Pomoc - w jaki sposób naj szybciej odszukać rozkład
1) Aby odszukać rozkład jazdy wystarczy odszukać przystanek na mapie i kliknąć w kółeczko oznaczajace przystanek jak na rys. poniżej.
pomoc
2) Aby odszukać dowolny przystanek na mapie należy w polu [Szukaj przystanku:] (po lewej stronie) wpisać nazwę (lub część nazwy) szukanego przystanku np. "dw"
pomoc
Po wybraniu przystanku zostanie on odszykany i wskazamy na mapie.
pomoc
3) Aby zobaczyć przebieg linii na mapie należy z [Wybierz linie:] (po lewej stronie) kliknąć na nazwę linii wówczas ukaże się ona na mapie.
Aktualny komunikat
komunikat

Ostatnia aktualizacja rozkładu

Komunikat z dnia: 30-04-2021 11:02:26


Wróćdo strony głównej

Przejdź do strony głównej komunikacji.
Więcej opcji wyszukiwania rozkładu.

Rozkład7xp
Rozkład Ostrów Wlkp. MZK - Drukuj schemat
Prejdź na Google maps Włącz rozkład na Google maps
Schowaj
Szukaj przystanku:
Wybierz linie:
1 2 4 5 5B 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19E 20 22 25 29 C K-1 M P

>>Lotnicza - Linie: _8. 12 3-go  Maja - Żwirki - Linie: 12. K-1 3-go Maja - Żwirki - Linie: 12. 15. K-1 3-go Maja szpital - Linie: 12. 15. K-1 Al. Powstańców Wlkp. - Linie: _2. _5. _5B. _6. _8. 13. 15. 18. K-1 Al. Słowackiego - Kaliska - Linie: 25. C Al. Słowackiego - Kaliska - Linie: _5. _5B. 11. 25. C Al. Słowackiego MiniMal - Linie: _5. _5B. 11. 25. C Al. Słowackiego-Limanowskiego - Linie: 11. 14 Antonin dw. PKP - Linie: 29 Antonin dw. PKP - Linie: 29 Antonin Osiedle - Linie: 29 Antonin Osiedle - Linie: 29 Antonin Strugi - Linie: 29 Antonin Strugi - Linie: 29 Antonin Tartak - Linie: 29 Antonin Tartak - Linie: 29 Armii Krajowej I - Linie: 12. 14. K-1 Armii Krajowej I - Linie: 12. 14. K-1 Armii Krajowej II - Linie: 12. 14. K-1 Armii Krajowej II - Linie: 12. 14. K-1 Batorego szkoła - Linie: _1 Batorego szkoła - Linie: _1 Batorego ZAP - Linie: _9 Batorego ZAP - Linie: _9 Bema Cmentarz - Linie: _1. _6. _8. _9. 12 Bema Cmentarz - Linie: _1. _9 Bema cmentarz I - Linie: _1. _6. _8. _9. 12 Biadki kościół - Linie: K-1 Biadki kościół - Linie: K-1 Biadki wieś - Linie: K-1 Biadki wieś - Linie: K-1 Biadki wieś - Wiejska - Linie: K-1 Bieganin - Linie: _5 Bieganin - Linie: _5 Bieganin I - Linie: _5 Bieganin I - Linie: _5 Bilczew - Linie: 20 Bilczew - Linie: 20 Biniew n.ż. - Linie: P Biniew n.ż. - Linie: P Biniew OSP - Linie: P Biniew OSP - Linie: P Biniew PKP - Linie: P Biniew PKP - Linie: P Biskupice - Linie: 20 Biskupice cmentarz - Linie: 20 Biskupice cmentarz - Linie: 20 Biskupice Ociąż - Linie: 20 Biskupice Ociąż - Linie: 20 Biskupice Ołoboczne n.ż. - Linie: 20 Biskupice Ołoboczne n.ż. - Linie: 20 Biskupice sklep - Linie: 20 Biskupice sklep - Linie: 20 Biskupice SKR - Linie: 20 Biskupice SKR - Linie: 20 Borowiec - Linie: P Borowiec I - Linie: P Borowiec I - Linie: P Borowina - Leśniczówka - Linie: K-1 Borowina - Leśniczówka - Linie: K-1 Bracka I - Linie: 11 Bracka I - Linie: 11 Bracka II - Linie: 11 Bracka II - Linie: 11 Bracka III - Linie: 11 Bracka III - Linie: 11 Budowlanych - Linie: 14. 22 Budowlanych - Linie: 14. 22 Bugaj - Linie: _5B Cegły - Linie: 15 Cegły n.ż. - Linie: 15 Cegły n.ż. - Linie: 15 Centrum przesiadkowe - Linie: _5B. 19E. C. K-1. M. P Centrum przesiadkowe - Linie: _1. _4. _5. _5B. _6. _7. _8. _9. 10. 12. 13. 14. 15. 16. 18. 19E. 20. C. K-1. M Centrum przesiadkowe - Linie: _1. _6. _7. _9. 10. 11. 12. 13. 16. 18. 25. K-1. P Chłapowskiego I - Linie: 10. 22 Chłapowskiego I - Linie: 10. 22 Chłapowskiego II - Linie: 25 Chłapowskiego II - Linie: 25 Chłapowskiego Urząd Skarbowy - Linie: 10. 22 Chopina - Linie: 19E. M Chopina - Linie: 19E. M Chruszczyny - Linie: 15 Czekanów - Linie: 19E. 20. M Czekanów - Linie: 19E. 20. M Czekanów dworzec - Linie: 14 Czekanów dworzec - Linie: 14 Daniszyn Ośrodek Zdrowia - Linie: 15. K-1 Daniszyn SKR n.ż. - Linie: 15. K-1 Daniszyn SKR n.ż. - Linie: 15. K-1 Daniszyn wieś - Linie: 15. K-1 Daniszyn wieś - Linie: 15. K-1 Dębnica 1 - Linie: 29 Dębnica 1 - Linie: 29 Dębnica 2 szkoła - Linie: 29 Dębnica 2 szkoła - Linie: 29 Dębnica 3 świetlica - Linie: 29 Dębnica 3 świetlica - Linie: 29 Dębnica 4 Przedszkole - Linie: 29 Dębnica 4 przedszkole - Linie: 29 Dębnica 5 wiata - Linie: 29 Dębnica 5 wiata - Linie: 29 Dębnica 6 las - Linie: 29 Dębnica 6 las - Linie: 29 Dębnica 7 leśniczówka - Linie: 29 Dębnica 7 leśniczówka - Linie: 29 Długa I - Linie: 22 Długa II - Linie: 22 Długa II - Linie: 22 Dobra Nadzieja - Linie: P Dobra Nadzieja - Linie: P Drogosław - Linie: _5 Dwernickiego - Linie: _1. 10 Fabianów - Linie: 19E. 20. M Fabianów - Linie: 19E. 20. M Fabianów I - Linie: 14 Fabianów I - Linie: 14 Fabianów II - Linie: 14 Fabianów II - Linie: 14 Franklinów - Linie: P Franklinów - Linie: 14. P Franklinów I - Linie: 14. P Franklinów I - Linie: P Galeria Ostrovia - Ofierskiego - Linie: _6. 19E. 20. 25. C. M Galeria Ostrovia -Serwańskiego - Linie: _6. 19E. 20. 25. C. M Gimnazjalna - Linie: _2. _5. _5B. _6. _8. 13. 18. K-1 Głogowa - Linie: _5B Głogowa - Linie: _5B Głogowa II - Linie: _5B Głogowa II - Linie: _5B Głogowska - Linie: _1. _2. _4. _5. _5B. _6. _7. _8. 12. 13. 14. 15. 18. 19E. 20. C. K-1. M Gorzyce Wielkie - Linie: 11 Gorzyce Wielkie I - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie I - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie II n.ż. - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie II n.ż. - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie III - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie III - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie kościół - Linie: 11. 22 Gorzyce Wielkie kościół - Linie: 11 Gorzyce Wielkie V n.ż. - Linie: 11 Gorzyce Wielkie V n.ż. - Linie: 11 Gorzycka - Linie: 11. 22 Gorzycka - Linie: 11. 22 Gorzycka  piekarnia - Linie: 11 Gorzycka Długa - Linie: 11. 22 Gorzycka Długa - Linie: 11. 22 Gorzycka Odolanowska - Linie: 11 Gorzycka Odolanowska - Linie: 11 Gorzycka piekarnia - Linie: 11 Gorzycka Swobodna - Linie: 11. 22 Gorzycka Swobodna - Linie: 11. 22 Gorzycka Topolowa - Linie: 11. 22 Gorzycka Topolowa - Linie: 11. 22 Gorzycka V - Linie: 11. 22 Gorzycka V - Linie: 11. 22 Gostyczyna poczta - Linie: 20 Gostyczyna poczta - Linie: 20 Gostyczyna skrzyżowanie - Linie: 20 Gostyczyna skrzyżowanie - Linie: 20 Górecznik PKP - Linie: 29 Górecznik PKP - Linie: 29 Górnośląska Galeria AMBER - Linie: 19E. M Górnośląska Galeria AMBER - Linie: 19E. M Górnośląska Polna - Linie: 19E. M Górnośląska Polna - Linie: 19E. M Górnośląska Rogatka - Linie: 19E. M Górnośląska Rogatka - Linie: 19E. M Górzno CPN - Linie: P Górzno I - Linie: P Górzno I - Linie: P Górzno II - Linie: P Górzno II - Linie: P Górzno Ośrodek Zdrowia - Linie: P Górzno Ośrodek Zdrowia - Linie: P Grabowska - Jastrzębia - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Piaskowa - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Piaskowa - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Pruślin I - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Pruślin I - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Pruślińska - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska Pruślińska - Linie: _2. _6. _9. 18 Grabowska szkoła - Linie: _2. _5. _5B. _6. _9. 11. 18. 25 Grabowska szkoła - Linie: _2. _6. _9. 11. 18. 25 Grabowska Witosa - Linie: _2. _6. _9. 11. 18. 25 Grabowska Witosa - Linie: _2. _6. _9. 18 Graniczna - Linie: 14. 22 Grudzielec  - Linie: _5 Grudzielec I - Linie: _5 Grudzielec I - Linie: _5 Grudzielec Nowy - Linie: _5 Grudzielec Nowy - Linie: _5 Grudzielec Nowy I - Linie: _5 Grudzielec Nowy I - Linie: _5 Grunwaldzka I - Linie: 11 Grunwaldzka I - Linie: 11 Grunwaldzka II - Linie: 11 Grunwaldzka II - Linie: 11 Gutów I - Linie: P Gutów I - Linie: P Gutów II - Linie: P Gwarna - Linie: 14 Gwarna - Linie: 14 Janków - Linie: P Janków - Linie: P Janków Dw.PKP - Linie: _1 Janków Dw.PKP - Linie: 13 Janków Przyg. Sp. Chem. II - Linie: _1 Janków Przyg. Sp. Chem. II - Linie: _1 Janków Przygodzki cmentarz - Linie: _1 Janków Przygodzki cmentarz - Linie: _1 Janków Przygodzki kościół - Linie: _1 Janków Przygodzki kościół - Linie: _1 Janków Przygodzki Sp. Chem. - Linie: _1 Janków Przygodzki Sp. Chem. - Linie: _1 Janków Przygodzki szkoła - Linie: _2. 12. 16 Janków Przygodzki szkoła - Linie: _2. 12. 16 Janków Przygodzki wieś - Linie: _1. _2. 12. 16 Janków Przygodzki wieś - Linie: _1. _2. 12. 16 Janków Zaleśny - Linie: _5 Janków Zaleśny sklep - Linie: _5 Janków Zaleśny sklep - Linie: _5 Jaskółki n.ż. - Linie: _5 Jaskółki n.ż. - Linie: _5 Jaskółki PKS - Linie: _5. _5B Jaskółki PKS - Linie: _5. _5B Jaskółki wieś - Linie: _5 Jaskółki wieś - Linie: _5 Jelitów - Linie: _5 Jelitów - Linie: _5 Józefów - Linie: _5 Józefów - Linie: _5 Józefów I - Linie: _5 Józefów I - Linie: _5 Kaliska Bank - Linie: _2. _5. _5B. _6. _8. 10. 13. 18. 25 Kaliska Bank - Linie: _2. _5. _5B. _6. 18 Kaliska Biedronka - Linie: _2. _5. _5B. _6. _9. 18. 25 Kaliska Biedronka - Linie: _2. _5. _5B. _6. _9. 18. 25 Kaliska Spomasz - Linie: _6. 11. 19E. 20. M Kaliska Spomasz - Linie: _5. _5B. _6. 11. 19E. 20. M Kalisz - Babina - Linie: 19E. M Kalisz - Nowy Rynek Babina - Linie: 19E. M Kalisz - Parczewskiego - Linie: 19E. M Kalisz - Pucka szpital - Linie: M Kalisz - Toruńska Gdańska - Linie: M Kalisz - Toruńska Gdańska - Linie: M Kalisz 3 Maja - Linie: 19E Kalisz 3 Maja - Linie: 19E Kalisz-Wojska Polskiego RONDO - Linie: 19E. M Kalisz-Wojska Polskiego RONDO - Linie: 19E. M Kamienna - Linie: _4. _7. 13 Kamienna - Linie: _4. _7. 13. 15 Kamienna Łączność - Linie: _4. _7. 13 Kamienna Łączność - Linie: _4. _7. 13. 15 Kamienna Południowa - Linie: _4. _7 Kamienna Południowa - Linie: _4. _7 Kamienna Wiśniowa - Linie: _4. _7. 13. 15 Kamienna Wiśniowa - Linie: _4. _7. 13 Karmin - Linie: _5B Karmin cmentarz - Linie: _5B Karmin cmentarz - Linie: _5B Karminek I - Linie: _5B Karminek I - Linie: _5B Karminek II - Linie: _5B Karminek II - Linie: _5B Karski - Linie: 14 Karski - Linie: 14 Karski I świetlica - Linie: 14 Karski I świetlica - Linie: 14 Karski II - Linie: 14 Karski II - Linie: 14 Karski III - Linie: 14 Karski III - Linie: 14 Karski n.ż. - Linie: 14 Karski n.ż. - Linie: 14 Klasztorna I - Linie: _4. _7. 13. 15. C Klasztorna I - Linie: _4. _7. 13. C Klasztorna II - Linie: _4 Klasztorna II - Linie: _4 Klasztorna III - Linie: _4 Klasztorna III - Linie: _4 Kłosowa - Linie: _1 Kłosowa - Linie: _1 Kołątajew Dw. PKP - Linie: 14 Kołątajew Dw. PKP - Linie: 14 Kołątajew Dw.PKP - Linie: 14 Kołątajew I - Linie: 14 Kołątajew I - Linie: 14 Kołątajew n.ż. - Linie: 14 Kołątajew n.ż. - Linie: 14 Kołątajew skrzyżowanie - Linie: 14 Kołątajew skrzyżowanie - Linie: 14 Kompałły - Linie: _6. _7. 19E. 20. M Kompałły - Linie: _6. _7. 19E. 20. M Komuny Paryskiej - Linie: _8. 10. 25. C Komuny Paryskiej - Linie: _8. 10. 25 Komuny Paryskiej - Linie: _8. C Komuny Paryskiej I - Linie: _8. 10. 25. C Komuny Paryskiej I - Linie: _8. 10. 25. C Komuny Paryskiej II - Linie: _8. 10. 25. C Komuny Paryskiej II - Linie: _8. 10. 25. C Komuny Paryskiej III - Linie: _8. 10. 25 Komuny Paryskiej III - Linie: _8. 10. 25 Kordeckiego I - Linie: 25 Kordeckiego I - Linie: 25 Kordeckiego szkoła - Linie: 10. 22. 25 Kordeckiego szkoła - Linie: 10. 22. 25 Kordeckiego Urząd Skarbowy - Linie: 10. 22. 25 Koryta  - Linie: _5B Koryta  - Linie: _5B Koryta II - Linie: _5B Koryta II - Linie: _5B Koryta II szkoła - Linie: _5B Koryta II szkoła - Linie: _5B Korytnica - Linie: _5B Korytnica - Linie: _5B Korytnica I - Linie: _5B Korytnica I - Linie: _5B Kościuszki Armii Krajowej - Linie: _1. 15 Kościuszki Armii Krajowej - Linie: _1 Kościuszki Bank - Linie: _1. 15 Krańcowa - Linie: 14 Krańcowa - Linie: 14 Krotoszyn Al. Powstańców Wlkp. - Linie: K-1 Krotoszyn Dw. PKS - Linie: K-1 Krotoszyn Floriańska - Linie: K-1 Krotoszyn Mickiewicza - Linie: K-1 Krotoszyn Ogrodowskiego - Linie: K-1 Krotoszyn Ostrowska - Linie: K-1 Krotoszyn Ostrowska - Linie: K-1 Krotoszyn Zmysłów - Linie: K-1 Krotoszyn Zmysłów - Linie: K-1 Krotoszynska I - Linie: _1. _9. 13. 15. 22. 25. K-1 Krotoszynska I - Linie: _1. 13. 15. 22. 25. K-1 Krotoszyńska Bema - Linie: 13. 15. 22. K-1 Krotoszyńska Bema - Linie: 13. 15. 22. K-1 Krotoszyńska Sowińskiego - Linie: 10. 13. 15. K-1 Krotoszyńska Sowińskiego - Linie: 10. 13. 15. K-1 Krotoszyńska ZAP - Linie: _1. _2. _5. _5B. _6. _7. _8. _9. 10. 12. 13. 14. 15. 18. 20. K-1. M. P Krotoszyńska ZAP - wiadukt - Linie: _1. _2. _5. _5B. _6. _7. _8. _9. 10. 12. 13. 14. 15. 18. 20. K-1. M. P Krzywosądów - Linie: P Krzywosądów - Linie: P Ks.Kar.Ledóchowskiego II - Linie: 10. 13. 15 Ks.Kar.Ledóchowskiego II - Linie: 10. 13 Ks.Kar.Ledóchowskiego park - Linie: _8. 10. 13. 15. 25 Kuczków - Linie: P Kuczków - Linie: P Kuźnia - Linie: _5B. 14. 15. K-1 Kwiatków - Linie: 14 Kwiatków - Linie: 14 Kwiatków - Linie: 14 Kwiatków I szkoła - Linie: 14 Kwiatków I szkoła - Linie: 14 Kwiatków II - Linie: 14 Kwiatków II - Linie: 14 Kwiatków n.ż. - Linie: 14 Kwiatków n.ż. - Linie: 14 Kwiatowa - Linie: 25 Kwiatowa - Linie: 25 Lamki I - Linie: 15. K-1 Lamki I - Linie: 15. K-1 Lamki II - Linie: 15. K-1 Lamki II - Linie: 15. K-1 Lamki III - Linie: 15. K-1 Lamki III - Linie: 15. K-1 Lamki las n.ż. - Linie: 15. K-1 Lamki las n.ż. - Linie: 15. K-1 Lamki pętla - Linie: 15. K-1 Lamki pętla - Linie: 15. K-1 Lamki szkoła - Linie: 15. K-1 Lamki szkoła - Linie: 15. K-1 Lamki Świeligów - Linie: 15. K-1 Lamki Świeligów - Linie: 15. K-1 Lamki Zalesie - Linie: 15. K-1 Lamki Zalesie - Linie: 15. K-1 Latowice I - Linie: _2. _6. 18 Latowice I - Linie: _2. _6. 18 Latowice II - Linie: _2. _6. 18 Latowice II - Linie: _2. _6. 18 Lewków  n.ż. - Linie: 14 Lewków cmentarz - Linie: 14 Lewków cmentarz - Linie: 14 Lewków I - Linie: 14 Lewków I - Linie: 14 Lewków lotnisko skrzyżowanie - Linie: 14 Lewków lotnisko skrzyżowanie - Linie: 14 Lewków n.ż. - Linie: 14 Lewków Osiedle przejazd - Linie: 14 Lewków Osiedle przejazd - Linie: 14 Lewków park - Linie: 14 Lewków park - Linie: 14 Lewków SKR - Linie: 14 Lewków SKR - Linie: 14 Lewków wiata - Linie: 14 Lewków wiata - Linie: 14 Leziona - Linie: 20 Leziona - Linie: 20 Leziona I - Linie: 20 Leziona I - Linie: 20 Leziona II szkoła - Linie: 20 Leziona II szkoła - Linie: 20 Leziona III - Linie: 20 Leziona III - Linie: 20 Leziona n.ż. Skrzyżowanie - Linie: 20 Leziona PKS - Linie: 20 Leziona PKS - Linie: 20 Leziona skrzyżowanie - Linie: 20 Ligota - Linie: _5B Ligota - Linie: _5B Limanowskiego cmentarz - Linie: _9. 10. 11. 14. 25. C Limanowskiego cmentarz - Linie: _9. 10. 11. 14. 25. C Limanowskiego MiniMal - Linie: _9. 10. 25 Limanowskiego Osadnicza - Linie: 14 Limanowskiego Osadnicza - Linie: 14 Limanowskiego Piaski - Linie: 14 Limanowskiego Piaski - Linie: 14 Limanowskiego szpital - Linie: _9. 10. 11. 14. 25. C Limanowskiego szpital - Linie: _9. 10. 11. 14. 25. C Limanowskiego Wenecja - Linie: 14 Limanowskiego Wenecja - Linie: 14 Limanowskiego Żeromskiego - Linie: 11. 14 Limanowskiego Żeromskiego - Linie: 11. 14 Lotnicza Poznańska - Linie: _2. _5. _5B. _6. _7. 12. 14. 18. 20. M Ludwików cmentarz - Linie: 29 Ludwików cmentarz - Linie: 29 Ludwików Krótka - Linie: 29 Ludwików Krótka - Linie: 29 Ludwina - Linie: P Ludwina - Linie: P Łakociny Dw. PKP - Linie: 15. K-1 Łakociny Dw. PKP - Linie: 15. K-1 Łakociny n.ż. - Linie: 15. K-1 Łakociny n.ż. - Linie: 15. K-1 Łąkociny I - Linie: 15. K-1 Łąkociny I - Linie: 15. K-1 Łąkociny I n.ż. - Linie: 15. K-1 Łąkociny I n.ż. - Linie: 15. K-1 M.Konopnickiej pawilon - Linie: _5. _5B. _9. 10. 11. 14. 25. C M.Konopnickiej pawilon - Linie: _9. 10. 11. 14. 25. C M.Konopnickiej Sklejki - Linie: _9. 10. 25. C M.Konopnickiej Sklejki - Linie: _9. 10. 14. 25. C Majkowska Medix - Linie: 19E Masanów - sklep - Linie: _2. _6. 18 Masanów - sklep - Linie: _2. _6. 18 Masanów - wieś - Linie: _2. _6. 18 Masanów - wieś - Linie: _2. _6. 18 Masanów wieś II - Linie: _2. _6. 18 Masanów wieś II - Linie: _2. _6. 18 Mazury I - Linie: K-1 Mazury I - Linie: K-1 Mazury II - Linie: K-1 Mazury II - Linie: K-1 Mazury las - Linie: 15 Mazury las - Linie: 15 Michałków - Linie: 14 Michałków  n.ż. - Linie: P Michałków n.ż. - Linie: P Młynów - Linie: 14 Młynów Będzieszyn - Linie: 14 Młynów Będzieszyn - Linie: 14 Młynów I - Linie: 14 Młynów I - Linie: 14 Moszczanka - Linie: _5 Moszczanka - Linie: _5 Moszczanka I - Linie: _5 Moszczanka I - Linie: _5 Moszczanka II - Linie: _5 Moszczanka II - Linie: _5 Moszczanka-Skrzebowa - Linie: _5 Moszczanka-Skrzebowa - Linie: _5 Mylna I - Linie: _1. 14 Mylna I - Linie: _1. 14 Mylna II - Linie: _1. 14 Mylna II - Linie: _1. 14 Niemojewiec I - Linie: _5 Niemojewiec I - Linie: _5 Niemojewiec II - Linie: _5 Niemojewiec n.ż. - Linie: _5 Niemojewiec n.ż. - Linie: _5 Nosków n.ż. - Linie: 19E. M Nosków n.ż. - Linie: 19E. M Nowa Hala - Linie: _4. C Nowa Hala - Linie: _4. C Nowa Krępa I - Linie: _5. _5B. 11 Nowa Krępa I - Linie: _5. _5B. 11 Nowa Krępa II - Linie: _5. _5B. 11 Nowa Krępa II - Linie: _5. _5B. 11 Nowa Krępa piekarnia - Linie: _5. _5B. 11 Nowe Skalmierzyce - Linie: 19E. M Nowe Skalmierzyce - Linie: 19E. 20. M Nowe Skalmierzyce Ośrodek Zdro - Linie: 20 Nowe Skalmierzyce Ośrodek Zdro - Linie: 20 Ociąż - Linie: 19E. 20. M Ociąż - Linie: 19E. 20. M Ociąż - Linie: 14 Odolanowska Bratnia - Linie: _2. 16 Odolanowska Bratnia - Linie: _2. 16 Odolanowska Długa - Linie: _2. 16. 22 Odolanowska Długa - Linie: _2. 16 Odolanowska granica - Linie: _2. 16. 22 Odolanowska granica - Linie: _2. 16. 22 Odolanowska I - Linie: _2. 11. 16. 25 Odolanowska I - Linie: _2. 11. 16. 25 Odolanowska IV - Linie: _2. 16 Odolanowska IV - Linie: _2. 16 Odolanowska Komenda - Linie: _2. 16 Odolanowska Komenda - Linie: _2. 16 Odolanowska VI - Linie: _2. 16. 22 Odolanowska VI - Linie: _2. 16. 22 Odskok I - Linie: 14 Odskok I - Linie: 14 Odskok II - Linie: 14 Odskok II - Linie: 14 Okólna - Linie: 25 Okólna - Linie: 25 Olendry Smardowskie - Linie: _7 Olendry Smardowskie - Linie: _7 Olendry Smardowskie II n.ż. - Linie: _7 Olendry Smardowskie II n.ż. - Linie: _7 Olendry Smardowskie n.ż. - Linie: _7 Olendry Smardowskie n.ż. - Linie: _7 Ołobok - Linie: _2. _6. 18 Ołobok - Linie: _2. _6. 18 Ołobok - granica - Linie: _6. 18 Ołobok - granica - Linie: _6. 18 Orzechowa - Linie: _1. _5B. _6. _8. 12 Orzechowa - Linie: _1. _6. _8. 12 Orzechowa I - Linie: _1. _5B. _6. _8. 12 Orzechowa I - Linie: _1. _6. _8. 12 Osiek I - Linie: 20 Osiek I - Linie: 20 Osiek II - Linie: 20 Osiek II - Linie: 20 Osiek n.ż. - Linie: 20 Osiek n.ż. - Linie: 20 Ostrowska I - Linie: K-1 Ostrów Wlkp - Dworzec PKP - Linie: 19E Ostrów Wlkp - Dworzec PKP - Linie: 11. 14. 19E. 20. 25. C. K-1. M. P Paderewskiego - stadion - Linie: _4. C Paderewskiego - stadion - Linie: C Paderewskiego I - Linie: _4. _7. _8. 10. 13. 25. C Paderewskiego I - Linie: _7. _8. 10. 13. 15. 25. C Paderewskiego II - Linie: _4. _7. _8. 10. 13. 25. C Paderewskiego II - Linie: _8. 13. 25. C Paderewskiego III - Linie: _4. _8. 13. 25. C Parczew I n.ż. - Linie: _2. _6. 18 Parczew I n.ż. - Linie: _2. _6. 18 Parczew II - Linie: _2. _6. 18 Parczew II - Linie: _2. _6. 18 Parczew Zmyślona - Linie: _2. _6. 18 Parczew Zmyślona - Linie: _2. _6. 18 Pardalin - Linie: _2. 12 Pardalin - Linie: _2. 12 Partyzancka - Linie: _1. _2. _4. _5. _5B. _6. _7. _8. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 18. 25. C. K-1. P Partyzancka - Linie: _1. _6. _7. 12. 13. 16. 18. K-1. P Piłsudskiego - Linie: _8. 25 Piłsudskiego - Linie: _8. 25 Plac 23 Stycznia I - Linie: _1. _6. _7. 12. 13. 16. 18. K-1. P Plac 23 Stycznia II - Linie: _1. _2. _6. _7. _8. 11. 12. 13. 16. 18. K-1. P Plac Bankowy - Linie: _2. _4. _5. _5B. _6. _7. _8. 13. 18. 19E. 20. C. K-1. M Pleszew -  Poznańska I - Linie: P Pleszew -  Poznańska I - Linie: P Pleszew - Poznańska II - Linie: P Pleszew - Poznańska II - Linie: P Pleszew PKP - Linie: P Pleszew PKP - Linie: P Pleszew szpital - Linie: P Pleszew ul. Bogusza - Linie: P Pleszew ul. Bogusza - Linie: P Pleszew ul. Św. Ducha - Linie: P Pleszew ul. Św. Ducha - Linie: P Pleszew ul. W. Polskiego I - Linie: P Pleszew ul. W. Polskiego I - Linie: P Pleszew ul. W. Polskiego II - Linie: P Pleszew ul. W. Polskiego II - Linie: P Pogrzybów I - Linie: _5 Pogrzybów II - Linie: _5 Południowa I - Linie: _7. 13 Południowa I - Linie: 13. 15 Południowa II - Linie: 13. 15 Południowa II - Linie: _7. 13 Południowa III - Linie: _7. 13 Południowa III - Linie: 13. 15 Poznańska Krotoszyńska - Linie: _1. _2. _5. _5B. _6. _7. _8. 12. 14. 18. 20. M. P Poznańska Lewkowiec - Linie: 14. P Poznańska Lewkowiec - Linie: P Poznańska Lotnicza - Linie: _1. _5. _5B. _6. _8. 12. P Poznańska Lotnicza - Linie: _1. _2. _5. _5B. _6. _7. _8. 12. 14. 18. 20. M. P Poznańska Młyńska - Linie: P Poznańska Młyńska - Linie: 14. P Poznańska Stary Staw - Linie: P Poznańska Stary Staw - Linie: 14. P Pruślin - Linie: _2. _9 Pruślin - Linie: _2. _6. 18 Pruślin - Linie: _2. _6. 18 Pruślin - Linie: _2. _9 Przesko II - Linie: 22 Przeskok - Linie: 14. 22 Przeskok - Linie: 14. 22 Przeskok - Graniczna - Linie: 22 Przeskok I - Linie: 22 Przeskok I - Linie: 22 Przeskok II - Linie: 22 Przybysławice bar - Linie: _5. _5B Przybysławice bar - Linie: _5. _5B Przybysławice I - Linie: _5. _5B Przybysławice I - Linie: _5. _5B Przybysławice II - Linie: _5 Przybysławice staw - Linie: _5 Przybysławice staw - Linie: _5 Przybysławice szkoła n.ż. - Linie: _5 Przygodzice - Linie: _2. 12. 29 Przygodzice - Linie: 12 Przygodzice cegielnia - Linie: 12 Przygodzice cegielnia - Linie: 12. 15 Przygodzice cmentarz - Linie: _2. 12 Przygodzice cmentarz - Linie: _2. 12 Przygodzice osiedle - Linie: 12 Przygodzice osiedle - Linie: 12. 15 Przygodzice szkoła - Linie: 12. 15 Przygodzice szkoła - Linie: 12 Przymiejska I - Linie: _9 Przymiejska I - Linie: _9 Przymiejska II - Linie: _9 Przymiejska II - Linie: _9 Psary - Linie: _2. _6. 18 Psary - Linie: _2. _6. 18 Psary I - Linie: 20 Psary I - Linie: 20 Psary II - Linie: 20 Psary II - Linie: 20 Radłowska I - Linie: _1. _5. _5B. _6. _8. 12 Radłowska I - Linie: _1. _5. _5B. _6. _8. 12 Radłowska II - Linie: _5. _5B Radłowska II - Linie: _5. _5B Radłowska Sporna - Linie: _1. _5. _5B. _6. _8. 12 Radłowska Sporna - Linie: _1. _5. _5B. _6. _8. 12 Radłów - Linie: _5. _5B Radłów - Linie: _5. _5B Radłów bar - Linie: _5. _5B Radłów bar - Linie: _5 Radłów bar - Linie: _5 Radłów bar - Linie: _5. _5B Radłów I n/ż - Linie: _5. _5B Radłów I n/ż - Linie: _5. _5B Radłów II n.ż. - Linie: _5. _5B Radłów II n.ż. - Linie: _5. _5B Radłów Osiedle - Linie: _5 Radłów Osiedle - Linie: _5 Radłów szkoła - Linie: _5. _5B Radłów szkoła - Linie: _5. _5B Raszkowska kościół - Linie: _1. _6. _7. _9. 10. 12. 13. 16. 18. K-1. P Raszkowska kościół - Linie: _1. _2. _4. _5. _5B. _6. _7. _8. _9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 18. 25. C. K-1. P Raszków - Linie: _5. _5B Raszków - Linie: _5. _5B Raszków CPN - Linie: _5. _5B Raszków CPN - Linie: _5. _5B Raszków I - Linie: _5B Raszków I - Linie: _5B Raszków Ośrodek Zdrowia - Linie: _5 Raszków Ośrodek Zdrowia - Linie: _5 Raszków Pleszewska - Linie: _5 Raszków Pleszewska - Linie: _5 Raszkówek I - Linie: _5 Raszkówek I - Linie: _5 Raszkówek USC - Linie: _5 Raszkówek USC - Linie: _5 Rąbczyn I - Linie: _5 Rąbczyn I - Linie: _5 Rąbczyn II - Linie: _5 Rąbczyn II - Linie: _5 Rąbczyn III - Linie: _5 Rąbczyn III - Linie: _5 Rąbczyn IV - Linie: _5 Rąbczyn IV - Linie: _5 Rejtana Prefabet - Linie: 10 Rejtana Prefabet - Linie: 10 Reymonta - Linie: _9. 10. 25. C Reymonta - Linie: _9. 10. 25. C Rososzyca - Linie: _2. _6. 18 Rososzyca - Linie: _6. 18 Rososzyca bar - Linie: _2. _6. 18 Rososzyca cmentarz - Linie: _2. _6. 18 Rososzyca cmentarz - Linie: _2. _6. 18 Rososzyca I n.ż. - Linie: _6. 18 Rososzyca I n.ż. - Linie: _6. 18 Różana - Linie: 25 Różana - Linie: 25 Sadowie - Linie: _6. _7 Sadowie Klasztor - Linie: _6. _7 Sadowie Klasztor - Linie: _6. _7 Sadowie n/ż - Linie: _6. _7 Sadowie n/ż - Linie: _6. _7 Sadowie sklep - Linie: _7 Sadowie sklep - Linie: _7 Sienkiewicza - Linie: _2. _4. _5. _5B. _8. 11. 14. 15. 19E. 20. 25. C. K-1. M. P Sieroszewice - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice I - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice I - Linie: _6. 18 Sieroszewice II - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice II - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice III - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice III - Linie: _2. _6. 18 Sieroszewice IV skrzyżowanie - Linie: _2. _6. 18 Siewna I - Linie: _1 Siewna I - Linie: _1 Siewna II - Linie: _1 Siewna II - Linie: _1 Skalmierzyce - Linie: 19E. 20. M Skalmierzyce - Linie: 19E. 20. M Skalmierzyce kościół - Linie: 20 Skalmierzyce kościół - Linie: 20 Skalmierzyce osiedle - Linie: 19E. 20. M Skalmierzyce osiedle I - Linie: 19E. 20. M Skalmierzyce Osiedle II - Linie: 19E. 20. M Skrzebowa - Linie: _5 Skrzebowa - Linie: _5 Skrzebowa skrzyżowanie - Linie: _5 Skrzebowa skrzyżowanie - Linie: _5 Skrzebowa-Moszczanka - Linie: _5 Słaborowice - Linie: 14 Słaborowice - Linie: 14 Słaborowice I - Linie: 14 Słaborowice I - Linie: 14 Słaborowice II - Linie: 14 Słaborowice II - Linie: 14 Słaborowice skrzyżowanie - Linie: 14 Sławin I - Linie: _2. _6. 18 Sławin I - Linie: _2. _6. 18 Sławin II - Linie: _2. _6. 18 Sławin II - Linie: _2. _6. 18 Sławin III - Linie: _2. _6. 18 Sławin III - Linie: _2. _6. 18 Smardów - Linie: _4 Smardów I - Linie: _4 Smardów I - Linie: _4 Smardów II - Linie: _4 Smardów II - Linie: _4 Smoszew I - Linie: K-1 Smoszew I - Linie: K-1 Smoszew II - Linie: K-1 Smoszew II - Linie: K-1 Sobótka I - Linie: P Sobótka I - Linie: P Sobótka II - Linie: P Sobótka II - Linie: P Sosnowa - Linie: _1 Sosnowa - Linie: _1 Sosnowa I - Linie: _1 Sosnowa I - Linie: _1 Sosnowa II - Linie: _1 Sosnowa II - Linie: _1 Spacerowa I - Linie: _9 Spacerowa I - Linie: _9 Spacerowa II - Linie: _9 Spacerowa II - Linie: _9 Spacerowa III - Linie: _9 Spichrzowa I - Linie: _4. 14 Spichrzowa I - Linie: _4 Spichrzowa II - Linie: _4. 14 Spichrzowa II - Linie: _4 Staroprzogodzka - sortownia - Linie: _1 Staroprzygodzka - sortownia - Linie: _1 Staroprzygodzka dyskoteka - Linie: _1. 13 Staroprzygodzka dyskoteka - Linie: _1. 13. 15 Staroprzygodzka RDP - Linie: 14. 22 Staroprzygodzka RDP - Linie: 14. 22 Staroprzygodzka Siewna - Linie: 14. 22 Staroprzygodzka Siewna - Linie: 14. 22 Staroprzygodzka szkoła - Linie: _1. 13. 14. 15. 22 Staroprzygodzka szkoła - Linie: _1. 13. 14. 22 Strzegowa I - Linie: 20 Strzegowa I - Linie: 20 Strzegowa II sklep - Linie: 20 Strzegowa II sklep - Linie: 20 Strzelecka - Linie: _4. _7. _8. 10. 13. 25. C Strzelecka I - Linie: _4. _7. 13. C Strzelecka I - Linie: _7. 13. 15. C Strzelecka II - Linie: _7. 13. 15. C Sulisław - Linie: _5 Sulisław - Linie: _5 Szczurawice skrzyż. - Linie: P Szczurawice skrzyż. - Linie: P Szczury - Linie: P Szczury - Linie: P Szczury szkoła - Linie: P Szczury szkoła - Linie: P Szczypiorno AGROMA - Linie: 19E. M Szczypiorno AGROMA - Linie: 19E. M Szczypiorno N. Sklamierzyce - Linie: 19E. M Szczypiorno N. Sklamierzyce - Linie: 19E. M Śliwniki I - Linie: 20 Śliwniki I - Linie: 20 Śliwniki II - Linie: 20 Śliwniki II - Linie: 20 Śmigielskiego - Linie: _7. 10. 13. 15. C Śmigielskiego  II - Linie: _6. 10. 13. 15. C Śmigielskiego  II - Linie: _6. 10. 13. C Śmigielskiego I - Linie: _7. 10. 13. C Śmigielskiego I - Linie: _7. 10. 13. 15. C Śmiłów I - Linie: 20 Śmiłów I - Linie: 20 Śmiłów II - Linie: 20 Śmiłów II - Linie: 20 Świeligów pawilon - Linie: 15. K-1 Świeligów pawilon - Linie: 15 Topola Mała - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała Gorzycka - Linie: 22 Topola Mała Gorzycka - Linie: 22 Topola Mała I - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała I - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała II - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała II - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała III - Linie: _2. 16. 22 Topola Mała remiza - Linie: _2. 22 Topola Mała remiza - Linie: _2. 22 Topola Mała wieś II - Linie: 22 Topola Mała wieś II - Linie: 22 Topola Mała wieś n.ż. - Linie: _2. 22 Topola Mała wieś n.ż. - Linie: _2. 22 Topola Mała wieś skrzyżowanie - Linie: _2. 22 Topola Osiedle - Linie: _2. 16 Topola Osiedle - Linie: _2. 16 Topola Osiedle Dw. PKP - Linie: _2. 16 Topola Osiedle Dw. PKP - Linie: _2. 16 Topola Osiedle I n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle I n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle II n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle II n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle III n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle III n.ż. - Linie: _2. 16 Topola Osiedle nż - Linie: _2. 16 Topola Osiedle nż - Linie: _2. 16 Topola Osiedle RSP - Linie: _2 Topola Osiedle skrzyżowanie - Linie: _2. 16 Topola Osiedle skrzyżowanie - Linie: 16 Topola Osiedle V - Linie: _2. 16 Topola Osiedle V - Linie: _2. 16 Topola Osiedle VI - Linie: _2. 16 Topola Osiedle VI - Linie: _2. 16 Topola Wielka - Linie: _1. 12. 16 Topola Wielka I - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka I - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka las - Linie: _2 Topola Wielka las I - Linie: _2 Topola Wielka skrzyżowanie - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka skrzyżowanie - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka szkoła - Linie: _2. 16 Topola Wielka szkoła - Linie: _2. 16 Topola Wielka wieś II n.ż. - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka wieś II n.ż. - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka wieś III - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka wieś III - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka wieś IV - Linie: _1. _2. 12. 16 Topola Wielka wieś IV - Linie: _1. _2. 12. 16 Topolowa CPN - Linie: _1 Traugutta Czarnieckiego - Linie: 10. 22 Traugutta Czarnieckiego - Linie: 10. 22 Traugutta Czwartaków - Linie: 10. 22 Traugutta Kordeckiego - Linie: 10. 22 Traugutta Kordeckiego - Linie: 10. 22 Traugutta Skorupki - Linie: 10. 22 Traugutta Skorupki - Linie: 10. 22 Trzebowa - Linie: _5B Trzebowa - Linie: _5B Walentynów - Linie: _5 Walentynów I - Linie: _5 Wańkowicza - Linie: _4 Wańkowicza Zielona - Linie: _4 Wańkowicza Zielona - Linie: _4 Warsty - Linie: K-1 Warsty - Linie: K-1 Waryńskiego - Linie: _6. _7 Waryńskiego - Linie: _6. _7 Westrza - Linie: _6 Westrza I - Linie: _6 Westrza I - Linie: _6 Westrza II RSP - Linie: _6 Westrza II RSP - Linie: _6 Wielowieś - Linie: _2. _6. 18 Wielowieś - Linie: 18 Wielowieś I las - Linie: 18 Wielowieś I las - Linie: 18 Witosa Grabowska - Linie: _6 Witosa Nowa Krepa - Linie: 11 Witosa targowisko - Linie: _5B. _6. 11. 25. C Witosa targowisko - Linie: _5. _6. 11. 25. C Wodna - Linie: _4. 14 Wodna - Linie: _4 Wojska Polskiego - Linie: _2. _4. _5. _5B. _8. 11. 14. 15. 20. 25. M Wojska Polskiego Big Star - Linie: 19E. M Wojska Polskiego Big Star - Linie: 19E. M Wojska Polskiego Skoda - Linie: 19E. M Wojska Polskiego Skoda - Linie: 19E. M Wolności - Linie: _4. _5. _5B. _6. 13. 14. 15. 25. C Wrocławska ELMET - Linie: 19E. M Wrocławska ELMET - Linie: 19E. M Wrocławska Janków Dw.PKP - Linie: 12. 15 Wrocławska Janków Dw.PKP - Linie: 12 Wrocławska Kuźnia - Linie: _7. 12 Wrocławska Kuźnia - Linie: 12. 13. 15 Wrocławska Miła - Linie: _5B. 12. 14. 15. K-1 Wrocławska Osiedle - Linie: 12. 13. 15 Wrocławska Osiedle - Linie: 12. 13 Wrocławska Południowa - Linie: 12. 13. 15 Wrocławska Południowa - Linie: 12. 13. 15 Wrocławska Sąsiedzka - Linie: 19E. M Wrocławska Sąsiedzka - Linie: 19E. M Wrocławska szkoła - Linie: _5B. 12. 14. K-1 Wrocławska ZNTK - Linie: _5B. 14 Wrocławska ZNTK - Linie: _5B. 14. 15 Wtórek PKS - Linie: _2. _6. 18 Wtórek PKS - Linie: _2. _6. 18 Wtórek Sadowie - Linie: _2. _6. _7. 18 Wtórek Sadowie - Linie: _2. _6. _7. 18 Wtórek wieś - Linie: _6. _7 Wtórek wieś I - Linie: _6. _7 Wtórek wieś I - Linie: _6. _7 Wtórek wieś II - Linie: _6. _7 Wtórek wieś II - Linie: _6. _7 Wybickiego - Linie: 25 Wybickiego - Linie: 25 Wyscoko Wiekie Klasztorna IV - Linie: _4 Wyscoko Wiekie Klasztorna IV - Linie: _4 Wyscoko Wiekie Klasztorna V - Linie: _4 Wyscoko Wiekie Klasztorna V - Linie: _4 Wysocka Langiewicza - Linie: _4 Wysocka Langiewicza - Linie: _4 Wysocka ZUS - Linie: _4. C Wysocka ZUS - Linie: _4. C Wysocko Małe I - Linie: _4. _7 Wysocko Małe I - Linie: _4. _7 Wysocko Małe pawilon - Linie: _4. _7 Wysocko Małe pawilon - Linie: _4. _7 Wysocko Małe szkoła - Linie: _4. _7 Wysocko Małe szkoła - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie kościół - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie kościół - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie n.ż. - Linie: _7 Wysocko Wielkie n.ż. - Linie: _7 Wysocko Wielkie n/ż - Linie: _4 Wysocko Wielkie n/ż - Linie: _4 Wysocko Wielkie pawilon - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie pawilon - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie remiza - Linie: _4. _7 Wysocko Wielkie remiza - Linie: _4. _7 Zacharzew - Linie: _1. _9. 13. 15. 22. 25. K-1 Zacharzew - Linie: 15. K-1 Zacharzew n.ż. - Linie: 15. K-1 Zacharzew n.ż. - Linie: 15. K-1 Zamość I - Linie: 18 Zamość I - Linie: 18 Zamość II - Linie: 18 Zamość II - Linie: 18 Zamość wieś - Linie: 18 Zębcowska I - Linie: _1. 22 Zębcowska I - Linie: _1. 22 Zębcowska II - Linie: _1. 22 Zębcowska II - Linie: _1. 22 Zielona Łąka - Linie: P Zielona Łąka - Linie: P Zmyślona Westrza - Linie: _6 Zmyślona Westrza - Linie: _6 Żniwna I - Linie: _1 Żniwna I - Linie: _1 Żniwna II - Linie: _1 Żniwna II - Linie: _1 Żniwna III - Linie: _1 Żniwna III - Linie: _1 Żychlin - Linie: P Żychlin  - Linie: P
Znalazłem przystanek... Jak klikniesz na mnie to zniknę.
Tu kliknąłeś ostatni raz...
Start..
Koniec..
status: s: 10074 / 2147