Najbliższe odjazdy
Przystanek: 18 Stycznia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i Swięta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 11:06
Grunwald pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:06
| 18 Stycznia | 2 | 11:10
| Mazurska | 3 | 11:11
| Przykop | 4 | 11:12
| Przykop I | 5 | 11:13
| Przykop II | 6 | 11:14
| Kamionka | 7 | 11:17
| Sądowa | 8 | 11:18
| Czarneckiego | 9 | 11:19
| Wincentego Pola | 10 | 11:20
| Grunwald pętla |
|
|
|
za: 25 min o 11:24
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:24
| 18 Stycznia | 2 | 11:28
| Mazurska | 3 | 11:29
| Przykop | 4 | 11:30
| Przykop I | 5 | 11:31
| Przykop II | 6 | 11:32
| Kamionka | 7 | 11:34
| Wiejska | 8 | 11:36
| Niskie Brodno | 9 | 11:38
| Karbowska | 10 | 11:39
| Powstańców Wielkopolskich II | 11 | 11:40
| Okrężna szkoła | 12 | 11:41
| Łyskowskiego | 13 | 11:42
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 55 min o 11:54
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:54
| 18 Stycznia | 2 | 11:58
| Mazurska | 3 | 11:59
| Przykop | 4 | 12:00
| Przykop I | 5 | 12:01
| Przykop II | 6 | 12:02
| Kamionka | 7 | 12:04
| Wiejska | 8 | 12:06
| Niskie Brodno | 9 | 12:08
| Karbowska | 10 | 12:09
| Powstańców Wielkopolskich II | 11 | 12:10
| Okrężna szkoła | 12 | 12:11
| Łyskowskiego | 13 | 12:12
| Łyskowskiego pętla |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 12:06
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:06
| 18 Stycznia | 2 | 12:10
| Mazurska | 3 | 12:11
| Przykop | 4 | 12:12
| Przykop I | 5 | 12:13
| Przykop II | 6 | 12:14
| Kamionka | 7 | 12:15
| |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 12:06
Grunwald pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:06
| 18 Stycznia | 2 | 12:10
| Mazurska | 3 | 12:11
| Przykop | 4 | 12:12
| Przykop I | 5 | 12:13
| Przykop II | 6 | 12:14
| Kamionka | 7 | 12:17
| Sądowa | 8 | 12:18
| Czarneckiego | 9 | 12:19
| Wincentego Pola | 10 | 12:20
| Grunwald pętla |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 12:24
Łyskowskiego pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| 18 Stycznia | 2 | 12:28
| Mazurska | 3 | 12:29
| Przykop | 4 | 12:30
| Przykop I | 5 | 12:31
| Przykop II | 6 | 12:32
| Kamionka | 7 | 12:34
| Wiejska | 8 | 12:36
| Niskie Brodno | 9 | 12:38
| Karbowska | 10 | 12:39
| Powstańców Wielkopolskich II | 11 | 12:40
| Okrężna szkoła | 12 | 12:41
| Łyskowskiego | 13 | 12:42
| Łyskowskiego pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |