Najbliższe odjazdy
Przystanek: WYSZYŃSKIEGO DWORZEC - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 11:30 g
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:30g
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 11:31g
| DWORCOWA DWORZEC | 3 | 11:32g
| DWORCOWA PRZEJAZD | 4 | 11:33g
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 5 | 11:34g
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 6 | 11:35g
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 7 | 11:38
| |
|
|
|
za: 25 min o 11:45 l
SIEJAKA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:45l
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 11:46
| DWORCOWA DWORZEC | 3 | 11:47l
| DWORCOWA PRZEJAZD | 4 | 11:48l
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 5 | 11:49l
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 6 | 11:50l
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 7 | 11:52zaq
| LEŚNA I | 8 | 11:53zaq
| LEŚNA OSIEDLE | 9 | 11:55zaq
| LEŚNA II | 10 | 11:56
| KOCHANOWSKIEGO SKŁAD DREWNA | 11 | 11:58
| KOCHANOWSKIEGO JEZIORO | 12 | 11:59
| SIEJAKA SZKOŁA | 13 | 12:00
| SIEJAKA PĘTLA |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 12:35 l
SIEJAKA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:35l
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 12:36l
| DWORCOWA DWORZEC | 3 | 12:37l
| DWORCOWA PRZEJAZD | 4 | 12:38l
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 5 | 12:39l
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 6 | 12:40l
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 7 | 12:42z
| LEŚNA I | 8 | 12:44z
| LEŚNA OSIEDLE | 9 | 12:45z
| LEŚNA II | 10 | 12:46
| KOCHANOWSKIEGO SKŁAD DREWNA | 11 | 12:48
| KOCHANOWSKIEGO JEZIORO | 12 | 12:49
| SIEJAKA SZKOŁA | 13 | 12:50
| SIEJAKA PĘTLA |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 12:40
ZDROJOWA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:40
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 12:41
| DWORCOWA DWORZEC | 3 | 12:42
| DWORCOWA PRZEJAZD | 4 | 12:43
| KOŚCIUSZKI POCZTA | 5 | 12:44
| PIEKARY | 6 | 12:45
| ZAMKOWA LIDL | 7 | 12:46
| BUCZKOWSKA | 8 | 12:47
| ZDROJOWA |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 13:30
Podani Europol
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 13:31
| DWORCOWA PRZEJAZD | 3 | 13:32
| KOŚCIUSZKI POCZTA | 4 | 13:33
| PIEKARY | 5 | 13:34
| ZAMKOWA LIDL | 6 | 13:45
| Podani Europol |
|
|
|
za: 02:15 godz : min o 13:35 lp
SIEJAKA PĘTLA
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35lp
| WYSZYŃSKIEGO DWORZEC | 2 | 13:36lp
| DWORCOWA DWORZEC | 3 | 13:37lp
| DWORCOWA PRZEJAZD | 4 | 13:38lp
| MARCINKOWSKIEGO SZPITAL | 5 | 13:39lp
| KOCHANOWSKIEGO SZKOŁA | 6 | 13:40lp
| KOCHANOWSKIEGO MWiK | 7 | 13:42lh
| WARYŃSKIEGO I | 8 | 13:44lh
| PODGÓRNA I | 9 | 13:45lh
| PODGÓRNA II | 10 | 13:47zj
| LEŚNA I | 11 | 13:48zj
| LEŚNA OSIEDLE | 12 | 13:50zj
| LEŚNA II | 13 | 13:51
| KOCHANOWSKIEGO SKŁAD DREWNA | 14 | 13:53
| KOCHANOWSKIEGO JEZIORO | 15 | 13:54
| SIEJAKA SZKOŁA | 16 | 13:55
| SIEJAKA PĘTLA |
|
Powrót | | Następne dojazdy |