Najbliższe odjazdy
Przystanek: DWORCOWA PARK, QR kod:
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 05:16
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:16
| DWORCOWA PARK | 2 | 05:17
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 05:18
| PIEKARY | 4 | 05:19
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 05:20
| STASZICA SP-1 | 6 | 05:21
| REYMONTA | 7 | 05:22
| ZWYCIĘSTWA | 8 | 05:23
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 9 | 05:24
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 10 | 05:25
| OKRZEI | 11 | 05:26
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 12 | 05:27
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
|
|
za: 50 min o 05:39 x
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:39x
| DWORCOWA PARK | 2 | 05:40x
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 05:41x
| PIEKARY | 4 | 05:43x
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 05:44x
| STASZICA SP-1 | 6 | 05:45x
| REYMONTA | 7 | 05:53
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 05:55
| OKRZEI | 9 | 05:56
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 10 | 05:57
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 06:09
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:09
| DWORCOWA PARK | 2 | 06:10
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 06:11
| PIEKARY | 4 | 06:12
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 06:13
| STASZICA SP-1 | 6 | 06:15
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 06:16
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 8 | 06:17
| SŁONECZNA UG | 9 | 06:18
| SŁONECZNA STACJA | 10 | 06:19
| SŁONECZNA OSM | 11 | 06:20
| SŁONECZNA ZSL-G | 12 | 06:21
| RATAJE ZSL-G | 13 | 06:22
| |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 06:14
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:14
| DWORCOWA PARK | 2 | 06:15
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 06:39 a
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39a
| DWORCOWA PARK | 2 | 06:40a
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 06:39
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39
| DWORCOWA PARK | 2 | 06:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 06:41
| PIEKARY | 4 | 06:42
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 06:43
| STASZICA SP-1 | 6 | 06:45
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 06:46
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 8 | 06:47
| SŁONECZNA UG | 9 | 06:48
| SŁONECZNA STACJA | 10 | 06:49
| SŁONECZNA OSM | 11 | 06:50
| SŁONECZNA ZSL-G | 12 | 06:51
| RATAJE ZSL-G | 13 | 06:55
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |