Konin MZK - Rozkład jazdy

Na tej stronie znajdziecie Państwo zawsze aktualny rozkład jazdy, ponieważ jest ona aktualizowana przez przewoźnika.
Proszę wybrac z menu u góry w jaki sposób chcecie Państwo oglądać rozkład.

Schowaj
WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ Zmień miasto

Wyszukaj rozkład wpisująć nazwę przystanku, linii lub jej część np. wpisz 'dwo' jeśli szukasz Dworca, lub podaj nr linii.

Wybierz linie:

Rozkład Linii: 53

Kierunek: Kozarzewek
Przejazd ulicami: Trasa: Piłsudskiego-Szpitalna-Kolska-Wał Tarejwy-Warszawska-Dworcowa-Dworzec PKP-Aleje 1 Maja- Przemysłowa-Paderewskiego- Galeria nad Jeziorem -Pderewskiego-Moniuszki-Kleczewska-Posada-Wola Łaszczowa-Sokółki-Wieruszew-Wieruszewska-Muzealna-Gosławicka Przemysłowa-Kazimierska-Wieruszew- Władzimirów-Bieniszew K.Biskupi-Kamienica-Kzimierska-El.- K.Biskupi-Bielawy- K.B.ul. Dębowa-Nieświastów- Warznia-Kozarzew-Kozarzewek
Kierunek: Piłsudskiego-końcowy.
Przejazd ulicami - Trasa: Kozarzewek-Kozarzew-K.Biskupi-Warznia-Nieświastów-K.Biskupi ul. Dębowa-Bielawy-K.Biskupi-Kzimierska-Elektrownia-Kazimierska-Przemysłowa-Kamienica-K.Biskupi-Bieniszew-Władzimirów-Weruszew- Gosławicka-Muzealna-Wieruszewska-Wieruszew I-Sokółki-Wola Łaszczowa-Posada-Kleczewska- Paderewskiego- Galeria nad Jeziorem -Paderewskiego-Przemysłowa-Aleje 1 Maja-Dorzec PKP-Dworcowa- Warszawska-Grunwaldzka-Wał Tarejwy-Kolska-Szpitalna-Piłsudskiego-końcowy.

Komunikat:

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. informuje, że z dniem 22.02.2020 roku wprowadza korekty godzinowe dla linii 61:
1. W rozkładzie sobotnim: dodano minutę na odcinku Stare Miasto-kościół do Stare Miasto-Urząd Gminy dotyczy wszystkich kursów, opóźniono kurs ze Starego Miasta z godziny 21:13 na 21:19.
2. W rozkładzie roboczym: przyspieszono godziny wyjazdowe z m. Goliny: 05:01 na 04:53; 06:06 na 06:03, przyspieszono wyjazd z ul. W. Tarejwy z godz 04:29 na 04:21, opóźniono wyjazd z ul. Poznańskiej z godz. 16:57 na godz. 17:07, opóźniono wyjazd z C.H.Ferio z 14:12 na 14:20, opóźniono wyjazd ze Starego Miasta z 16:14 na 16:25, przyspieszono wyjazd z ul. Poznańskiej z godz.18:57 na godz. 18:50.