Pomoc - w jaki sposób naj szybciej odszukać rozkład
1) Aby odszukać rozkład jazdy wystarczy odszukać przystanek na mapie i kliknąć w kółeczko oznaczajace przystanek jak na rys. poniżej.
pomoc
2) Aby odszukać dowolny przystanek na mapie należy w polu [Szukaj przystanku:] (po lewej stronie) wpisać nazwę (lub część nazwy) szukanego przystanku np. "dw"
pomoc
Po wybraniu przystanku zostanie on odszykany i wskazamy na mapie.
pomoc
3) Aby zobaczyć przebieg linii na mapie należy z [Wybierz linie:] (po lewej stronie) kliknąć na nazwę linii wówczas ukaże się ona na mapie.
Aktualny komunikat
komunikat

Ostatnia aktualizacja rozkładu

Komunikat z dnia: 24-09-2021 14:19:23


Informacja
MZK Sp. z o.o. w Chojnicach informuje, iż od dnia 27 IX 2021 (poniedziałek) obowiązywać będą nowe rozkąłdy jazdy dla linii:
Linia nr 2
Zmiany godziny dojazdów autobusów do Charzykowy -Szkoła
Czartołomie Krzyż 7:00 -> Czartołomie 7:02 -> Jarcewo 7:06 -> Charzykowy Szkoła 7:12
Chojniczki I 7:22 -> Chojniczki Modrzewiowa 7:23 -> Chojniczki Św. Hubera 7:25 -> Chojniczki Wieś 7:32 -> Charzykowy Szkoła 7:38
Chojniczki Świerkowa 7:20 -> Chojniczki Dębowa 7:22-> Chojniczki Sosnowa 7:24 -> Chojniczki Spokojna 7:28 -> Charzykowy Szkoła 7:31
Linia nr 3
Wydłużony został kurs na okres próbny dwóch tygodni o godz. 15:10 z Sukieników do Nowej Cerkwi o odcinek do Lotnia.
W tygodni planowa jest również przspieszenie kurs na godz. 8 z uwagi na objazd do Chojnic przez obwodnicę.
Linia nr 6
Wprowadzony został dodatkowy kurs na odcinku Lichnowy Ustronna- Pl. Św.Jerzego.

Godzinny odjazdów:
Lichnowy Ustronna 7:09 -> Lichnowy Szkoła 7:11 -> Lichnowy Kościół 7:12 -> Lichnowy Wieś 7:14 -> Lichnowy Jeziorna 7:15 ->Lichnowy Wyb.- 7:16 ->Pl.Św.Jerzego 7:28

Wróćdo strony głównej

Przejdź do strony głównej komunikacji.
Więcej opcji wyszukiwania rozkładu.

Rozkład7xp
Rozkład Chojnice MZK - Drukuj schemat
Prejdź na Google maps Włącz rozkład na Google maps
Schowaj
Szukaj przystanku:
Wybierz linie:
1 2 3 4 6 7 8 10 1A 8A LN

31 Stycznia - Linie: 8A A.Mickiewicza - Linie: _8 Aleja Brzozowa - Linie: 8A Angowice - Linie: 10 Angowice Wieś - Linie: 10 Angowice Wyb. - Linie: 10 Angowice Wybudowanie - Linie: 10 Angowicka Baza MZK - Linie: _1. _4. _7. 10 Angowicka-Szkoła - Linie: 10 Angowicka-Szkoła - Linie: 10 Asnyka - Linie: _8 Asnyka - Linie: _8. 8A Asnyka-Człuchowska - Linie: _8 Asnyka-Człuchowska - Linie: _8 Bachorze-Leśniczówka - Linie: _1 Bachorze-Leśniczówka - Linie: _1 Bachorze-Motor - Linie: _1 Bachorze-Motor - Linie: _1 Bachorze-Struga - Linie: _1 Bachorze-Struga - Linie: _1 Błękitnej Armii - Linie: _8. 8A Bytowska-Dębowa - Linie: _1. _7. 1A Bytowska-Karnowskiego - Linie: _7 Bytowska-Konopnickiej - Linie: _1. _6. _7 Bytowska-Lelewela - Linie: _1. _7. 1A Bytowska-Leśna - Linie: _1. _7. 1A Bytowska-Morelowa - Linie: _1. _6. _7 Bytowska-Reymonta - Linie: _1. _6 Bytowska-Stacja Paliw - Linie: _1. _7 Bytowska-Zamieście - Linie: _1. _6. _7 Bytowskie-Kopernika - Linie: _1. _7. 1A Ceynowy - Linie: _7 Ceynowy - Linie: _7 Charzykowy-Cmentarz - Linie: _1. _7 Charzykowy-Długa - Linie: _1 Charzykowy-Energ. - Linie: _1 Charzykowy-Energetyk - Linie: _1 Charzykowy-Holiday - Linie: _7 Charzykowy-Hotel - Linie: _1 Charzykowy-Hotel - Linie: _1. _7 Charzykowy-Hotel/Pętla - Linie: _7 Charzykowy-Rondo - Linie: _1. _7. 1A Charzykowy-Skarpa - Linie: 1A Charzykowy-Skarpa - Linie: 1A Charzykowy-Spółdzielnia - Linie: _1. _7 Charzykowy-Spółdzielnia - Linie: _1. _7 Charzykowy-Szkoła - Linie: _2. 1A Charzykowy-Terminal - Linie: _7 Charzykowy-Turystyczna - Linie: _1. _7 Charzykowy-Zielone Wzgórza - Linie: 1A Charzykowy-Zielone Wzgórza - Linie: 1A Charzykowy-Żwirowa - Linie: _1. _7 Charzykowy-Żwirowa - Linie: _1 Chociński Młyn - Linie: _1 Chociński Młyn - Linie: _1 Chojnaty - Linie: _6. _7 Chojnaty - Linie: _6 Chojnaty Wieś - Linie: _7 Chojniczki-Dębowa - Linie: _2 Chojniczki-I - Linie: _2 Chojniczki-I - Linie: _2 Chojniczki-Modrzewiowa - Linie: _2 Chojniczki-Sosnowa - Linie: _2 Chojniczki-Spokojna - Linie: _2 Chojniczki-Św.Huberta - Linie: _2 Chojniczki-Św.Huberta - Linie: _2 Chojniczki-Świerkowa - Linie: _2 Chojniczki-Widokowa - Linie: _2 Chojniczki-Wieś - Linie: _2 Chojniczki-Wieś - Linie: _2 Ciechocin - Linie: _6 Ciechocin - Linie: _6 Ciechocin-Dębowa - Linie: _6 Ciechocin-Dębowa - Linie: _6 Ciechocin-Pogodna 01 - Linie: _6 Ciechocin-Pogodna 02 - Linie: _6 Ciechocin-Wieś - Linie: _6 Ciechocin-Wieś - Linie: _6 Cmentarz Komunalny - Linie: _4. 10 Cmentarz Komunalny - Linie: _4. 10 Cołdanki - Linie: 10 Czartołomie - Linie: _2 Człuchowska - Linie: _8 Człuchowska - Linie: _8 Człuchowska-Gałczyńskiego - Linie: _8 Człuchowska-Sklep - Linie: _8 Czynu Zbroj. Kolejarzy - Linie: _8. 8A Derdowskiego-Ceynowy - Linie: _4. _7. _8 Derdowskiego-F.Ceynowy - Linie: _4. _7. _8 Derdowskiego-Zakł. Mięsne - Linie: _4. _7. _8 Doręgowice - Linie: LN Doręgowice-Pętla - Linie: LN Droga do Igieł - Linie: _4. 10 Droga do Igieł-ZM - Linie: _4. 10 Drzymały-Budowl. - Linie: _1. _2. _4 Drzymały-Budowlanych - Linie: _4 Dworcowa - Linie: 10 Dworcowa-Polonia - Linie: _4. _7. _8 Działki Metalowiec - Linie: _1. _7. 1A Działki Metalowiec - Linie: _1. _7. 1A Funka Przepompownia - Linie: _1 Funka-Mikomania - Linie: _1 Funka-MIKOMANIA - Linie: _1 Funka-Przepompownia - Linie: _1 Funka-ZHP - Linie: _1 Funka-ZHP - Linie: _1 Galeria  BRAMA POMORZA  - Linie: _2. _8 Gdańska - Linie: _2. _3. _8 Gdańska - Linie: _2. _8 Gdańska-Budowlanych - Linie: _2. _3 Gdańska-Budowlanych - Linie: _2 Gdańska-Figura - Linie: _2. _8 Gdańska-Małe Osady - Linie: _3. _8 Gdańska-Małe Osady - Linie: _3. _8 Gdańska-Orzeł - Linie: _1. _2. _3. _4. _6. 10 Gockowice - Linie: _2 Gockowice - Linie: _2 Granowo-Pętla - Linie: _2 Granowo-Spódzielnia - Linie: _2 Granowo-Spółdzielnia - Linie: _2 Igły-Pętla - Linie: _4. 10 Jakubowo - Linie: _3 Jana Pawła II - Linie: _7. _8 Jana Pawła II - Linie: _3. _7. _8 Jana Pawła II - SZKOŁA - Linie: _3. _7. _8 Jana Pawła II - Szkoła - Linie: _3. _7. _8 Jarcewo-Pętla - Linie: _2 Jarcewo-Wieś - Linie: _2 Jarcewo-Wieś - Linie: _2 Jeziorki - Linie: _3 Jeziorki - Linie: _3 Jeziorki Wyb. - Linie: _3 Jeziorki Wybudowanie - Linie: _3 Jeziorki-Sklep - Linie: _3 Kard. Stefana Wyszyńskiego - Linie: _8. 8A Klawkowo PKS - Linie: _4. 10 Klawkowo Wieś - Linie: _4. 10 Klawkowo Wieś II - Linie: _4. 10 Klawkowo-PKS - Linie: _4. 10 Klawkowo-Stolarnia - Linie: _4 Klawkowo-Stolarnia - Linie: _4 Klosnowo - Linie: _4 Kłodawa - Linie: _4 Kłodawa-Pętla - Linie: _4 Kłodawka - Linie: _4 Kokoszki - Linie: _1 Kokoszki - Linie: _1 Kopernica - Linie: 1A Kopernica - Linie: 1A Kopernica-Wieś - Linie: 1A Kościerska - Linie: _4. _7. 10 Kościerska-Cm.Parafialny - Linie: _7. LN Kościerska-Cmentarz Parafialny - Linie: _7. LN Kościerska-Działki - Linie: _7 Kościerska-Szkoła - Linie: _4. _7. 10 Kręgielnia - Linie: _4. 10 Kręgielnia - Linie: _4. 10 Krojanty II - Linie: _4 Krojanty II - Linie: _4 Krojanty-Dworcowa - Linie: _4 Krojanty-Kościół - Linie: _4 Krojanty-Kościół - Linie: _4 Krojanty-Lipowa - Linie: _4 Krojanty-Osiedlowa - Linie: _4 Krojanty-Skrzyż. - Linie: _4 Krojanty-Skrzyżowanie - Linie: _4 Krojanty-Stacja Kolejowa - Linie: _4 Kruszka - Linie: _3 Kruszka Wyb. - Linie: _3 Kruszka Wyb. - Linie: _3 Książąt Pomorskich - Linie: _7 Książąt Pomorskich - Linie: _7 Książąt Pomorskich-Działki - Linie: _7 Lasek Miejski - Linie: _2 Lasek Miejski - Linie: _2 Lasek Miejski-Wyb. - Linie: _2 Lasek Miejski-Wyb. - Linie: _2 Leśna - Linie: _7 Leśna-Bytowska - Linie: _7 Leśna-Jarzębinowa - Linie: _6. _7 Leśna-Jarzębinowa - Linie: _7 Lichnowska-Rondo - Linie: _4. _6. _7. _8 Lichnowska-RONDO - Linie: _4. _6. _7. _8 Lichnowska-Rondo - Linie: _4. _6. _7. _8 Lichnowska-Stadion - Linie: _4. _6. _7. _8 Lichnowska-Urząd Pracy - Linie: _4. _6. _7. _8 Lichnowy-Bączkowo - Linie: _6 Lichnowy-Bączkowo - Linie: _6 Lichnowy-Figura - Linie: _6 Lichnowy-Figura - Linie: _6 Lichnowy-Górka - Linie: _6 Lichnowy-Granowska - Linie: _6 Lichnowy-Granowska - Linie: _6 Lichnowy-Jeziorna - Linie: _6 Lichnowy-Jeziorna - Linie: _6 Lichnowy-Kościół - Linie: _6 Lichnowy-Kościół - Linie: _6 Lichnowy-Krótka - Linie: _6 Lichnowy-Ostrowicka - Linie: _6 Lichnowy-Ostrowicka - Linie: _6 Lichnowy-Szkoła - Linie: _6 Lichnowy-Szkoła - Linie: _6 Lichnowy-Ustronna - Linie: _6 Lichnowy-Wieś - Linie: _6 Lichnowy-Wieś - Linie: _6 Lichnowy-Wyb - Linie: _6 Lichnowy-Wyb. - Linie: _6 Lipienice - Linie: _2. _3 Lipienice - Linie: _2. _3 Lipienice-Leśniczówka - Linie: _2. _3 Lipienice-Leśniczówka - Linie: _2. _3 Lipienice-Łąkowa - Linie: _2 Lipienice-Osada - Linie: _2 Lisia Góra - Linie: _6 Lisia Góra - Linie: _6 Lotyń - Linie: _3 M.Swornegacie - Linie: _1 Małe Osady - Linie: _3 Małe Osady - Linie: _2. _3 Małe Swornegacie - Linie: _1 Małe Swornegacie-Karsińska - Linie: _1 Małe Swornegacie-Karsińska - Linie: _1 Małe Swornegacie-Kopernica - Linie: _1 Małe Swornegacie-Most - Linie: _1 Małe Swornegacie-Styporc - Linie: _1 Melanowo - Linie: 10 Melanówek - Linie: 10 Mickiewicza - Linie: _8 Młodzieżowa - Linie: _4. _8 Młodzieżowa - Linie: _4. _8 Młodzieżowa-Ceynowy - Linie: _4. _8 Młodzieżowa-Ceynowy - Linie: _4. _8 Młodzieżowa-Gimnazjum - Linie: 10 Młodzieżowa-SZKOŁA - Linie: _4. _8. 10. LN Młodzieżowa-Szkoła - Linie: _4. _8. 10. LN Mostostal - Linie: _4. _6. _7. _8 Mostostal - Linie: _4. _6. _7. _8 Moszczenica-Stacja Kolejowa - Linie: LN Moszczenica-Wieś - Linie: LN Moszczenica-Wyb. - Linie: LN N.Cerkiew-Cmentarz - Linie: _3 N.Cerkiew-Dworcowa - Linie: _3 N.Cerkiew-JP II - Linie: _3 N.Cerkiew-Osada - Linie: _3 N.Cerkiew-Pomnik - Linie: _3 N.Cerkiew-Skrz. - Linie: _3 N.Cerkiew-SkrzII - Linie: _3 N.Cerkiew-Stolarnia - Linie: _3 Nieżychowice I - Linie: LN Nieżychowice II - Linie: LN Nieżychowice III - Linie: LN Nieżychowice IV - Linie: LN Nieżychowice-Las - Linie: LN Nieżychowice-POM - Linie: LN Nieżychowice-POM - Linie: LN Nieżychowice-Szkoła - Linie: LN Nieżychowice-Szkoła - Linie: LN Nieżychowice-Wieś - Linie: LN Nieżychowice-Wieś - Linie: LN Nieżychowice-Wybud. - Linie: LN Nieżychowice-Wybud. - Linie: LN Nowa Cerkiew-Okrężna - Linie: _3 Nowa Cerkiew-Okrężna - Linie: _3 Nowa Cerkiew-Osada - Linie: _3 Nowa Cerkiew-Szkoła - Linie: _3 Nowa Cerkiew-Wieś - Linie: _3 Nowe Ostrowite - Linie: _6 Nowy Dwór - Linie: 10 Nowy Dwór - Linie: 10 Nowy Dwór-Wyb. - Linie: 10 Nowy Dwór-Wyb. - Linie: 10 Nowy Dwór-ZZO - Linie: 10 Nowy Dwór-ZZO - Linie: 10 Objezierze - Linie: _2 Objezierze - Linie: _2 Objezierze wyb - Linie: _2 Objezierze Wyb.I - Linie: _2 Objezierze Wyb.I - Linie: _2 Obr.Chojnic - Linie: _1. _3. _7. _8 Obrońców Chojnic - Linie: _1. _7. _8 Ogorzeliny - Linie: 10 Ogorzeliny - Linie: 10 Ogorzeliny Wieś - Linie: 10 Ogorzeliny-Obkaska - Linie: 10 Ogorzeliny-Obkaska - Linie: 10 Ogorzeliny-Os.Słoneczne - Linie: 10 Ogorzeliny-Szkoła - Linie: 10 Ogorzeliny-Wyb - Linie: 10 Ogorzeliny-Wyb - Linie: 10 Ogrodnik - Linie: _6 Ogrodnik - Linie: _6 Ostrowite - Linie: _6 Ostrowite - Linie: _6 Ostrowite-Główna - Linie: _6 Ostrowite-Główna - Linie: _6 Ostrowite-Wieś - Linie: _6 Ostrowite-Wieś - Linie: _6 Ostrowite-Wieś - Linie: _6 Ostrowite-Wyb. - Linie: _6 Ostrowite-Wyb. - Linie: _6 Pawłowo Wyb. I - Linie: _2 Pawłowo Wyb. I - Linie: _2 Pawłowo Wyb. II - Linie: _2 Pawłowo Wyb. II - Linie: _2 Pawłowo Wybudowanie - Linie: _2 Pawłowo-I - Linie: _2 Pawłowo-I - Linie: _2 Pawłowo-Łąkowa - Linie: _2 Pawłowo-Maja - Linie: _2 Pawłowo-Maja - Linie: _2 Pawłowo-Szkoła - Linie: _2 Pawłowo-Szkoła - Linie: _2 Pawłówko-Rondo - Linie: _2. _8 Pawłówko-Rondo - Linie: _2. _8 Pawłówko-Wieś - Linie: _2 Piłsudskiego - Linie: _2. _6 Pl.Jagielloński - Linie: _1. _2. _4. _6. _7. _8. 10. LN Plac Jagielloński - Linie: _1. _2. _4. _6. _7. _8. 10. 1A. LN Plac Piastowski - Linie: LN Plac Św. Jerzego - Linie: _2. _6. 10 Powałki - Linie: _4 Powałki-Dworzec - Linie: _4 Powałki-Dworzec - Linie: _4 Powałki-Wieś - Linie: _4 Powałki-Wyb. - Linie: _4 Powałki-Wyb. - Linie: _4 Przemysłowa - Linie: _7. _8 Przemysłowa-Zakładowa - Linie: _7. _8 Racławki - Linie: _2 Racławki Wyb.I - Linie: _2 Racławki Wyb.I - Linie: _2 Racławki-Skrzyżowanie - Linie: _2 Racławki-Stacja Kolejowa - Linie: _2 Racławki-Stacja Kolejowa - Linie: _2 Reymonta - Linie: _7 Reymonta-Przedszkole - Linie: _7 Rzepakowa - Linie: _7 Sępoleńska-Os.Kolejarz - Linie: LN Sępoleńska-Os.Kolejarz - Linie: LN Sępoleńska-Wieża Ciśnień - Linie: LN Sępoleńska-Wieża Ciśnień - Linie: LN Silno Wieś - Linie: _2 Silno Wieś - Linie: _2 Silno-Dworcowa - Linie: _2 Silno-I - Linie: _2 Silno-I - Linie: _2 Silno-II - Linie: _2 Silno-II - Linie: _2 Silno-Kościół - Linie: _2 Silno-Szkoła - Linie: _2 Sławęcin III - Linie: _6 Sławęcin III - Linie: _6 Sławęcin IV - Linie: _6 Sławęcin IV - Linie: _6 Sławęcin wyb. - Linie: 10 Sławęcin wyb. - Linie: 10 Sławęcin-I - Linie: _6 Sławęcin-I - Linie: _6 Sławęcin-II - Linie: _6 Sławęcin-II - Linie: _6 Sławęcin-Wieś - Linie: _6. 10 Sławęcin-Źródełko - Linie: _6 Stary Młyn - Linie: _1 Stary Młyn - Linie: _1 Sternowo I - Linie: _3 Sternowo I - Linie: _3 Sternowo Wieś - Linie: _3 Strzelecka-Hospicjum - Linie: _2. _6 Strzelecka-Hospicjum - Linie: _2 Strzelecka-Lecznica - Linie: _2 Strzelecka-Ogrodnik - Linie: _2 Strzelecka-Ogrodnik - Linie: _2. _6 Strzelecka-Sp.Inwalidów - Linie: _2 Strzelecka-Sp.Inwalidów - Linie: _2 Strzelecka-Zielona - Linie: _2. _6 Subisława 01 - Linie: _8 Subisława 02 - Linie: _1. _8 Sukienników - Linie: _1. _2. _3. _4. _6. 10. 8A Sukienników-Baszta - Linie: _1. _2. _4. _6. 10 Swornegacie - Linie: _1 Swornegacie-Wyb - Linie: _1 Swornegacie-Wyb. - Linie: _1 Szkoła Podstawowa nr 7 - Linie: 8A Szlachetna - Linie: _3 Szlachetna - Linie: _3 SZPITAL - Linie: _7 SZPITAL-Pętla - Linie: _7 Świętopełka - Linie: LN Świętopełka - Linie: _2. _6. _7. 10. LN Świętopełka - Linie: _7. 8A. LN Świętopełka-Park - Linie: _7. LN Świętopełka-Wzg. Ewangielickie - Linie: _7. 8A. LN Topole-Fiat - Linie: _8 Towarowa/Dworzec PKS/PKP - Linie: _1. _8 Towarowa-Dworzec - Linie: _8 Tucholska - Linie: _2 Tucholska- Stacja Paliw - Linie: _2 Tucholska-Bocianowo - Linie: _2. _8 Tucholska-Bocianowo - Linie: _2. _8 Tucholska-Figura - Linie: _2 Warszawska-Dworzec 01 - Linie: _4. _6. _7. LN Warszawska-Dworzec 02 - Linie: _1. _2. _4. _6. _7 Wielewska - Linie: _8 Wielewska - Linie: _3. _8 Winogronowa-SZPITAL - Linie: _6 Wojska Polskiego - Linie: _8. 8A Wolność - Linie: 1A Wolność - Linie: 1A Wyszyńskiego-Człuchowska - Linie: _8 Zakładowa - Linie: _4. _6. _7 Zakładowa - Linie: _4. _6. _7 Zakładowa-Pętla - Linie: _4. _6. _7 Zbeniny - Linie: _4 Zielona - Linie: _4. _7. 10. LN Zielona - Linie: _4. _7. 10. LN Zielona-Derdowskiego - Linie: _4. _7. 10. LN ZREMB  - Linie: _7. _8
Znalazłem przystanek... Jak klikniesz na mnie to zniknę.
Tu kliknąłeś ostatni raz...
Start..
Koniec..
status: s: 22112 / 412