Najbliższe odjazdy
Przystanek: STRZELCE pałac - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:32 godz : min o 10:54 xs
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:54xs
| STRZELCE pałac | 2 | 10:55xs
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 10:58s
| STRZELĘCIN pętla | 4 | 11:00s
| STRZELĘCIN II | 5 | 11:03s
| STRZELCE PKS | 6 | 11:06s
| RATAJE ZSL-G | 7 | 11:07s
| SŁONECZNA ZSL-G | 8 | 11:08s
| SŁONECZNA STACJA | 9 | 11:08s
| SŁONECZNA OSM | 10 | 11:09s
| SŁONECZNA UG | 11 | 11:10s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 12 | 11:12s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 13 | 11:13s
| KRASIŃSKIEGO | 14 | 11:14s
| RYNEK | 15 | 11:15s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 16 | 11:16s
| DWORCOWA DWORZEC | 17 | 11:17s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 18 | 11:18s
| UJSKA PRZEJAZD | 19 | 11:19s
| UJSKA CMENTARZ | 20 | 11:21
| 3 MAJA SZPITAL | 21 | 11:23
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 22 | 11:25
| GAJOWA | 23 | 11:28
| OLEŚNICA ZAJAZ | 24 | 11:30
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 07:02 godz : min o 12:24
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| STRZELCE pałac | 2 | 12:25
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 12:27
| STRZELCE PKS | 4 | 12:30
| RATAJE ZSL-G | 5 | 12:31
| SŁONECZNA ZSL-G | 6 | 12:32
| SŁONECZNA OSM | 7 | 12:33
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 12:34
| SŁONECZNA UG | 9 | 12:35
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 10 | 12:37
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 11 | 12:38
| KRASIŃSKIEGO | 12 | 12:39
| RYNEK | 13 | 12:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 08:12 godz : min o 13:34 s
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34s
| STRZELCE pałac | 2 | 13:35s
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 13:37s
| STRZELCE PKS | 4 | 13:40s
| RATAJE ZSL-G | 5 | 13:41s
| SŁONECZNA ZSL-G | 6 | 13:42s
| SŁONECZNA OSM | 7 | 13:43s
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 13:44s
| SŁONECZNA UG | 9 | 13:45s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 10 | 13:47s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 11 | 13:48s
| KRASIŃSKIEGO | 12 | 13:49s
| RYNEK | 13 | 13:50s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 14 | 13:51s
| DWORCOWA DWORZEC | 15 | 13:52s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 16 | 13:53s
| UJSKA PRZEJAZD | 17 | 13:54s
| UJSKA CMENTARZ | 18 | 13:56
| 3 MAJA SZPITAL | 19 | 13:57
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 20 | 14:00
| GAJOWA | 21 | 14:03
| OLEŚNICA ZAJAZ | 22 | 14:05
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 09:12 godz : min o 14:34 x
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34x
| STRZELCE pałac | 2 | 14:35x
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 14:38
| STRZELĘCIN pętla | 4 | 14:40
| STRZELĘCIN II | 5 | 14:42
| STRZELCE PKS | 6 | 14:45
| RATAJE ZSL-G | 7 | 14:46
| SŁONECZNA ZSL-G | 8 | 14:47
| SŁONECZNA OSM | 9 | 14:48
| SŁONECZNA STACJA | 10 | 14:49
| SŁONECZNA UG | 11 | 14:50
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 12 | 14:52
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 13 | 14:53
| KRASIŃSKIEGO | 14 | 14:54
| RYNEK | 15 | 14:55
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 16 | 14:56
| DWORCOWA DWORZEC | 17 | 14:57
| DWORCOWA PRZEJAZD | 18 | 14:58
| UJSKA PRZEJAZD | 19 | 14:59
| UJSKA CMENTARZ | 20 | 15:00
| GAJOWA | 21 | 15:03
| OLEŚNICA ZAJAZ | 22 | 15:05
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 10:12 godz : min o 15:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| STRZELCE pałac | 2 | 15:35
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 15:37
| STRZELCE PKS | 4 | 15:40
| RATAJE ZSL-G | 5 | 15:41
| SŁONECZNA ZSL-G | 6 | 15:42
| SŁONECZNA OSM | 7 | 15:43
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 15:44
| SŁONECZNA UG | 9 | 15:45
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 10 | 15:47
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 11 | 15:48
| KRASIŃSKIEGO | 12 | 15:49
| RYNEK | 13 | 15:50
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 14 | 15:51
| DWORCOWA DWORZEC | 15 | 15:52
| DWORCOWA PRZEJAZD | 16 | 15:53
| UJSKA PRZEJAZD | 17 | 15:54
| UJSKA CMENTARZ | 18 | 15:55
| |
|
|
|
za: 10:52 godz : min o 16:14
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:14
| STRZELCE pałac | 2 | 16:15
| STRZELCE PĘTLA | 3 | 16:17
| STRZELCE PKS | 4 | 16:20
| RATAJE ZSL-G | 5 | 16:21
| SŁONECZNA ZSL-G | 6 | 16:22
| SŁONECZNA OSM | 7 | 16:23
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 16:24
| SŁONECZNA UG | 9 | 16:25
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 10 | 16:27
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 11 | 16:28
| KRASIŃSKIEGO | 12 | 16:29
| RYNEK | 13 | 16:30
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
Powrót | | Następne dojazdy |