godz : min o 10:11
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:11
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 10:14
| Skalmierzyce | 3 | 10:16
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 10:17
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 10:20
| Ociąż | 6 | 10:22
| Fabianów | 7 | 10:25
| Czekanów | 8 | 10:30
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 10:33
| Kaliska Spomasz | 10 | 10:36
| Kompałły | 11 | 10:38
| Plac Bankowy | 12 | 10:40
| Sienkiewicza | 13 | 10:42
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 17:43 godz : min o 11:11
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:11
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 11:14
| Skalmierzyce | 3 | 11:16
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 11:17
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 11:20
| Ociąż | 6 | 11:22
| Fabianów | 7 | 11:25
| Czekanów | 8 | 11:30
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 11:33
| Kaliska Spomasz | 10 | 11:36
| Kompałły | 11 | 11:38
| Plac Bankowy | 12 | 11:40
| Sienkiewicza | 13 | 11:42
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 18:43 godz : min o 12:11 s
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:11s
| Nowe Skalmierzyce | 2 | 12:14s
| Skalmierzyce | 3 | 12:16s
| Skalmierzyce osiedle I | 4 | 12:17s
| Skalmierzyce Osiedle II | 5 | 12:20s
| Ociąż | 6 | 12:22s
| Fabianów | 7 | 12:25s
| Czekanów | 8 | 12:30s
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 9 | 12:33s
| Kaliska Spomasz | 10 | 12:36s
| Kompałły | 11 | 12:38s
| Plac Bankowy | 12 | 12:40s
| Sienkiewicza | 13 | 12:42s
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |