Pomoc - w jaki sposób naj szybciej odszukać rozkład
1) Aby odszukać rozkład jazdy wystarczy odszukać przystanek na mapie i kliknąć w kółeczko oznaczajace przystanek jak na rys. poniżej.
pomoc
2) Aby odszukać dowolny przystanek na mapie należy w polu [Szukaj przystanku:] (po lewej stronie) wpisać nazwę (lub część nazwy) szukanego przystanku np. "dw"
pomoc
Po wybraniu przystanku zostanie on odszykany i wskazamy na mapie.
pomoc
3) Aby zobaczyć przebieg linii na mapie należy z [Wybierz linie:] (po lewej stronie) kliknąć na nazwę linii wówczas ukaże się ona na mapie.
Aktualny komunikat
komunikat

Ostatnia aktualizacja rozkładu

Rozkład z dnia: 05-10-2020 15:35:05


Wróćdo strony głównej

Przejdź do strony głównej komunikacji.
Więcej opcji wyszukiwania rozkładu.

Rozkład7xp
Rozkład Toruń UM - Drukuj schemat
Prejdź na Google maps Włącz rozkład na Google maps
Schowaj
Szukaj przystanku:
Wybierz linie:
1 1N 2 3N 0 01 03 05 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 39 40 41 42 44 45 46 52 C

63. Pułku Piechoty - Linie: 01. 29. 36 63. Pułku Piechoty - Linie: 01. 29. 36 Akacjowa n/ż - Linie: 23 Akacjowa n/ż - Linie: 23 Akademiki - Linie: _1. _1N Akademiki - Linie: 0. 05. 17. 25. 26. 34. 36. 40 Akademiki - Linie: 0. 05. 17. 25. 26. 34. 36. 40 Akademiki - Linie: _1. _1N Aleja Solidarności - Linie: _2. _3N. 01. 03. 10. 11. 12. 13. 14. 20. 21. 22. 27. 30. 31. 32. 35. 36. 37. 52 Aleja Solidarności - Linie: 01. 03. 10. 12. 13. 14. 20. 21. 22. 27. 30. 32. 35. 37 Andersa n/ż - Linie: 32 Andersa n/ż - Linie: 01. 29. 36 Atrium Copernicus - Linie: 15. 19. 22. 26. 29 Aula UMK - Linie: _1. _1N Aula UMK - Linie: 0. 05. 15. 17. 25. 26. 28. 34. 36. 40 Aula UMK - Linie: _1. _1N Aula UMK - Linie: 0. 05. 15. 17. 25. 26. 28. 34. 36. 40 Bajeczna - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Bajeczna - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Balladyny n/ż - Linie: 23. 39 Barbarka - Linie: 31 Bartkiewiczówny - Linie: 16. 27. 31. 32 Bartkiewiczówny - Linie: 16. 27. 31. 32 Barwna - Linie: 01. 21. 30. 39. 44 Barwna - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Barwna - Linie: 37 Batorego - Linie: 14. 16. 17. 28 Batorego - Linie: 14. 16. 17. 28 Baza Transportu n/ż - Linie: 20. 44 Baza Transportu n/ż - Linie: 20. 44 Bema - Linie: 03. 27. 31. 32 Bema - Linie: 03. 27. 31. 32 Biała - Linie: 01. 29. 36 Biała - Linie: 01. 29. 36 Bielawy - Linie: 40. C Bielawy - Linie: 40. C Bliska n/ż - Linie: 01. 10. 29. 36 Bliska n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36 Bluszczowa n/ż - Linie: 15 Bluszczowa n/ż - Linie: 15 Boboli - Linie: 0. 11. 17. 26 Brązowa - Linie: 01. 14. 29. 36 Brązowa - Linie: 01. 14. 29. 36 Brzeźno - Linie: 21. 37 Brzeźno - Linie: 21. 37 Brzoskwiniowa n/ż - Linie: 03. 27 Brzozówka - sklep n/ż - Linie: 45 Brzozówka - sklep n/ż - Linie: 45 Brzozówka n/ż - Linie: 45 Brzozówka n/ż - Linie: 45 Brzozówka n/ż - Linie: 45 Brzozówka-Olszynowa n/ż - Linie: 45 Brzozówka-Olszynowa n/ż - Linie: 45 Brzozówka-wieś n/ż - Linie: 45 Brzozówka-wieś n/ż - Linie: 45 Bukowa - Linie: 25. 37 Bukowa - Linie: 25. 41 Bukowa - Linie: 37. 41 Cegielnia - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Cegielnia - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Centrum Handlowe-Zachód - Linie: 36. 40 Centrum Handlowe-Zachód - Linie: 36. 40 Ceramiczna - Linie: 39 Ceramika - Linie: 03. 11. 44 Ceramika - Linie: 03. 11. 44 Chabrowa - Linie: 27. 31 Chabrowa - Linie: 27. 31 Chrobrego - Linie: 33 Chrobrego n/ż - Linie: 25. 33 Chrobrego n/ż - Linie: 25 Chrzanowskiego - Linie: 37. 41 Chrzanowskiego - Linie: 37 Chrzanowskiego - Linie: 41 Chrzanowskiego II - Linie: 41 Chrzanowskiego II n/ż - Linie: 41 Cmentarz Centr. II Brama - Linie: 0. 14. 17. C Cmentarz Centr. II Brama - Linie: 0. 14. 17. C Cmentarz Centralny - Linie: 0. 14. 17. C Cmentarz Centralny - Linie: 0. C Czeremchowa n/ż - Linie: 03. 27 Czeremchowa n/ż - Linie: 03. 27 Czerniewice - Linie: 03. 11. 19 Czerniewice - Linie: 03. 11. 19 Dandelskiego - Linie: 01. 29. 36 Dandelskiego - Linie: 01. 29. 36 Debowa Góra - Linie: 14. 16. 17. 28. 33. 42 Dekerta - Linie: 10. 20 Dekerta - Linie: 10. 20 Dębowa Góra - Linie: 14. 16. 17. 28 Dębowa Góra - Linie: 33. 42 Długa - Linie: 03. 05. 16. 34 Długa - Linie: 03. 05. 16. 34 Dobrzejewice n/ż - Linie: 45 Dobrzejewice n/ż - Linie: 45 Dobrzejewice-staw n/ż - Linie: 45 Dobrzejewice-staw n/ż - Linie: 45 Donimirskiego - Linie: 01. 05. 16. 21. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Donimirskiego - Linie: 01. 05. 16. 21. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. C Dożynkowa - Linie: 01. 46 Dożynkowa - Linie: 23. 39 Dożynkowa - Linie: 01. 23. 39. 46 Drwęca - Linie: 01. 23. 39 Drwęca - pętla - Linie: 23. 39. 46 Drwęca n/ż - Linie: 46 Drwęca n/ż - Linie: 46 Drzymały - Linie: 01. 29. 32 Drzymały - Linie: 36 Drzymały - Linie: 36 Drzymały - Linie: 01. 29. 32 Dworzec Główny - Linie: 22. 27 Dworzec Główny - Linie: 22. 27 Dworzec Główny - Linie: 01. 03. 11. 12. 13. 14. 36. 44 Dworzec Główny - Linie: 11. 14. 36 Dworzec Główny - Linie: 01. 03. 12. 13. 44 Dworzec Miasto - Linie: _1. _1N Dworzec Miasto - Linie: _1. _1N Dworzec Północny n/ż - Linie: 16. 27. 31. 32 Dworzec Wschodni - Linie: 01. 05. 21. 30. 33. 34. 35. 37. 40. 42. C Dworzec Wschodni - Linie: _2. _3N Dworzec Wschodni - Linie: 24. 41 Dworzec Wschodni - Linie: 15. 19. 22. 23. 26. 29. 31 Dworzec Wschodni - Linie: _2. _3N Dworzec Wschodni - Linie: 15. 19. 22. 23. 26. 29. 31 Dworzec Wschodni - Linie: 01. 05. 21. 29. 30. 33. 34. 35. 37. 40. 42. C Dyngusowa n/ż - Linie: 23. 39 Dyngusowa n/ż - Linie: 23. 39 Działki Rudak - Linie: 13. 29 Działki Rudak (pętla) - Linie: 13 Dziewulskiego - Linie: 01. 21. 30. 35. 39 Dziewulskiego - Linie: 01. 21. 30. 35. 39 Dzikowo n/ż - Linie: 46 Dzikowo n/ż - Linie: 46 Dzikowo skrz. n/ż - Linie: 46 Dzikowo skrz. n/ż - Linie: 46 EC Grębocin - Linie: 39 EC Grębocin - Linie: 30. 39 Elana A - Linie: _2 Elana A - Linie: _2 Elana A n/ż - Linie: 25. 37 Elana B - Linie: _2 Elana B n/ż - Linie: 25. 37 Elana B n/ż - Linie: 25. 37 Fałata - Linie: _1. _1N Fałata - Linie: 11. 25. 32. 36 Fałata - Linie: 11. 25. 32. 36 Fałata - Linie: _1. _1N Fantazyjna n/ż - Linie: 23. 39 Fantazyjna n/ż - Linie: 23. 39 Fort IV n/ż - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Fort IV n/ż - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Fort V n/ż - Linie: 24 Fort V n/ż - Linie: 24 Forteczna (pętla) - Linie: 10. 20. 24 Forteczna (pętla) - Linie: 10. 20. 24 Forteczna II n/ż - Linie: 10. 20 Forteczna II n/ż - Linie: 10. 20. 24 Forteczna II n/ż - Linie: 24 Forteczna n/ż - Linie: 24 Forteczna n/ż - Linie: 24 Freytaga - Linie: 10. 20 Freytaga - Linie: 10. 20 Gałczyńskiego n/ż - Linie: 25. 32 Garbaty Mostek - Linie: 15. 19. 21. 22. 23. 30. 31. 35. 37 Garbaty Mostek - Linie: 21. 37 Garbaty Mostek - Linie: 15. 19. 22. 23. 30. 31. 35 gen. Orlicza-Dreszera n/ż - Linie: 32 gen. Orlicza-Dreszera n/ż - Linie: 32 Gliniecka - Linie: 13 Glinki - Linie: 20 Głogowo n/ż - Linie: 45 Głogowo n/ż - Linie: 45 Gniewkowska n/ż - Linie: 20. 44 Gniewkowska n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36 Gniewkowska n/ż - Linie: 20. 44 Gniewkowska n/ż - Linie: 01. 10. 29. 36 Gołębia - Linie: _1. _1N Gołębia - Linie: _1. _1N Grabowiec I n/ż - Linie: 46 Grabowiec I n/ż - Linie: 46 Grabowiec II n/ż - Linie: 46 Grabowiec II n/ż - Linie: 46 Grabowiec-Wieś n/ż - Linie: 46 Grabowiec-Wieś n/ż - Linie: 46 Grasera - Linie: 10. 20 Grasera - Linie: 10. 20 Grębocin - Linie: 21. 37 Grębocin - Linie: 21. 37 Grębocin - Linie: 21. 37 Grębocin - Linie: 21. 37 Grębocin (pętla) - Linie: 21. 37 Gronowo - Linie: 21. 37 Gronowo - Linie: 21. 37 Grzybowa n/ż - Linie: 03. 12. 29 Grzybowa n/ż - Linie: 03. 12. 29 Hala Sportowa - Linie: 25. 32 Hala Sportowa - Linie: 25. 32 Hallera - Linie: 10. 20. 32. 44 Hallera - Linie: 10. 20. 32. 44 Hubego - Linie: 10. 20 Hubego - Linie: 10. 20 Hutowo n/ż - Linie: 16. 33 Hutowo n/ż - Linie: 16 Jamontta - Linie: 22. 31 Jamontta - Linie: _1. _1N Jamontta - Linie: _1. _1N Jamontta - Linie: 22. 31. 39 Jastrzębia n/ż - Linie: 32 Kanałowa - Linie: 16 Kanałowa - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Kanałowa - Linie: 14. 16. 17. 28. 33. 42 Kawęczyn n/ż - Linie: 45 Kawęczyn n/ż - Linie: 45 Kluczyki Cmentarz - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Kluczyki Cmentarz - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Kluczyki n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Kluczyki n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Kmicica n/ż - Linie: 13. 29 Kniaziewicza - Linie: 11. 14 Kniaziewicza - Linie: 01. 29. 36 Kniaziewicza - Linie: 11. 14 Kociewska - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Kociewska - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Kogucia n/ż - Linie: 01. 46 Kogucia n/ż - Linie: 01. 46 Kolankowskiego - Linie: 35 Kolankowskiego - Linie: 22. 25. 31 Kolankowskiego - Linie: 35 Kolonia Obrowska n/ż - Linie: 46 Kolonia Obrowska n/ż - Linie: 46 Kolonia Papowska - Linie: 21. 37 Kolonia Papowska - Linie: 21. 37 Kołowa - Linie: 41 Koniuchy - Linie: 05. 16. 34 Koniuchy - Linie: 03. 10. 11. 20 Koniuchy - Linie: 03. 10. 20 Koniuchy - Linie: 05. 16. 34 Konopnickiej - Linie: _1. _1N. _2. _3N Konopnickiej - Linie: _1. _1N. _2. _3N Kopanino - Linie: 23 Kosynierów Kośc. - Linie: _1. _1N Kosynierów Kośc. - Linie: 05. 16. 29. 33. 34. 42. 45 Kosynierów Kośc. - Linie: 05. 16. 29. 33. 34. 42. 45 Kosynierów Kośc. - Linie: _1. _1N Kościuszki - Linie: 05. 12. 14. 24. 26. 28. 34. 40. C Kościuszki - Linie: 05. 12. 14. 24. 26. 28. 34. 40. C Kozacka - Linie: 0. 05. 12. 14. 17. 24. 28. 34. C Kozacka - Linie: 0. 05. 12. 14. 17. 24. 28. 34. C Kraszewskiego - Linie: 11. 15. 28. 36. 52 Kraszewskiego - Linie: 11. 15. 28. 36. 52 Kresowa - Linie: 21. 37 Kresowa - Linie: 21. 37 Kręta - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Kręta - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Krobia - Linie: 35 Krobia - Linie: 35 Krobia-Kalinowa n/ż - Linie: 35 Krobia-Kalinowa n/ż - Linie: 35 Krobia-Osiedlowa n/ż - Linie: 35 Krobia-Osiedlowa n/ż - Linie: 35 Krobia-Poligraficzna n/ż - Linie: 35 Krobia-Poligraficzna n/ż - Linie: 35 Krucza n/ż - Linie: 32 Krynicka - Linie: 39 Krynicka - Linie: 39 Księżycowa n/ż - Linie: 23 Księżycowa n/ż - Linie: 01. 23. 39. 46 Księżycowa n/ż - Linie: 01. 39. 46 Kusocińskiego n/ż - Linie: 45 Kusocińskiego n/ż - Linie: 35. 45 Kusocińskiego n/ż - Linie: 35 Lecha - Linie: 0. 03. 11. 17. 26 Lecha - Linie: 0. 03. 11. 17. 26 Lecha - Linie: 26 Legionów - Linie: 10. 20 Legionów - Linie: 10. 20 Lelewela - Linie: 03. 10. 20 Lelewela - Linie: 03. 10. 20 Leszczynowa - Linie: 15. 22. 23. 26. 31 Letnia - Linie: 01. 29. 32. 36 Letnia - Linie: 32 Letnia - Linie: 01. 29. 36 Ligi Polskiej - Linie: 05. 16. 29. 33. 34. 42. 45 Ligi Polskiej - Linie: 05. 16. 22. 25. 29. 31. 33. 34. 39. 40. 42. 44. 45. 46. C Ligi Polskiej - Linie: 01. 22. 25. 31. 40. 44. C Ligi Polskiej - Linie: 01. 39. 46 Ligi Polskiej - Linie: _1. _1N Ligi Polskiej - Linie: _1. _1N Liliowa - Linie: 03. 12 Lipnowska n/ż - Linie: 19 Lipnowska n/ż - Linie: 03. 19 Lipowa n/ż - Linie: 23 Lipowa n/ż - Linie: 23 Lisia - Linie: 16. 27. 31 Lisia - Linie: 03. 12. 16 Lisia - Linie: 03. 12. 27. 31 Lisia n/ż - Linie: 32 Lniana - Linie: 03. 27 Lniana - Linie: 31 Lniana - Linie: 03. 31 Lotników - Linie: 0. 17. 26 Lotników - Linie: 0. 17. 26 Lotnisko n/ż - Linie: 15 Lotnisko n/ż - Linie: 15 Lubicz Dolny - Linie: 35. 45 Lubicz Dolny - Linie: 35. 45 Lubicz Górny - Linie: 35. 45 Lubicz Górny - Linie: 35 Lubicz Górny - Linie: 35 Lubicz Górny - Linie: 45 Lubicz Osiedle - Linie: 35 Lubicz-Bankowa - Linie: 35 Lubicz-Bankowa - Linie: 35 Lubicz-Kolejowa - Linie: 35 Lubicz-Lipowa - Linie: 35 Lubicz-Lipowa - Linie: 35 Lubicz-Osiedle - Linie: 35 Lubicz-Osiedle - Linie: 35 Lubicz-Urząd Gminy - Linie: 35 Łódzka - Linie: 03. 12. 13 Łódzka - Linie: 03. 12. 13 Łukasiewicza - Linie: 05. 26. 34. 36. 40 Łukasiewicza - Linie: 05. 26. 34. 36. 40 Małachowskiego - Linie: 25. 27. 31 Manhattan - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Manhattan - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Mazowiecka - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Mazowiecka - Linie: 14. 17. 28. 33. 42 Mazowiecka (pętla) - Linie: 0. 14. 17. 28. 33. 42. C Meprozet - Linie: 21. 37. 44 Meprozet - Linie: 21. 30. 37. 44 Mickiewicza - Linie: _1. _1N. _2. _3N Młyn Wiedzy - Linie: 33. 42 Młyn Wiedzy - Linie: 33. 42 Mocarskiego - Linie: 15. 26. 44 Motoarena - Linie: _2. _3N Myśliwska n/ż - Linie: 32 Na Zapleczu - Linie: 41 Nad Rzeczką - Linie: 21. 37. 44 Nad Rzeczką - Linie: 21. 30. 37. 44 Nad Strugą - Linie: 01. 30. 39. 44 Niesiołowskiego n/ż - Linie: 41 Niesiołowskiego n/ż - Linie: 41 Obrowo - Linie: 45. 46 Obrowo-Osiedle n/ż - Linie: 46 Obrowo-Osiedle n/ż - Linie: 46 Oczyszczalnia n/ż - Linie: 36. 40 Oczyszczalnia n/ż - Linie: 36. 40 Od Nowa - Linie: 11. 25. 32. 36 Od Nowa - Linie: _1. _1N Od Nowa - Linie: _1. _1N Od Nowa - Linie: 0. 05. 17. 25. 26. 34. 36. 40 Od Nowa - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 Odległa II - Linie: 35 Odległa II - Linie: 35 Odrodzenia - Linie: 12. 13. 14. 28. 52 Odrodzenia - Linie: 11. 15. 28. 52 Odrodzenia - Linie: 15. 22. 31 Ogrodnik n/ż - Linie: 21. 37 Ogrodnik n/ż - Linie: 21. 37 Ogród Zoobotaniczny - Linie: _1. _1N. _2. _3N Ogród Zoobotaniczny - Linie: _1. _1N. _2. _3N Okólna - Linie: 14. 29. 32 Okólna - Linie: 29 Okrężna - Linie: 0. 05. 15. 17. 25. 26. 28. 34. 36. 40 Okrężna - Linie: _1. _1N Okrężna - Linie: _1. _1N Okrężna - Linie: 0. 05. 15. 17. 25. 26. 28. 34. 36. 40 Olbrachta - Linie: 21. 30. 37 Olimpijska - Linie: 45 Olimpijska - Linie: _1. _1N Olimpijska - Linie: 05. 16. 29. 33. 34. 42. 45 Orzechowa n/ż - Linie: 15 Orzechowa n/ż - Linie: 15 os. Leśne - Polana n/ż - Linie: 31 os. Leśne-Polana n/ż - Linie: 31 Os. Pancernych - Linie: 41 Osiedle Leśne - Polana - Linie: 27 Osiedle Leśny Zakątek n/ż - Linie: 20. 44 Osiedle Leśny Zakątek n/ż - Linie: 20. 44 Osiedle Tysiąclecia - Linie: 10. 20 Osiedle Tysiąclecia - Linie: 10. 20 Osiedle Zieleniec - Linie: _2. _3N Osiedle Zieleniec - Linie: 52 Osiedle Zieleniec - Linie: 52 Osiedle Zieleniec - Linie: _2. _3N Osiek n/ż - Linie: 46 Osiek n/ż - Linie: 46 Osiek-Siciny I n/ż - Linie: 46 Osiek-Siciny I n/ż - Linie: 46 Osiek-Siciny II n/ż - Linie: 46 Osiek-Siciny II n/ż - Linie: 46 Osiek-Szkoła n/ż - Linie: 46 Osiek-Szkoła n/ż - Linie: 46 Ostrołęcka - Linie: 39 Ostrołęcka - Linie: 39 Ośrodek Zdrowia - Linie: 21. 37 Ośrodek Zdrowia - Linie: 21. 37 Otłoczyńska n/ż - Linie: 29 Paderewskiego - Linie: 36 Paderewskiego - Linie: 36 Park Miejski - Linie: _1. _1N. _2. _3N Park Tysiąclecia - Linie: 01. 03. 12. 13. 44 Parkowa - Linie: 01. 10. 20. 29. 44 Parkowa - Linie: 01. 10. 20. 29. 44 Plac Armii Krajowej - Linie: 22. 27 Plac Armii Krajowej - Linie: 11. 14. 22. 27. 36 Plac Armii Krajowej - Linie: 01. 03. 10. 12. 13. 20. 32 Plac Armii Krajowej - Linie: 01. 03. 10. 11. 12. 13. 14. 20. 32. 36 Plac Daszyńskiego - Linie: 15. 19. 22. 23. 26. 29. 31 Plac Daszyńskiego - Linie: _1. _1N Plac Daszyńskiego - Linie: 15. 22. 23. 26. 31 Plac Daszyńskiego - Linie: _1. _1N Plac Daszyńskiego - Linie: 19. 29. 44 Plac Daszyńskiego - Linie: 44 Plac Daszyńskiego - Linie: 15. 19. 22. 23. 26. 29. 31 Plac Rapackiego - Linie: 01. 03. 10. 11. 12. 13. 14. 20. 22. 27. 32. 36 Plac Rapackiego - Linie: _1. _1N. _2. _3N Plac Rapackiego - Linie: _1. _1N. _2. _3N Plac Rapackiego - Linie: 01. 03. 10. 11. 12. 13. 14. 20. 22. 27. 32. 36 Plac Skalskiego-Toruń Plaza - Linie: 05. 26. 34. 36. 40 Plac Skalskiego-Toruń Plaza - Linie: _2. _3N Plac Skalskiego-Toruń Plaza - Linie: 52 Plac Skalskiego-Toruń Plaza - Linie: _2. _3N Plac św. Katarzyny - Linie: _1. _1N Plac św. Katarzyny - Linie: 19. 21. 23. 30. 35. 37 Plac św. Katarzyny - Linie: _1. _1N Plebiscytowa - Linie: 11. 14 Plebiscytowa - Linie: 11. 14 Płocka n/ż - Linie: 35. 45 Podgórska - Linie: 03. 12. 13 Podgórska - Linie: 03. 12. 13 Polmozbyt n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Polmozbyt n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Polna - Linie: 0. C Polna - Linie: 12. 24 Polna - Linie: 14. 16. 17. 28 Polna - Linie: 0. 12. 14. 16. 17. 24. 28. C Pomorska n/ż - Linie: 23. 46 Pomorska n/ż - Linie: 23 Pomorska n/ż - Linie: 46 Popiela - Linie: 25. 40 Popiela - Linie: 40 Popiela - Linie: 25. 40 Popiela - Linie: 40 Port Drzewny - Linie: 36. 40 Poznańska (komisariat) n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 44 Poznańska (komisariat) n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 44 Poznańska (p) - Linie: 20. 44 Poznańska n/ż - Linie: 20. 44 Poznańska n/ż - Linie: 20. 44 Poznańska-osiedle - Linie: 20. 44 Poznańska-osiedle - Linie: 20. 44 Poznańska-osiedle n/ż - Linie: 20 Prejsa - Linie: _1. _1N Przy Dębie n/ż - Linie: 23 Przy Dębie n/ż - Linie: 23 Przy Kaszowniku - Linie: _2. _3N Przy Kaszowniku - Linie: _2. _3N Przy Kaszowniku - Linie: 15. 21. 22. 30. 31. 35. 37 Przy Kaszowniku - Linie: 15. 21. 22. 30. 31. 35. 37 Przy Lesie - Linie: 15 Przy Lesie - Linie: 13. 15 Przy Skarpie - Linie: _1. _1N Przy Skarpie - Linie: _1. _1N Przy Skarpie - Linie: 23. 39 Przy Skarpie - Linie: 22. 23. 31 Przybyłów - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 25. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Przybyłów - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 25. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Przybyszewskiego - Linie: _1. _1N. _2. _3N Przychodnia - Linie: 25. 37 Przychodnia - Linie: 16. 25. 37 Przychodnia - Linie: 16 Przychodnia - Linie: _2 Przychodnia - Linie: _2 Przysiecka n/ż - Linie: 31 Przysiecka n/ż - Linie: 31 Przysiek - Linie: 36 Przysiek - Linie: 36 Przysiek-Błotka - Linie: 36 Przysiek-Szkoła - Linie: 36 Reja - Linie: 52 Reja - Linie: _2. _3N Reja - Linie: _2 Reja - Linie: 15. 28 Reja - Linie: _1 Reja - Linie: 52 Reja - Linie: _1. _1N. _2. _3N Reja - Linie: 15. 28 Rogówko - Linie: 21. 37 Rogówko - Linie: 21. 37 Rolnicza - Linie: 12 Rolnicza - Linie: 12. 24 Rozgarty - Linie: 36 Rozgarty-Kwiatowa - Linie: 36 Rozgarty-Leśna - Linie: 36 Rozgarty-Stara Szkoła - Linie: 36 Rozgarty-Wróblowa - Linie: 36 Rubinkowo Centrum - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Rubinkowo Centrum - Linie: 01. 05. 15. 16. 21. 26. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. 44. C Rubinkowo II - Linie: 15. 26. 39. 45. 46 Rudacka n/ż - Linie: 13 Rudacka n/ż - Linie: 13 Rudak - Linie: 12 Rybińskiego n/ż - Linie: 10. 20 Rydygiera - Linie: _1. _1N Rydygiera - Linie: 22. 23. 31 Rydygiera - Linie: _1. _1N Rydygiera - Linie: 15. 26. 44 Rydygiera - Linie: 15. 26 Rypińska - Linie: 19. 44 Rypińska - Linie: 19. 29. 44 Rypińska - Linie: 29 Sąsieczno n/ż - Linie: 46 Sąsieczno n/ż - Linie: 46 Sczanieckiego - Linie: 25. 40 Sczanieckiego - Linie: 05. 12. 14. 24. 28. 34. C Sczanieckiego - Linie: 05. 12. 14. 24. 26. 28. 34. 40. C Sczanieckiego - Linie: 25 Sienkiewicza - Linie: 15. 28. 52 Sienkiewicza - Linie: 15. 28. 52 Sienkiewicza - Linie: _1. _1N. _2. _3N Silno I n/ż - Linie: 46 Silno I n/ż - Linie: 46 Silno II n/ż - Linie: 46 Silno II n/ż - Linie: 46 Silno III n/ż - Linie: 46 Silno III n/ż - Linie: 46 Silno IV n/ż - Linie: 46 Silno IV n/ż - Linie: 46 Skierki n/ż - Linie: 23. 39 Skierki n/ż - Linie: 23. 39 Skrzetuskiego n/ż - Linie: 13. 29 Skrzetuskiego n/ż - Linie: 13. 29 Słoneczna n/ż - Linie: 27 Słoneczna n/ż - Linie: 03. 27 Słupska n/ż - Linie: 35. 45 Słupska n/ż - Linie: 35. 45 Solankowa n/ż - Linie: 03. 11. 19 Solankowa n/ż - Linie: 03. 11. 19 Spacerowa - Linie: 11. 19 Spacerowa (pętla) - Linie: 03. 11. 19 Stacja Benzynowa - Linie: 03. 11. 44 Stacja Benzynowa - Linie: 03. 11. 44 Starotoruńska - Linie: 36. 40 Starotoruńska - Linie: 36. 40 Starotoruńska - Linie: 36 Stawki - Linie: 01. 11. 36. 44 Stawki - Linie: 01. 03. 11. 29. 36. 44 Stepowa n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Stepowa n/ż - Linie: 01. 10. 20. 29. 36. 44 Strobanda - Linie: 10. 20 Strobanda (pętla) - Linie: 10. 20 Strzałowa - Linie: 01. 14. 36. 44 Strzałowa - Linie: 11 Strzałowa - Linie: 01. 11. 14. 36. 44 Strzałowa II n/ż - Linie: 03. 29 Strzałowa II n/ż - Linie: 03. 29 Suwalska - Linie: 01. 21. 30. 37. 44 Suwalska - Linie: 01. 21. 30. 37. 44 Suwalska - Linie: 39 Suwalska - Linie: 39 Szczecińska - Linie: 01. 21. 30. 37. 39. 44 Szczecińska - Linie: 01. 21. 30. 37. 44 Szczecińska - Linie: 39 Szczecińska - Linie: 39 Szembekowo - Linie: 45 Szembekowo-Osiedlowa n/ż - Linie: 45 Szembekowo-Osiedlowa n/ż - Linie: 45 Szembekowo-OSP n/ż - Linie: 45 Szembekowo-OSP n/ż - Linie: 45 Szembekowo-skrz. n/ż - Linie: 45 Szembekowo-skrz. n/ż - Linie: 45 Szkoła n/ż - Linie: 13. 29 Szkoła n/ż - Linie: 13. 29 Szosa Bydgoska - Linie: 36. 40 Szosa Bydgoska - Linie: _2. _3N Szosa Bydgoska - Linie: _2. _3N Szosa Bydgoska - Linie: 36. 40 Szpital Bielany - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 Szpital Bielany - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 Szpital Miejski - Linie: _2. _3N Szpital Miejski - Linie: _2. _3N Szubińska - Linie: 01. 10. 20. 29. 36 Ślaskiego - Linie: 05. 16. 22. 25. 29. 31. 33. 34. 39. 40. 42. 44. C Ślaskiego - Linie: _1. _1N Ślaskiego - Linie: _1. _1N Ślaskiego - Linie: 05. 16. 22. 25. 29. 31. 33. 34. 39. 40. 42. 44. C św. Antoniego - Linie: 16. 27. 31. 32 św. Antoniego - Linie: 16. 27. 31. 32 św. Józefa - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 św. Józefa - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 Świętopełka - Linie: _2. _3N Świętopełka - Linie: _2. _3N Świętopełka - Linie: 01. 05. 24. 26. 34. 40. C Świętopełka - Linie: 01. 05. 24. 26. 34. 40. C Targowa - Linie: _1. _1N Targowa - Linie: _1. _1N Telimeny - Linie: 03. 29 Telimeny - Linie: 03. 29 Tofama - Linie: _2 Tofama - Linie: 25 Tofama - Linie: _2 Tofama - Linie: 16. 25. 37 Tofama - Linie: 16. 37 Toruńska - Linie: 21. 37 Toruńska n/ż - Linie: 23 Toruńska n/ż - Linie: 23 Towarowa - Linie: 42 Towarowa - Linie: 42 Traktorowa - Linie: 12 Traktorowa - Linie: 12 Turystyczna n/ż - Linie: 23 Turystyczna n/ż - Linie: 23 Ugory - Linie: 03. 12 Uniwersytecka - Linie: 31. 52 Uniwersytecka - Linie: _2. _3N Uniwersytecka - Linie: _2. _3N Uniwersytecka (PKS) - Linie: _2. _3N Uniwersytet - Linie: _1. _1N. 0. 17. 25. 28 Urząd Celny n/ż - Linie: 25 Urząd Celny n/ż - Linie: 25 Wały gen. Sikorskiego - Linie: _1N Wały gen. Sikorskiego - Linie: _1. _1N. _2. _3N Wały gen. Sikorskiego - Linie: _1N Wały gen. Sikorskiego - Linie: _1. _1N. _2. _3N Wapienna - Linie: 21. 37 Wapienna - Linie: 21. 30. 37. 44 Warneńczyka - Linie: 01. 12. 14. 28 Warneńczyka - Linie: _2. _3N Warneńczyka - Linie: _2. _3N Warneńczyka - Linie: 01. 12. 14. 28 Wianki - Linie: 23 Wianki - Linie: 23 Wielki Rów - Linie: 0. 12. 14. 16. 17. 24. 28. C Wielki Rów - Linie: 0. 05. 12. 14. 17. 24. 28. 34. C Wielki Rów - Linie: 05. 16. 34 Wieżowa n/ż - Linie: 23 Wieżowa n/ż - Linie: 23 Wiśniowieckiego - Linie: 03. 10. 12. 20 Wiśniowieckiego - Linie: 03. 12 Wiśniowieckiego - Linie: 10. 20 Witosa - Linie: 01. 22. 25. 31. 40. 44. C Witosa - Linie: 01. 22. 25. 31. 40. 44. C Włocławska n/ż - Linie: 03. 11. 19 Włocławska n/ż - Linie: 03. 11. 19 Wodna n/ż - Linie: 23. 39 Wodna n/ż - Linie: 23. 39 Wrzosowa - Linie: 32 Wrzosowa - Linie: 32 Wrzosy I - Linie: 12. 16. 27. 31 Wrzosy I - Linie: 03. 12. 16. 27. 31 Wschodnia - Linie: 01. 05. 16. 21. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. C Wschodnia - Linie: 01. 05. 16. 21. 29. 30. 33. 34. 35. 40. 41. 42. C Wschodnia - Linie: _2. _3N Wschodnia - Linie: _2. _3N Wschodnia (pętla) - Linie: _3N Wybickiego - Linie: 27. 31. 40 Wybickiego - Linie: 25. 40 Wybickiego - Linie: 25. 27. 31 Wyszyńskiego - Linie: _1. _1N Wyszyńskiego - Linie: _1. _1N Wyszyńskiego - Linie: 05. 16. 22. 25. 29. 31. 33. 34. 39. 40. 42. 44. 45. 46. C Wyszyńskiego - Linie: 05. 16. 22. 25. 29. 31. 33. 34. 39. 40. 42. 44. C Zagonowa - Linie: 12. 16. 31 Zagonowa - Linie: 12. 16. 31 Zajezdnia - Linie: _1. _1N. _2. _3N Zakole - Linie: 03. 29 Zakole - Linie: 03. 29 Zaułek Dworcowy - Linie: 33. 42 Zaułek Dworcowy - Linie: 33. 42 Zawały I n/ż - Linie: 45 Zawały I n/ż - Linie: 45 Zdrojowa n/ż - Linie: 03. 11. 19 Zdrojowa n/ż - Linie: 03. 11. 19 Zimowa n/ż - Linie: 03. 11. 44 Zimowa n/ż - Linie: 03. 11. 44 Złotoria I n/ż - Linie: 46 Złotoria I n/ż - Linie: 46 Złotoria II n/ż - Linie: 46 Złotoria II n/ż - Linie: 46 Złotoria n/ż - Linie: 23 Złotoria n/ż - Linie: 23 Żwirki i Wigury - Linie: 40 Żwirki i Wigury - Linie: 0. 05. 11. 17. 26. 32. 34. 40 Żwirki i Wigury - Linie: 03. 05. 27. 31. 32. 34 Żwirki i Wigury - Linie: 03. 27. 31 Żwirki i Wigury  - Linie: 27. 31
Znalazłem przystanek... Jak klikniesz na mnie to zniknę.
Tu kliknąłeś ostatni raz...
Start..
Koniec..
status: s: 15831 / 846