Aktualizacja z dnia: 2023-02-05 08:49:01
Od dnia 24.01.2023 r., w związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Budryka na odcinku od ulicy Staszica, do ulicy Mioceńskiej, MZK Sp. z o. o. w Bełchatowie, informuje o wprowadzeniu zmian w przebiegu tras linii 3, 4, 6, 9 i 10.

Dla linii numer 3, 6, 9 i 10 zostaje wprowadzony tymczasowy przystanek na ulicy Goetla przy skrzyżowaniu z ulicą Mioceńską.

Linia nr 3 kierunek Lipowa – prosto ulicą Goetla do ronda, następnie w prawo w ulicę Staszica, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Budryka po stronie szkoły.

Linia nr 4 – z al. Armii Krajowej na rondzie wjeżdża w ul. Goetla, następnie w ulicę Mioceńską i ulicę Budryka, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Staszica /Budryka/.

Linia nr 6 – z ulicy Budryka skręca w lewo w ulicę Mioceńską, następnie w ulicę Goetla i na rondzie wjeżdża w al. Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Budryka po stronie szkoły i na ulicy Staszica /rondo/.

Linia nr 9 w kierunku Szpitala – skręca w lewo w ulicę Mioceńską, następnie w ulicę Goetla i na rondzie wjeżdża w al. Armii Krajowej, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony z eksploatacji dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Budryka po stronie szkoły i na ulicy Staszica /rondo/.

Linia nr 9 w kierunku ulicy Budryka /pętla/ – z al. Armii Krajowej na rondzie wjeżdża w ul. Goetla, następnie w ulicę Mioceńską i ulicę Budryka, dalej trasa bez zmian. Tymczasowo wyłączony dla tej linii zostaje przystanek na ulicy Staszica /Budryka/.

Linia nr 10 kierunek Budryka/pętla/ – ulicą Staszica do ronda, następnie w ulicę Goetla, Mioceńską i Budryka.

Linia nr 10 kierunek Przemysłowa – z ulicy Budryka skręca w lewo w ulicę Mioceńską, następnie w ulicę Goetla i na rondzie wjeżdża w ulicę Staszica , dale

Wybierz mapę lub linie

1234567910
Polityka prywatności © Rozkład7xp 2023 ( 1461988/ 9.9 ) 397 176