Najbliższe odjazdy
Przystanek: PIEKARY - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07:05 godz : min o 10:06
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:06
| PIEKARY | 2 | 10:08
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 10:09
| STASZICA SP-1 | 4 | 10:10
| REYMONTA | 5 | 10:11
| ZWYCIĘSTWA | 6 | 10:12
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 10:14
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 10:15
| OKRZEI | 9 | 10:16
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 10 | 10:20
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
|
|
za: 07:24 godz : min o 10:25
ZDROJOWA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:25
| PIEKARY | 2 | 10:26
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 10:28
| BUCZKOWSKA | 4 | 10:30
| ZDROJOWA |
|
|
|
za: 07:40 godz : min o 10:41
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:41
| PIEKARY | 2 | 10:42
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 10:43
| STASZICA SP-1 | 4 | 10:45
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 5 | 10:46
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 6 | 10:47
| SŁONECZNA UG | 7 | 10:48
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 10:49
| SŁONECZNA OSM | 9 | 10:50
| SŁONECZNA ZSL-G | 10 | 10:51
| RATAJE ZSL-G | 11 | 10:55
| |
|
|
|
za: 08:00 godz : min o 11:01
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:01
| PIEKARY | 2 | 11:03
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 11:05
| STASZICA SP-1 | 4 | 11:07
| REYMONTA | 5 | 11:08
| ZWYCIĘSTWA | 6 | 11:09
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 11:11
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 11:13
| OKRZEI | 9 | 11:15
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 10 | 11:17
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
|
|
za: 08:50 godz : min o 11:51
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:51
| PIEKARY | 2 | 11:53
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 11:54
| STASZICA SP-1 | 4 | 11:55
| REYMONTA | 5 | 11:56
| ZWYCIĘSTWA | 6 | 11:57
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 11:59
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 8 | 12:00
| OKRZEI | 9 | 12:01
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 10 | 12:05
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
|
|
za: 09:10 godz : min o 12:11
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:11
| PIEKARY | 2 | 12:12
| ZAMKOWA LIDL | 3 | 12:13
| STASZICA SP-1 | 4 | 12:15
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 5 | 12:16
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 6 | 12:17
| SŁONECZNA UG | 7 | 12:18
| SŁONECZNA STACJA | 8 | 12:19
| SŁONECZNA OSM | 9 | 12:20
| SŁONECZNA ZSL-G | 10 | 12:21
| RATAJE ZSL-G | 11 | 12:25
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |