Najbliższe odjazdy
Przystanek: DWORCOWA PARK - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 13:44
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| DWORCOWA PARK | 2 | 13:45
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 13:46
| PIEKARY | 4 | 13:48
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 13:49
| STASZICA SP-1 | 6 | 13:50
| REYMONTA | 7 | 13:51
| ZWYCIĘSTWA | 8 | 13:52
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 9 | 13:53
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 10 | 13:55
| OKRZEI | 11 | 13:56
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 12 | 14:02
| |
|
|
|
za: 38 min o 14:04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:04
| DWORCOWA PARK | 2 | 14:05
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 14:06
| PIEKARY | 4 | 14:07
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 14:08
| STASZICA SP-1 | 6 | 14:10
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 14:11
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 8 | 14:12
| SŁONECZNA UG | 9 | 14:13
| SŁONECZNA STACJA | 10 | 14:14
| SŁONECZNA OSM | 11 | 14:15
| SŁONECZNA ZSL-G | 12 | 14:16
| RATAJE ZSL-G | 13 | 14:18
| RATAJE JEZIORNA II | 14 | 14:20
| |
|
|
|
za: 38 min o 14:04
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:04
| DWORCOWA PARK | 2 | 14:05
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 53 min o 14:19
WYSZYŃSKIEGO DWORZEC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:19
| DWORCOWA PARK | 2 | 14:20
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC |
|
|
|
za: 53 min o 14:19
RATAJE ZSL-G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:19
| DWORCOWA PARK | 2 | 14:20
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 14:21
| PIEKARY | 4 | 14:22
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 14:23
| STASZICA SP-1 | 6 | 14:25
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 7 | 14:26
| DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ | 8 | 14:27
| SŁONECZNA UG | 9 | 14:28
| SŁONECZNA STACJA | 10 | 14:29
| SŁONECZNA OSM | 11 | 14:30
| SŁONECZNA ZSL-G | 12 | 14:31
| RATAJE ZSL-G |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 14:54
STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:54
| DWORCOWA PARK | 2 | 14:55
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 3 | 14:56
| PIEKARY | 4 | 14:58
| ZAMKOWA LIDL | 5 | 14:59
| STASZICA SP-1 | 6 | 15:00
| REYMONTA | 7 | 15:01
| ZWYCIĘSTWA | 8 | 15:03
| WIOSNY LUDÓW POLICJA | 9 | 15:04
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH US | 10 | 15:05
| OKRZEI | 11 | 15:06
| OFIAR GÓR MORZEWSKICH | 12 | 15:07
| STUDZIENIEC OF. GÓR MORZEWSKIC |
|
Powrót | | Następne dojazdy |