Najbliższe odjazdy
Przystanek: Staszica / Budryka - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16:38 godz : min o 07:51
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:51
| Staszica / Budryka | 2 | 07:52
| Budryka / szkoła | 3 | 07:53
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 16:57 godz : min o 08:10
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:10
| Staszica / Budryka | 2 | 08:11
| Budryka / szkoła | 3 | 08:12
| Budryka / Szafirowa | 4 | 08:13
| Budryka / Topazowa | 5 | 08:14
| św. Faustyny Kowalskiej | 6 | 08:15
| Staszica / 1 Maja | 7 | 08:17
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 08:19
| Dąbrowskiego | 9 | 08:21
| Kwiatowa | 10 | 08:22
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 08:23
| Sienkiewicza | 12 | 08:24
| Aleja Włókniarzy | 13 | 08:26
| Czapliniecka / LO | 14 | 08:28
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 17:53 godz : min o 09:06
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:06
| Staszica / Budryka | 2 | 09:07
| Budryka / szkoła | 3 | 09:08
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 18:32 godz : min o 09:45
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:45
| Staszica / Budryka | 2 | 09:46
| Budryka / szkoła | 3 | 09:47
| Budryka / Szafirowa | 4 | 09:48
| Budryka / Topazowa | 5 | 09:49
| św. Faustyny Kowalskiej | 6 | 09:50
| Staszica / 1 Maja | 7 | 09:52
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 09:54
| Dąbrowskiego | 9 | 09:56
| Kwiatowa | 10 | 09:57
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 11 | 09:58
| Sienkiewicza | 12 | 09:59
| Aleja Włókniarzy | 13 | 10:01
| Czapliniecka / LO | 14 | 10:03
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 19:32 godz : min o 10:45
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:45
| Staszica / Budryka | 2 | 10:46
| Budryka / szkoła | 3 | 10:47
| Budryka / Szafirowa | 4 | 10:48
| Budryka / Topazowa | 5 | 10:49
| św. Faustyny Kowalskiej | 6 | 10:50
| Staszica / 1 Maja | 7 | 10:51
| Staszica / Czyżewskiego | 8 | 10:52
| Olsztyńska / Wspólna | 9 | 10:53
| Olsztyńska / Mazowiecka | 10 | 10:54
| Warszawska | 11 | 10:55
| Słoneczna / Popiełuszki | 12 | 10:56
| Słoneczna / Żytnia | 13 | 10:58
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 14 | 11:00
| Dąbrowskiego | 15 | 11:02
| Kwiatowa | 16 | 11:03
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 17 | 11:04
| Sienkiewicza | 18 | 11:05
| Aleja Włókniarzy | 19 | 11:07
| Czapliniecka / LO | 20 | 11:09
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 19:53 godz : min o 11:06
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:06
| Staszica / Budryka | 2 | 11:07
| Budryka / szkoła | 3 | 11:08
| Budryka / pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |