Najbliższe odjazdy
Przystanek: SŁONECZNA STACJA, QR kod:
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 24 min o 08:58 s
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:58s
| SŁONECZNA OSM | 2 | 08:58s
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 08:59s
| SŁONECZNA UG | 4 | 09:00s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 09:02s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 09:03s
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 09:04s
| RYNEK | 8 | 09:05s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 9 | 09:06s
| DWORCOWA DWORZEC | 10 | 09:07s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 11 | 09:08s
| UJSKA PRZEJAZD | 12 | 09:09s
| UJSKA CMENTARZ | 13 | 09:11
| 3 MAJA SZPITAL | 14 | 09:13
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 15 | 09:15
| GAJOWA | 16 | 09:18
| OLEŚNICA ZAJAZ | 17 | 09:20
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 02:34 godz : min o 11:08 s
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:08s
| SŁONECZNA OSM | 2 | 11:08s
| SŁONECZNA STACJA | 3 | 11:09s
| SŁONECZNA UG | 4 | 11:10s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 5 | 11:12s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 6 | 11:13s
| KRASIŃSKIEGO | 7 | 11:14s
| RYNEK | 8 | 11:15s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 9 | 11:16s
| DWORCOWA DWORZEC | 10 | 11:17s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 11 | 11:18s
| UJSKA PRZEJAZD | 12 | 11:19s
| UJSKA CMENTARZ | 13 | 11:21
| 3 MAJA SZPITAL | 14 | 11:23
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 15 | 11:25
| GAJOWA | 16 | 11:28
| OLEŚNICA ZAJAZ | 17 | 11:30
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 03:59 godz : min o 12:33
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:33
| SŁONECZNA STACJA | 2 | 12:34
| SŁONECZNA UG | 3 | 12:35
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 4 | 12:37
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 5 | 12:38
| KRASIŃSKIEGO | 6 | 12:39
| RYNEK | 7 | 12:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 05:09 godz : min o 13:43 s
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:43s
| SŁONECZNA STACJA | 2 | 13:44s
| SŁONECZNA UG | 3 | 13:45s
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 4 | 13:47s
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 5 | 13:48s
| KRASIŃSKIEGO | 6 | 13:49s
| RYNEK | 7 | 13:50s
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 8 | 13:51s
| DWORCOWA DWORZEC | 9 | 13:52s
| DWORCOWA PRZEJAZD | 10 | 13:53s
| UJSKA PRZEJAZD | 11 | 13:54s
| UJSKA CMENTARZ | 12 | 13:56
| 3 MAJA SZPITAL | 13 | 13:57
| 3 MAJA GÓRNA KAPLICA | 14 | 14:00
| GAJOWA | 15 | 14:03
| OLEŚNICA ZAJAZ | 16 | 14:05
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
|
|
za: 05:59 godz : min o 14:33
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:33
| SŁONECZNA STACJA | 2 | 14:34
| SŁONECZNA UG | 3 | 14:35
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 4 | 14:37
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 5 | 14:38
| KRASIŃSKIEGO | 6 | 14:39
| RYNEK | 7 | 14:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 06:14 godz : min o 14:48
OLEŚNICA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:48
| SŁONECZNA STACJA | 2 | 14:49
| SŁONECZNA UG | 3 | 14:50
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 4 | 14:52
| WIOSNY LUDÓW STAROSTWO | 5 | 14:53
| KRASIŃSKIEGO | 6 | 14:54
| RYNEK | 7 | 14:55
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 8 | 14:56
| DWORCOWA DWORZEC | 9 | 14:57
| DWORCOWA PRZEJAZD | 10 | 14:58
| UJSKA PRZEJAZD | 11 | 14:59
| UJSKA CMENTARZ | 12 | 15:00
| GAJOWA | 13 | 15:03
| OLEŚNICA ZAJAZ | 14 | 15:05
| OLEŚNICA PĘTLA |
|
Powrót | | Następne dojazdy |