Pomoc - w jaki sposób naj szybciej odszukać rozkład
1) Aby odszukać rozkład jazdy wystarczy odszukać przystanek na mapie i kliknąć w kółeczko oznaczajace przystanek jak na rys. poniżej.
pomoc
2) Aby odszukać dowolny przystanek na mapie należy w polu [Szukaj przystanku:] (po lewej stronie) wpisać nazwę (lub część nazwy) szukanego przystanku np. "dw"
pomoc
Po wybraniu przystanku zostanie on odszykany i wskazamy na mapie.
pomoc
3) Aby zobaczyć przebieg linii na mapie należy z [Wybierz linie:] (po lewej stronie) kliknąć na nazwę linii wówczas ukaże się ona na mapie.
Aktualny komunikat
komunikat

Ostatnia aktualizacja rozkładu

Rozkład z dnia: 01-09-2020 07:08:27


Wróćdo strony głównej

Przejdź do strony głównej komunikacji.
Więcej opcji wyszukiwania rozkładu.

Rozkład7xp
Rozkład Zduńska Wola MPK - Drukuj schemat
Prejdź na Google maps Włącz rozkład na Google maps
Schowaj
Szukaj przystanku:
Wybierz linie:
1 10 11 2 3 5 6 7 Z

 Dworcowa D.K.II - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5. 7  Dworcowa/Kilińskiego - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5  Henrykowska - Linie: 7  Zd- W. 1-go Maja - Linie: 1. 6 1-Maja/Karsznicka - Linie: 1. 5 1-Maja/Karsznicka - Linie: 1. 5 Annopole Nowe  II pos.36 - Linie: 10 Annopole Nowe I p.20 - Linie: 10 Annopole Nowe I p.20 - Linie: 11 Annopole Nowe II p.36 - Linie: 11 Annopole Stare - Linie: 11 Annopole Stare - Linie: 10 Beleń  II wieś - Linie: 2 Beleń I - Linie: 2 Beleń I - Linie: 2 Beleń II wieś - Linie: 2 Beleń III kolonia - Linie: 2 Beleń III kolonia - Linie: 2 Biały Ług - Linie: 7 Biały Ług - Linie: 7 Boczki - Linie: 10 Boczki - Linie: 11 Czechy gr. Miasta - Linie: Z Czechy IVKarczma we Mlynie - Linie: Z Czechy IVKarczma we Mlynie - Linie: Z Czechy skręt - Linie: Z Czechy skręt - Linie: Z Czechy skrzyż. Sklep - Linie: Z Czechy skrzyż.sklep - Linie: Z Czechy/Granica Miasta - Linie: 10. Z Czechy/Toyota - Linie: 11 Dąbrowskiego Szpital - Linie: 1. 3 Dąbrowskiego/Szadkowska - Linie: 1. 3 Dobra - Linie: 5 Dobra - Linie: 5 Dworcowa D.K.I - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5. 6. 7. Z Gajewniki  IV przejazd - Linie: 7 Gajewniki I Stadnina - Linie: 7 Gajewniki I stadnina - Linie: 7 Gajewniki II - Linie: 7 Gajewniki II - Linie: 7 Gajewniki III Awes - Linie: 7 Gajewniki III Awes - Linie: 7 Gajewniki IV przejazd kolejowy - Linie: 7 Gajewniki pos.28 - Linie: 7 Gajewniki pos.28 - Linie: 7 Grabowiec - Linie: Z Grabowiec - Linie: Z Grunwaldzka - Linie: 5. Z Grunwaldzka - Linie: 5. Z Henrykowska - Linie: 7 Henryków - Linie: 7 Henryków - Linie: 7 Holendry I szkoła - Linie: 6 Holendry II - Linie: 6 Izabelów I pos.17 - Linie: 10 Izabelów I pos.17 - Linie: 11 Izabelów II pos.29 - Linie: 11 Izabelów II pos.29 - Linie: 10 Izabelów III pos.35 - Linie: 10 Izabelów III pos.35 - Linie: 11 Izabelów IV szkoła - Linie: 11 Izabelów IV szkoła - Linie: 10 Izabelów V pos.67 - Linie: 10 Izabelów V pos.67 - Linie: 11 Izabelów VI pos.79 - Linie: 11 Izabelów VI pos.79 - Linie: 10 Janiszewice straż - Linie: 7 Janiszewice straż - Linie: 7 Karsznicka I PKP - Linie: 5. 6. Z Karsznicka I PKP - Linie: 5. 6. Z Karsznicka II Energ. - Linie: 5. 6 Karsznicka II Energ. - Linie: 5. 6 Korczew I pos.13 - Linie: 10 Korczew I pos.13 - Linie: 11 Korczew II kościół - Linie: 10 Korczew II kościół - Linie: 11 Kotlinki - Linie: 11 Kotlinki - Linie: 10 Kotliny skrzyż. - Linie: 11 Kotliny skrzyż. - Linie: 10 Krobanów - Linie: 7 Krobanów - Linie: 7 Kromolin Stary - Linie: 10 Kromolin Stary I skrz. - Linie: 11 Kromolin Stary I skrz. - Linie: 10 Kromolin Stary II pos .31 - Linie: 10 Kromolin Stary II pos.31 - Linie: 11 Leśmiana - Linie: 5. 6. Z Leśmiana - Linie: 5. 6. Z Leśmiana - Linie: 1. 5 Lichawa - Linie: 5 Lichawa - Linie: 5 Łaska /Ceramiczna - Linie: 5. 6. Z Łaska II Szkolna - Linie: 11. Z Łaska IV Łódzka - Linie: 5. 6. Z Łaska IV Łódzka - Linie: 5. 6. Z Łaska Nowomiejska - Linie: 5. 6. Z Łaska V Izolacja - Linie: 5. 6. Z Łaska V Izolacja - Linie: 5. 6. Z Łaska VI Ceramiczna - Linie: 5. 6. Z Łaska/Al Kościuszki - Linie: 1. 11. 2. 3. 5. 6. 7. Z Łaska/Klasztorna - Linie: 1. 11. 3. 5. 6. Z Łaska/Klasztorna - Linie: 1. 11. 3. 5. 6. Z Łaska/Nowomiejska - Linie: 5. 6. Z Łaska/Piwna - Linie: 1. 11. 2. 3. 5. 6. 7. Z Łaska/Szkolna TE - Linie: 1. 11. 3. 5. 6. Z Łaska/Szkolna TE - Linie: 1. 11. 3. 5. 6. Z Marcelów - Linie: 2 Marcelów - Linie: 2 Marzenin I przejazd - Linie: 5 Marzenin I przejazd - Linie: 5 Marzenin II - Linie: 5 Marzenin II - Linie: 5 Marzenin III kościół - Linie: 5 Marzenin III kościół - Linie: 5 Marżynek - Linie: 3 Marżynek - Linie: 3 Marżynek pętla - Linie: 3 Marżynek pętla - Linie: 3 Męcka Wola - Linie: Z Męcka Wola - Linie: Z Michałów  I sklep - Linie: 7 Michałów II Kolonia - Linie: 7 Michałów Kolonia - Linie: 7 Michałów sklep - Linie: 7 Ochraniew /Gardena - Linie: 7 Ochraniew II Gardena - Linie: 7 Ochraniew Maciejów - Linie: 7 Ochraniew Maciejów - Linie: 7 Paprotnia - Linie: 3 Paprotnia - Linie: 3. 6 Piaski  iV pętla - Linie: 2 Piaski I pos. 29 - Linie: 2 Piaski I pos.29 - Linie: 2 Piaski II pos.40 - Linie: 2 Piaski II pos.40 - Linie: 2 Piaski III pos. 62 - Linie: 2 Piaski III pos.62 - Linie: 2 Piaski IV pętla - Linie: 2 Plac Wolności   I - Linie: 1. 10. 3. 5 Plac Wolności   II - Linie: 1. 10. 5. Z Poręby I skrz.do Piasków - Linie: 2 Poręby I skrzyż do Poręb - Linie: 2 Poręby II  las - Linie: 2 Poręby II las - Linie: 2 Poręby II Las - Linie: 2 Poręby III  Wieś - Linie: 2 Poręby III wieś - Linie: 2 Poręby IV wieś pętla - Linie: 2 Poręby skrz.do centrum - Linie: 2. 6 Pratków  pos.1 - Linie: 10 Pratków .54 - Linie: 11 Pratków 24 - Linie: 11 Pratków 24 - Linie: 10 Pratków 54 - Linie: 10 Pratków pos.1 - Linie: 11 Pruszków I - Linie: 5 Pruszków I - Linie: 5 Pruszków II szkoła - Linie: 5 Pruszków II szkoła - Linie: 5 Pruszków III straż pętla - Linie: 5 Pruszków III straż pętla - Linie: 5 Przemysłowa / Szadkowska - Linie: 1. 10. 11. 2. 5 Ptaszkowice - Linie: 3 Ptaszkowice - Linie: 3 Reduchów - Linie: 11 Reduchów - Linie: 10 Rembieskie - Linie: 10 Rembieskie - Linie: 11 Sędziejowice I - Linie: 5 Sędziejowice I - Linie: 5 Sędziejowice I - Linie: 5 Sędziejowice II szkoła - Linie: 5 Sieradz A.Krajowej Sikorskiego - Linie: Z Sieradz A.Krajowej szpital - Linie: Z Sieradz A.Krajowej szpital - Linie: Z Sieradz A.Krajowej/Grunwaldzka - Linie: Z Sieradz A.Krajowej/Grunwaldzka - Linie: Z Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego - Linie: Z Sieradz J.PawłaII Bartek - Linie: Z Sieradz J.PawłaII Bartek - Linie: Z Sieradz Sienkiew. Uniejowska - Linie: Z Sieradz Sienkiew. Uniejowska - Linie: Z Sieradz Sienkiewicza rondo - Linie: Z Sieradz Sienkiewicza rondo - Linie: Z Sieradzka/KEN - Linie: 1. 11. 5. 6. 7. Z Sieradzka/KEN - Linie: 1. 10. 2. 5. 6. 7. Z Sieradzka/Mostowa - Linie: 1. 10. 2. 5. 6. 7. Z Sieradzka/Mostowa - Linie: 1. 11. 5. 6. 7. Z Sierradz J.Pawła II PKS - Linie: Z Sierradz J.Pawła II PKS - Linie: Z Sikucin szkoła - Linie: 11 Sikucin szkoła - Linie: 10 Spacerowa Policja - Linie: 3 Spacerowa Policja - Linie: 3 Spacerowa Zwoltex - Linie: 3 Spacerowa Zwoltex - Linie: 3 Spółdzielcza/Sylli - Linie: 5. 6. Z Spółdzielcza/Sylli - Linie: 5. 6. Z Stawiszcze - Linie: Z Stawiszcze - Linie: Z Stawiszcze zajazd - Linie: Z Stawiszcze zajazd - Linie: Z Strońsko Kościół - Linie: 2 Strońsko Kościół - Linie: 2 Strońsko petla - Linie: 2 Szadkowska / Zwoltex - Linie: 1. 10. 11. 2. 5. 7 Szadkowska /Sklodowska - Linie: 1. 10. 11. 5 Szadkowska I Łódzka - Linie: 1. 10. 11. 5 Szadkowska I Łódzka - Linie: 10. 5 Szadkowska/Skłodowowska - Linie: 1. 10. 3. 5 Szadkowska/Zwoltex - Linie: 1. 10. 11. 2. 5. 7 Tymienice II Przetwórnia - Linie: 10 Tymienice II Przetwórnia - Linie: 11 Tymienice III pos.78 - Linie: 11 Tymienice III pos.78 - Linie: 10 Tymienice IV pos.70 - Linie: 10 Tymienice IV pos.70 - Linie: 11 Tymienicka  gr.miasta - Linie: 10 Tymienicka gr.miasta - Linie: 11 Widawska II gr miasta - Linie: 2. 6 Wojsławice I Kolonia - Linie: 10 Wojsławice I Kolonia - Linie: 11 Wojsławice II szkoła - Linie: 11 Wojsławice II szkoła - Linie: 10 Wola Marzeńska - Linie: 5 Wola Marzeńska - Linie: 5 Wymysłow II - Linie: 7 Wymysłów I - Linie: 7 Wymysłów I - Linie: 7 Wymysłów II skrzyżowanie - Linie: 7 Wymysłów III - Linie: 7 Wymysłów III - Linie: 7 Zamłynie I pos.29 - Linie: 11 Zamłynie I pos.29 - Linie: 10 Zamłynie II skrzyż. - Linie: 10 Zamłynie II skrzyż. - Linie: 11 ZAPOLICE - Linie: 2 Zapolice Osiedle - Linie: 2 Zapolice Osiedle - Linie: 2 Zapolice ul.Sieradzka - Linie: 2 Zd - W. Łąkowa/Główna - Linie: 3 Zd - W. Łąkowa/Główna - Linie: 3 Zd  W. Paprocka/Gr. Miasta - Linie: 3 Zd- W. 1- go Maja - Linie: 1. 6 Zd- W. Getta  II Wodna - Linie: 11 Zd- W. Getta Żyd.I Biedr. - Linie: 11 Zd- W. Getta Żyd.I Biedr. - Linie: 10 Zd- W. Kilińskiego/Szkoła - Linie: 11. 2. 3. 6. 7 Zd- W. Kilińskiego/Szkoła. - Linie: 11. 2. 3. 7 Zd- W. Kilińskiego/ZUS - Linie: 2. 3. 7 Zd- W. Szymanowskiego - Linie: 3 Zd- W. Świerkowa sklep - Linie: 11 Zd- W. Świerkwa Iglasta - Linie: 11 Zd- W. Świerkwa pętla - Linie: 11 Zd- W. Zduńska II Zalew - Linie: 3. 6 Zd- W. Złota/Malczewskiego - Linie: 2. 3. 6 Zd- W.Baczyńskiego - Linie: 3 Zd- W.Długa/Pętla Wola - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5 Zd- W.Getta II Wodna - Linie: 10 Zd- W.Iwaszkiewicza - Linie: 3 Zd- W.Jodłowa /Bema - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Borowa - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Borowa - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Iglasta - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Iglasta - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Staszica - Linie: 1 Zd- W.Jodłowa Staszica - Linie: 1 Zd- W.Juliusza - Linie: 1. 10. 11. 3. 5 Zd- W.Karsznicka IV Lokomot. - Linie: 5 Zd- W.Karsznicka IV Lokomot. - Linie: 5 Zd- W.Karsznicka V gr.miast. - Linie: 5 Zd- W.Karsznicka V gr.miast. - Linie: 5 Zd- W.Kilińskiego/Łaska - Linie: 2. 6. 7 Zd- W.Kilińskiego/ZUS - Linie: 2. 6. 7 Zd- W.Kościelna TBS - Linie: 2. 6 Zd- W.Kościelna/Targowa - Linie: 2. 6 Zd- W.Łąkowa/Klasztorna - Linie: 3 Zd- W.Łąkowa/Klasztorna - Linie: 3 Zd- W.Łódzka - Linie: 3 Zd- W.Łódzka - Linie: 3 Zd- W.Malczewskiego - Linie: 3 Zd- W.Malczewskiego - Linie: 3 Zd- W.Malczewskiego - Linie: 3 Zd- W.Paprocka Zalew - Linie: 3 Zd- W.Paprocka/Boczna - Linie: 3 Zd- W.Paprocka/Boczna - Linie: 3 Zd- W.Paprocka/Chełm. - Linie: 3 Zd- W.Plac Wolności 10 - Linie: 11 Zd- W.Przemysł./Zielonog. - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5 Zd- W.Przemysłowa II Dluga - Linie: 1. 10. 11. 2. 5 Zd- W.Przemysłowa II Długa - Linie: 1. 10. 11. 2. 5 Zd- W.Przemysłowa Zielo - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5 Zd- W.Spacerowa /Szkoła - Linie: 11 Zd- W.Spacerowa /szkoła - Linie: 11 Zd- W.Spacerowa/Zielona - Linie: 11 Zd- W.Spacerowa/Zielona - Linie: 11 Zd- W.Staszica Cmentarz - Linie: 1 Zd- W.Staszica Cmentarz - Linie: 1 Zd- W.Staszica Spółdzielcza - Linie: 1 Zd- W.Staszica Spółdzielcza - Linie: 1 Zd- W.Szadkowska/Przemysł. - Linie: 1. 10. 11. 2. 5. 7 Zd- W.Szadkowska-Przemysł. - Linie: 7 Zd- W.Szkolna /Łaska TE - Linie: Z Zd- W.Szymanowskiego - Linie: 3 Zd- W.Świerkowa/Bema - Linie: 1. 11 Zd- W.Tymienicka/Gett Żyd. - Linie: 10 Zd- W.Tymienicka/Gett.Żyd. - Linie: 11 Zd- W.Widawska I Sosnowa - Linie: 2 Zd- W.Widawska I sosnowa - Linie: 2. 6 Zd- W.Widawska II gr.miasta - Linie: 2 Zd- W.Zduńska  II Zalew - Linie: 3. 6 Zd- W.Zduńska I - Linie: 3. 6 Zd- W.Zduńska Zalew. - Linie: 6 Zd- W.Złota/Malczewskiego - Linie: 2. 3. 6 Zd- W.Złota/Szkoła - Linie: 2. 3. 6 Zd- W.Złota/Szkoła - Linie: 2. 3. 6 Zd.W Paprocka/Gr. Miasta - Linie: 3. 6 Zduńska W.  Intermarche - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5. 6. 7. Z Zduńska W. Długa pętla Wola - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5 Zduńska W. Intermarche - Linie: 1. 10. 11. 2. 3. 5. 6. 7. Z Zd-W. Boczna - Linie: 3 Zd-W. Kościelna TBS - Linie: 2. 6 Zd-W. Kościelna/Targowa - Linie: 2. 6 Zd-W. Plac Wolności  III - Linie: 1. 11. 3. 5. 7 Zd-W.Kilińskiego/Łaska - Linie: 2. 3. 7 Zd-W.Paprocka/Chełm. - Linie: 3 Zd-W.Zduńska I - Linie: 3. 6 Zd-W.Złota/Szymanowskiego - Linie: 2. 6 Zd-W.Złota/Szymanowskiego - Linie: 2. 6 Zmyślona Zygmuntów - Linie: 2 Zmyślona-Zygmuntow  - Linie: 2
Znalazłem przystanek... Jak klikniesz na mnie to zniknę.
Tu kliknąłeś ostatni raz...
Start..
Koniec..
status: s: 21884 / 803